Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

A játékos

VK   2017. 05. 25.

Egyáltalán nem jött át a film. Semmitmondó, unalmas és vontatott, sokkal jobbra számítottam. Csalódás volt, gondolkoztam hogy nem is nézem végig…Gyenge.

Berto49 Nézhetetlen  2017. 05. 13.

Végeztem Robert Altman munkásságával, ezután bármit is írnak róla, véletlenül sem nézem meg! Szerintem nincs még egy másik ilyen film, amelyikben ennyit szövegelnek, Tarantino őrült párbeszédes filmjei a fasorban sincsenek ehhez képest. Az az igazság... több»

Corazon.Donq   2015. 08. 12.

Erre vártam már, ez a film mint általában mindegyik elég megoszló közönséget tudhat maga mögött, vagy szeretni fogod vagy nem. De szerintem ebben az esetben kevesebb lesz az aki majd viszolyog tőle és több az aki imádja.

Whoopi Goldberg
Cynthia Stevenson
Peter Gallagher
Dina Merrill
Greta Scacchi

Ebben a filmben szerepel a legtöbb Oscar-díjas színész, ha a magukat alakító színészeket is hozzászámoljuk (10 maga+3).

Cher a díjátadón fényes piros ruhában jelent meg, annak ellenére, hogy a dresszkód szerint fekete-fehérben kellett volna. Cher a való életben sosem hord pirosat.

A ház, amelyet Griffin és June otthonául szolgál az utolsó jelenetben, valójában Robert Altmané.

Chevy Chase érdeklődött a főszerep iránt, azonban a Warner Bros nem foglalkoztatta. Chase apja, Ned publikálta a könyvet, ami a film alapjául szolgál.

A hírességek cameoszerepei nem szerepeltek a forgatókönyvben, Robert Altman írta őket hozzá, ezért senki szájába nem adtak szöveget.

Julia Roberts - ahogyan a többiek is - ingyen vállalták a cameoszerepet.