A kábelbarát

A kábelbarát

The Cable Guy

Az embernek nem árt jóban lenni a kábeltévé szerelőjével, elvégre ki tudja, mikor jön jól egy ilyen ismertség. De mi van, ha a szerelő túlzásba viszi a barátkozást, és lassan megkeseríti az ember életét? Chip (Jim Carrey), a bolondos szerelő Steven (Matthew Broderick) életének minden… Több

Rendező: Ben Stiller
Író: Lou Holtz Jr.
Premier (HU): 1996.09.26. | HBO Max (2024.02.16.)

2024.02.22 Schumy1

Ha valaki nagyon barátkozni akar... Még jó is lenne, de tele van klisékkel s idióta dolgokkal. M. Broderick kifejezetten idegesített. Nem lett egy jó film.

2016.12.05 HercegPeter

Az Ace Ventura mellett egyedül a Dumb és Dumber volt az a Jim Carrey film, ami tényleg kifogástalan. Ez egy egyszernézős film, amin míg nézed nevetsz párszor, de ahogy vége van nem érzed azt, hogy újra megnéznéd. Persze mióta láttam, ha meghallom a kábel szót, egyből beugrik hogy: KÁÁBELEES!!!

2018.07.17 HE7EDIK

Carrey ekkoriban élte fénykorát, félelmetes mekkorát alakít és érdemes megnézni hányszor grimaszol, nem véletlen volt annó a gumiarcú. Persze Stiller filmről lévén szó itt is van mondanivaló, nevezetesen a média egyénre gyakorolt hatása. Nagy jelenet mikor elmegy a tv adás, a manus pedig unalmában inkább elkezd olvasni....

2019.08.01 Ms. Akárki

Sajnos eléggé unalmas és sémás film volt. Pedig nagy Jim Carrey rajongó vagyok, de ezt kár volt végigszenvedni. Pedig az alakkonfliktus az kifogástalan volt, de rosszul lett kivitelezve. Egyszernézős így csupán sajnos.

2018.12.11 harnas1207

Egyszer nézős film. Nem igazán tudok róla rosszat mondani, inkább csak nagyon egyszerű a története és a cselekménye. Jim Carrey azt hozza amit szokott.

Rengeteg filmes utalás kapott helyet, mint a Bárányok halgatnak, Waterworld, Star Trek.Szerző: HE7EDIK

Ben Stiller a rendezés mellett szereplőként is részt vett a filmben.Szerző: HE7EDIK

Jim Carrey a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb negatív hős díjára.Szerző: mamiéstöti2

Ben Stiller és Owen Wilson 1. közös filmje. Szerző: dulkap