A játékos

A játékos

The Player

Griffin Mill, egy hollywoodi stúdió arrogáns alelnöke fenyegető leveleket kap, melyek szerint élete veszélyben van. Miután a férfi maga is elkövet egy gyilkosságot ráébred arra, hogy játszi könnyedséggel képes elviselni a bűntettet, s viszonyt kezd áldozata barátnőjével.

(erare)

Peter Gallagher
Dina Merrill
Greta Scacchi

2017.05.25 VK

Egyáltalán nem jött át a film. Semmitmondó, unalmas és vontatott, sokkal jobbra számítottam. Csalódás volt, gondolkoztam hogy nem is nézem végig…Gyenge.

2015.08.12 Corazon.Donq

Erre vártam már, ez a film mint általában mindegyik elég megoszló közönséget tudhat maga mögött, vagy szeretni fogod vagy nem. De szerintem ebben az esetben kevesebb lesz az aki majd viszolyog tőle és több az aki imádja.

2017.05.13 Berto49 Nézhetetlen

Végeztem Robert Altman munkásságával, ezután bármit is írnak róla, véletlenül sem nézem meg! Szerintem nincs még egy másik ilyen film, amelyikben ennyit szövegelnek, Tarantino őrült párbeszédes filmjei a fasorban sincsenek ehhez képest. Az az igazság... Több

Ebben a filmben szerepel a legtöbb Oscar-díjas színész, ha a magukat alakító színészeket is hozzászámoljuk (10 maga+3).Szerző: mamiéstöti2

Cher a díjátadón fényes piros ruhában jelent meg, annak ellenére, hogy a dresszkód szerint fekete-fehérben kellett volna. Cher a való életben sosem hord pirosat. Szerző: rbernadett

A ház, amelyet Griffin és June otthonául szolgál az utolsó jelenetben, valójában Robert Altmané. Szerző: rbernadett

Chevy Chase érdeklődött a főszerep iránt, azonban a Warner Bros nem foglalkoztatta. Chase apja, Ned publikálta a könyvet, ami a film alapjául szolgál. Szerző: rbernadett