Izomagyak (2013)

Pain & Gain

Izomagyak

mamiéstöti2   2017. 09. 21.

Felkavaró film, melyet azért készítettek és azért vállaltak el ilyen elismert nevek színészként, mert példát akartak statuálni és reményt adni egy jobb világnak.

indingo   2017. 04. 15.

Nagyon bírom az igaz történetet, mér ha csak részben is volt az. A jelenleg fellelhető legjobb csapatot rakták össze, mindenki nagyon jól hozta a karaktert.

Deku   2017. 08. 17.

Nekem mindenesetre bejött ez a film. Egyszerű de mégis nézhető egy két ilyen film is kell. Nem húzza le az ember kedvét, hanem elszórakoztatja, de később nem feltétlen emlékszel rá.

HETEDIK   2019. 02. 10.

Tanulságos film az amerikai álomról, a kapzsiságról, ostobaságról és még sok minden másról. Michael Bay pedig ismét bizonyítja, valóban jó rendező és nem csak a látványban pazar. Kedvencem mikor Rock kinnt sütögeti a kezeket az utcán és odaírják, még mindig igaz történet...

Norbi   2018. 07. 28.

Nagyágyúkból nagy filmet létrehozni nem egy megerőltető feladat. Kicsit számomra légből kapott ötlet, de jól lett megcsinálva. A humor ütött, úgy ahogy gondoltam.

A filmben elrabolt gyorsétterem tulajdonos valójában magyar származású volt.

(HETEDIK )

A szereplők neveit megváltoztatták a tragédia áldozatainak érdekében.

(HETEDIK )

A főszereplő Mark Wahlberget beperelték azért, hogy a film logójával ellátott táplálékkiegészítőt hozott forgalomba. A pert Wahlberg nyerte, a bíróság nem talált ebben semmi kivetnivalót.