Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Amikor kialszik a fény (2016)

Lights Out

Amikor kialszik a fény

Billy Burke
Alexander DiPersia
Alexander DiPersia

helfannn   2021. 01. 08.

Nem volt kár rá a mozijegy annyira. Tökre élethűre csinálták a lényt. A sztori is titokzatos. Nem nagyon lehet negatív hozzászólást hozzáfűzni ehhez a filmhez, mert konkrétan meg volt benne minden. A színészek is jól játszottak ebben a filmben. Nem csak egyszer nézős film.

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 11. 13.

Kétes érzések voltak bennem a film után. Láttam már erősebb horrort természetesen, de sokkal rosszabbat is. Voltak benne jó ötletek amit a rendező jól megvalósított, valamint olyan jelenetek amit teljes mértékben átéltem és egy kisebb szintű félelmet váltott ki. Összességében egy elég jó filmet raktak össze.

indingo   2017. 06. 28.

Számomra unalmas volt a film. Tök jellegtelen történettel, semmi izgalom, érdekesség csavar nem volt a filmben, pedig ez elengedhetelen ebben a témában.

Deku   2017. 11. 20.

Végre egy olyan film amiben a főbb szempontokat figyelembe véve készítették a filmet. Na ez már igazán használható darab lett. Mondhatni a ráfordított idő megtérült mert elszórakoztatott, láttam, hogy dolgoztak vele és ez nagyon jó.

HercegPeter   2016. 11. 29.

Egyszer megnézhető, de nem egy maradandó élmény. Kicsit sajnálom, mert az alapötlet egyébként nagyon jó, hiszen az emberek egyik legalapvetőbb félelmére épít. Viszont a megvalósítás már nem sikerült igazán, a vége pedig túl összecsapott. A filmet ihl... több»

Sabnock Sanatory   2018. 08. 22.

Féljünk?Ne féljünk? Ez itt a kérdés...jól indul a mozi, és kezdünk félni és borzongani...persze emberek vagyunk, és ezt a filmet is emberek csinálták, és hibáztak is...a vége elnagyolt, kissé gyengére sikerült, de azért nem rossz mozi ez, üljünk le, és nézzük, csak hagyjuk égve a villanyt...

puffancshercegnő   2016. 09. 10.

Nagyon ijesztő volt úgy kb a film 3/4-éig. Sok volt benne a jumpscare, aminek mindig be is dőltem. Spoiler kezdete Szerintem jobb lett volna, ha mondjuk a végén az derül ki, hogy a fényérzékeny lány akit kezeltek és az egyik kezelésnél egyszercsak e... több»

A film összbevétele 148 868 835 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 121 038 037 forintot termelt. A hazai mozik összesen 91 820 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Amikor Becca a kórházi hangfelvételt hallgatja a diktafonon, a jackdugó be van dugva, mégis a hangszórón hallgatja.

Becca barátjának Volvoja van.

A gyerekek anyja a jegygyűrűjét a nyakláncára fűzte az apa halála után.

Martin szobája falán van egy Igazság ligája poszter is.

Becca barátjának Scare Assault mobilhátlapja van.

David F. Sandberg lehetőséget kapott, hogy elkészítse nagy sikerű rövidfilmje, az Amikor kialszik a fény egészestés változatát. Megrendezte, de elpuskázta. több»

Egy szimpla ijesztgetős horrorfilm, ami megpróbál ennél többnek látszani. több»