Pokolsztráda (1996)

Freeway

Lóri Ádámcsik   2022. 05. 13.

Fekete humor kimaxolva

Egy modernkori Piroska és a farkas történet, remek szereplőkkel. Rees Witherspoon lubickol a korai szerepében. Nagyon jól alakítja a butácska, de elveihez hű tinit. Nagyon izgalmas thriller-krimi-vígjáték párosítás a film. Csak ajánlani tudom!

mamiéstöti2   2017. 05. 07.

Elég gyenge film, legalább is nekem nem tetszett, az alaptörténet még elment, de nagyon túl lett bonyolítva és úgy tűnik, mintha csak a műsoridőt akarták volna kitölteni.

quentin   2015. 01. 19.

Nem rossz. Kicsit másféle krimi, mint amihez szoktunk. Azt hinnénk, az autós utazás körül fog forogni, és hogy előre kitalálható az egész. De tévedtem. A feléig minden klisét ellőttek, így onnét már jöhetett az izgalmas bonyodalom és a megoldás, na m... több»

OrSi   2016. 02. 14.

Nagyon kedveltem ezt a filmet. Igaz, olyan korban láttam, amikor talán még nem lett volna illendő ilyeneket nézni, de bejött a fekete humora, grotesz, abszurd dialógusai és persze a Piroskás indítás...

A film összbevétele 295 493 dollár volt (imdb.com).

A film gyártása körülbelül 3M $-ba került. A filmet Los Angeles több helyszínén forgatták.

A könyv amit Mimi Wolverton olvas, amikor a rendőrök jönnek értek, Jackie Collins ’American Star’ című regénye.

Az egyik jelenetben használt művér allergiás reakciókat váltott ki Reese Witherspoon bőrén.

Amikor Vanessa (Reese Witherspoon) hányt, tényleg joghurtot köpött ki.

A fénykép, amit Vanessa az apjáról Bobnak mutat, a tömeg gyilkos, Richard Speck fényképe.