A meghívás (2015)

The Invitation

A meghívás

Laca//Ho/rr/oR//   2018. 05. 05.

A film után csak arra gondoltam, hogy nagy szerencsém volt, hogy megtaláltam. Szeretem ezeket a pszichológiai stílusú filmeket, amik nem egyből levadászom kinyírom típus. Jól felépített volt, egyfolytában lehetett érezni a szereplők között a feszültséget, már csak meg kellett várni mikor és hogyan kezdődik el a "hadd el hadd'. Amit még könnyen kilehetett hamar szúrni, hogy a filmben rengeteg csavar volt és olyan szituáció és fejlemény amire nem igazán lehetett számítani. Csak ajánlani tudom.

indingo   2017. 04. 11.

Tetszett a film, hogy nem volt a mindenkit egyesével kinyírok fajta. orránál fogva vezetve lett a néző, hogy most a pali képzeli be a dolgokat vagy tényleg valami turpisságra készülnek a vendéglátók. A végén a felvillanó piros fények picit zavartak engem. Más házban is vendégséget tartottak, de az eredeti párocska 2 évig távol volt...

Deku   2017. 12. 10.

Nem is volt hangulatom ehhez a műfajhoz és lám csak lám igazi gyöngyszemre bukkantam. Igazi kellemes csalódás lett ez a film. Mivel első ránézésre nem jött be és azonnal elítéltem.

Mavil   2016. 06. 10.

A film alapsztorija jó, viszont többet is ki lehetett volna hozni a történetből. Számomra néha egy kicsit lassú, vontatott volt és sok volt az üresjárat is a filmben. Viszont kétségtelen, hogy végig feszültségben tartja a nézőt, mert az utolsó percekig nem derül ki, az igazság.

Szilonka   2017. 05. 23.

Egy viszonylag alacsony költségvetésű filmről van szó, de ez semmit sem ront rajta. A hangulata eléggé egyedi, és végig feszültség volt benne, nekem tetszett.

Michiel Huisman
Emayatzy Corinealdi

Ez a mozi többet is érdemelne, mint egy villámkritika - ám ha túl sokat mesélnék róla, pont a lényegét ölném meg. Egyszerűen csak nézzétek meg! 8/10 több»

A meghívás alapvetően egy izgalmas thriller, azonban néha nagyon finoman belehajlik a horrorba is. 75/100 több»

Zachary Quinto, Luke Wilson és Topher Grace neve is felmerült a főszerepre.