Játssz egy Xiaomi Redmi Note 4-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Izomagyak

(Pain & Gain)

hsanya182  2015. 05. 05.

Egy snassz akciófilmnek gondoltam de NEM! Egy igaz történet, mely szórakoztató, vicces, tanító és elgondolkodtató egyben és a szinkron is bejött nekem. Jók a szinészi játékok. Többszörnézős. :)

mamiéstöti2  2017. 09. 21.

Felkavaró film, melyet azért készítettek és azért vállaltak el ilyen elismert nevek színészként, mert példát akartak statuálni és reményt adni egy jobb világnak.

indingo  2017. 04. 15.

Nagyon bírom az igaz történetet, mér ha csak részben is volt az. A jelenleg fellelhető legjobb csapatot rakták össze, mindenki nagyon jól hozta a karaktert.

Nathan03  2016. 02. 11.

Én teljes mértékben jól szórakoztam ezen a filmen. Mark Wahlberg és Dwayne Johnson páros nagyon jó lett. Jó a történet nem laposodik el nagyon ütősek a poénok. Az egész filmnek jó a hangulata. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Nathan03  2016. 02. 11.

A főszereplő Mark Wahlberget beperelték azért, hogy a film logójával ellátott táplálékkiegészítőt hozott forgalomba. A pert Wahlberg nyerte, a bíróság nem talált ebben semmi kivetnivalót.

A való életben meggyilkolt férfi testvére, Griga Zsuzsanna beperelte a Paramount Studios-t, hogy filmet készítettek és viccet csináltak rokona halálából. A pert megnyerte.

Az akcióvígjáték valóban megtörtént eseményen alapul, azonban azt kevesen tudják, hogy mindennek magyar vonatkozása van. Az Amerikában egy 18+ telefonos cég alapításával milliomossá váló Griga Ferencet 1995-ben testépítők rabolták el. Indítékuk az volt, hogy váltságdíjat kérjenek, pénzt szerezzenek. Az eset sajnos tragikus véget ért, Ferencet megölték egy súlyzó segítségévek, míg feleségét nyugtatókkal adagolták túl.