HercegPeter   2016. 12. 05.

Az Ace Ventura mellett egyedül a Dumb és Dumber volt az a Jim Carrey film, ami tényleg kifogástalan. Ez egy egyszernézős film, amin míg nézed nevetsz párszor, de ahogy vége van nem érzed azt, hogy újra megnéznéd. Persze mióta láttam, ha meghallom a kábel szót, egyből beugrik hogy: KÁÁBELEES!!!

HETEDIK   2018. 07. 17.

Carrey ekkoriban élte fénykorát, félelmetes mekkorát alakít és érdemes megnézni hányszor grimaszol, nem véletlen volt annó a gumiarcú. Persze Stiller filmről lévén szó itt is van mondanivaló, nevezetesen a média egyénre gyakorolt hatása. Nagy jelenet mikor elmegy a tv adás, a manus pedig unalmában inkább elkezd olvasni....

Ms. Akárki   2019. 08. 01.

Sajnos eléggé unalmas és sémás film volt. Pedig nagy Jim Carrey rajongó vagyok, de ezt kár volt végigszenvedni. Pedig az alakkonfliktus az kifogástalan volt, de rosszul lett kivitelezve. Egyszernézős így csupán sajnos.

harnas1207   2018. 12. 11.

Egyszer nézős film. Nem igazán tudok róla rosszat mondani, inkább csak nagyon egyszerű a története és a cselekménye. Jim Carrey azt hozza amit szokott.

BoBamburg   2019. 08. 02.

Alapvetően nem egy rossz film, de Jim Carrey miatt azt kell mondjam, nem egy egyszernézős közepes film, hanem kimondottan király. Legalábbis zseniálisan hozza az őrült karaktert. Humora szintén jó, még ha nem is a megszokott Ace Venturás vonal, annál jóval lassabb, sötétebb, nem kevés mondanivalóval.

Rengeteg filmes utalás kapott helyet, mint a Bárányok halgatnak, Waterworld, Star Trek.

(HETEDIK )

Ben Stiller a rendezés mellett szereplőként is részt vett a filmben.

(HETEDIK )

Jim Carrey a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb negatív hős díjára.