Bújócska

Bújócska

Hide and Seek

David Callaway (Robert De Niro) felesége, Alison (Amy Irving) öngyilkossságot követ el, ezért a férfi a lányával, Emilyvel (Dakota Fanning) New Yorkba menekül az emlékek elől. A magányos lány egy képzeletbeli barát, Charlie segítségével próbálja magát túltenni a történteken, de néhány megdöbbentő… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország
Premier (HU): 2005.02.17. | Disney+ (2022.06.14.)

2023.10.28 stomachh

Ez egy jó pszichothriller. Remekül megírt forgatókönyv, jó színészi játék, jó hangulat. Manapság már lehet, hogy nem üti meg azt a mércét, hogy izgalmasnak lehessen nevezni, de nekem tetszett. Ajánlott kategória.

Egy szuper kis thriller, amin tudtunk félni, és megijedni, plusz végig feszültség alatt tartott. Robert De Niro és Famke Janssen ez a két nagyszerű színész tökéletesen hozta a karaktereket. Erősen ajánlott kategória.

2017.05.09 indingo

Nagyon jó kis film volt egy igaz nem várt fordulattal a végén. Már mindenkire gondol az ember, pedig előtte van a megoldás. Tetszett a film ,ajánlom bátran.

2022.12.03 Erik Csok

Egy ismeretlen gyöngyszem!

Sokan ezt a filmet tartják Robert De Niro mélypontjának, amit igazából nem értek. Ez a film nagyon jó, jó színészekkel. A kislány is nagyot alakít. A jelenetek is jók, és a sztori is. A csavarról még nem is beszéltem, az is nagyon jó. Aki szereti a csavaros filmeket (mint én) ,annak ajánlom, mert megéri megnézni.

2018.11.29 harnas1207

A film idejében ez a csavar hatalmas volt. Kár, hogy az ilyen fordulatok egyszer használatosak. Nálam a thriller szónál ez a film szerepel a szótárban.

Értékelés: 6.5/10
(2018. 03. 01.)
A Bújócska nem világmegváltó alkotás, mondhatni átlagos színvonalú, olykor unalmasabb, klisésebb, olykor pedig kifejezetten ötletes, csavaros megoldásokkal operálva. Szórakoztató, érdekes felvetéseket megmozgató pszichológiai thriller, egy próbát mindenképp megér a téma kedvelőinek.
Értékelés: 6,5/10 Több