Izomagyak

Pain & Gain

2022.12.30 Di Canio

Jó kis akció-vígjáték, jó poénokkal. Hogy mennyi belőle az igaz, az nekem mindegy, jól szórakoztatott, ez a lényeg.

2017.09.21 mamiéstöti2

Felkavaró film, melyet azért készítettek és azért vállaltak el ilyen elismert nevek színészként, mert példát akartak statuálni és reményt adni egy jobb világnak.

Talán igaz volt, talán nem. De mindegy, lényegtelen. A "Szikla" nem színész, és ezt ebben a hollivúdi trutyiban is bőven megmutatja. Mark Wahlberget és Anthony Mackie-t sajnálom, hogy ennyire nívótlan gagyiban szerepeltek. Bár nem hiszem, hogy pisztolyt tartottak volna a fejükhöz.

2017.04.15 indingo

Nagyon bírom az igaz történetet, mér ha csak részben is volt az. A jelenleg fellelhető legjobb csapatot rakták össze, mindenki nagyon jól hozta a karaktert.

2019.02.10 HE7EDIK

Tanulságos film az amerikai álomról, a kapzsiságról, ostobaságról és még sok minden másról. Michael Bay pedig ismét bizonyítja, valóban jó rendező és nem csak a látványban pazar. Kedvencem mikor Rock kinnt sütögeti a kezeket az utcán és odaírják, még mindig igaz történet...

2017.08.17 Deku

Nekem mindenesetre bejött ez a film. Egyszerű de mégis nézhető egy két ilyen film is kell. Nem húzza le az ember kedvét, hanem elszórakoztatja, de később nem feltétlen emlékszel rá.

2019.12.13 dailyfilmsan

Eleinte nem tetszett a film túl felszínesnek és agyatlannak találtam, az agyatlan státuszát megtartotta a film végére is csak beláttam hogy ez egy megtörtént esemény és ez az emberi természet, egy ember cselekvése agy nélkül felszínes indokból. Úgyho... Több

2018.09.12 Norbert93

Kissé felkavaró, kellően poénos film, aminek legnagyobb előnye, hogy a debilség mellett komolyan is veszi magát.

2018.11.30 harnas1207

Sokáig ellenszenves volt a film, de végül rávettem magam és megnéztem. Nagyon meglepődtem, mert vicces volt. Adva volt egy sztori, amiről még nem tudtam, hogy valós eseményeken alapul és pár nagyon idióta karakter. Lehet csak ki vagyok élezve a morb... Több

2015.05.05 hsanya182

Egy snassz akciófilmnek gondoltam de NEM! Egy igaz történet, mely szórakoztató, vicces, tanító és elgondolkodtató egyben és a szinkron is bejött nekem. Jók a szinészi játékok. Többszörnézős. :)

2017.11.23 Bazzzsi

Sose gondoltam volna,hogy egy testépítésről szóló film le tud majd kötni. Talán az igényesen kidolgozott történet és a remek színészi játékoknak volt köszönhető.

2018.07.28 Norbi

Nagyágyúkból nagy filmet létrehozni nem egy megerőltető feladat. Kicsit számomra légből kapott ötlet, de jól lett megcsinálva. A humor ütött, úgy ahogy gondoltam.

2015.09.24 Zsceeeka

Nagyon tetszett, valahogy másra számítottam és megtetszett a végére. Nagyon durva elképzelni, hogy nem kell elképzelni, mert igaz történet, erre folyamatosan emlékeztetnem kellett magam. Nem vagyok nagy akciófilmes, de ezt ajánlom mindenkinek.

2020.10.29 Annuska

Nem gondoltam volna, hogy egy film ebben a témában le tud kötni. Sőt mi több, szórakoztatni is tud. Nem mindennapi igaz történet.