Pokolsztráda

mamiéstöti2   2017. 05. 07.

Elég gyenge film, legalább is nekem nem tetszett, az alaptörténet még elment, de nagyon túl lett bonyolítva és úgy tűnik, mintha csak a műsoridőt akarták volna kitölteni.

OrSi   2016. 02. 14.

Nagyon kedveltem ezt a filmet. Igaz, olyan korban láttam, amikor talán még nem lett volna illendő ilyeneket nézni, de bejött a fekete humora, grotesz, abszurd dialógusai és persze a Piroskás indítás...

quentin   2015. 01. 19.

Nem rossz. Kicsit másféle krimi, mint amihez szoktunk. Azt hinnénk, az autós utazás körül fog forogni, és hogy előre kitalálható az egész. De tévedtem. A feléig minden klisét ellőttek, így onnét már jöhetett az izgalmas bonyodalom és a megoldás, na m... több»

A film összbevétele 295 493 dollár volt (imdb.com).

A film gyártása körülbelül 3M $-ba került. A filmet Los Angeles több helyszínén forgatták.

A könyv amit Mimi Wolverton olvas, amikor a rendőrök jönnek értek, Jackie Collins ’American Star’ című regénye.

Az egyik jelenetben használt művér allergiás reakciókat váltott ki Reese Witherspoon bőrén.

Amikor Vanessa (Reese Witherspoon) hányt, tényleg joghurtot köpött ki.

A fénykép, amit Vanessa az apjáról Bobnak mutat, a tömeg gyilkos, Richard Speck fényképe.