Játssz egy LG Q6-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Amikor kialszik a fény

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

indingo   2017. 06. 28.

Számomra unalmas volt a film. Tök jellegtelen történettel, semmi izgalom, érdekesség csavar nem volt a filmben, pedig ez elengedhetelen ebben a témában.

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 11. 13.

Kétes érzések voltak bennem a film után. Láttam már erősebb horrort természetesen, de sokkal rosszabbat is. Voltak benne jó ötletek amit a rendező jól megvalósított, valamint olyan jelenetek amit teljes mértékben átéltem és egy kisebb szintű félelmet váltott ki. Összességében egy elég jó filmet raktak össze.

Deku   2017. 11. 20.

Végre egy olyan film amiben a főbb szempontokat figyelembe véve készítették a filmet. Na ez már igazán használható darab lett. Mondhatni a ráfordított idő megtérült mert elszórakoztatott, láttam, hogy dolgoztak vele és ez nagyon jó.

HercegPeter   2016. 11. 29.

Egyszer megnézhető, de nem egy maradandó élmény. Kicsit sajnálom, mert az alapötlet egyébként nagyon jó, hiszen az emberek egyik legalapvetőbb félelmére épít. Viszont a megvalósítás már nem sikerült igazán, a vége pedig túl összecsapott. A filmet ihlető rövidfilm alapján többet vártam volna. Kis túlzással az a 2-3 perc jobban sikerült, mint ez a 80.

Filmelemző   2018. 03. 29.

Nagyon pörgős és hátborzongató az egész. Bőven kapunk izgalomból, rettegésből és horrorból is. Az a rész pedig, amikor felkapcsolt lámpánál nem látszódik az a valami (ami a frászt hozza ránk), leoltva pedig megjelenik előttünk, ... kicsinálja idegeinket. Pont ahogyan egy jó horrortól elvárható. A film vége kicsit már túlzás és meseszerű, azért rengeteg jó jelenetben részesülhetünk. Bár az IMDb -n csak 6.3 pontot kapott (87 ezer szavazatból) valójában többet ér. Erős 7.5 pontos.

Billy Burke
Alexander DiPersia
Alexander DiPersia
Teresa Palmer

A rémisztgetés nagyban alapoz jump scare-ekre, de még azt is kissé bénán, mivel mindegyikre fel lehet előre készülni lelkiekben. A többi pedig jól ismert klisé, a kaparászással az élen. Nem igazán tudom ajánlani, mert hiába a jó alapötlet, ha a készítők nem tudtak vele mit kezdeni. Gyors, sablonos és felejthető. Kár érte. 4/10 több»

Egy szimpla ijesztgetős horrorfilm, ami megpróbál ennél többnek látszani. 60/100 több»

David F. Sandberg lehetőséget kapott, hogy elkészítse nagy sikerű rövidfilmje, az Amikor kialszik a fény egészestés változatát. Megrendezte, de elpuskázta. 5/10 több»

Amikor Becca a kórházi hangfelvételt hallgatja a diktafonon, a jackdugó be van dugva, mégis a hangszórón hallgatja.

(mamiéstöti2 )

Becca barátjának egy Volvoja van.

(mamiéstöti2 )

A gyerekek anyja a jegygyűrűjét a nyakláncára fűzte az apa halála után.