Amikor kialszik a fény
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

bettina50   2019. 09. 10.

Egy jobb színészi játék még megmenthette volna a filmet. Sajnos ennek híján marad a közepes. Néhányszor azért sikerült megijedtem. :)

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 11. 13.

Kétes érzések voltak bennem a film után. Láttam már erősebb horrort természetesen, de sokkal rosszabbat is. Voltak benne jó ötletek amit a rendező jól megvalósított, valamint olyan jelenetek amit teljes mértékben átéltem és egy kisebb szintű félelmet váltott ki. Összességében egy elég jó filmet raktak össze.

indingo   2017. 06. 28.

Számomra unalmas volt a film. Tök jellegtelen történettel, semmi izgalom, érdekesség csavar nem volt a filmben, pedig ez elengedhetelen ebben a témában.

Deku   2017. 11. 20.

Végre egy olyan film amiben a főbb szempontokat figyelembe véve készítették a filmet. Na ez már igazán használható darab lett. Mondhatni a ráfordított idő megtérült mert elszórakoztatott, láttam, hogy dolgoztak vele és ez nagyon jó.

HercegPeter   2016. 11. 29.

Egyszer megnézhető, de nem egy maradandó élmény. Kicsit sajnálom, mert az alapötlet egyébként nagyon jó, hiszen az emberek egyik legalapvetőbb félelmére épít. Viszont a megvalósítás már nem sikerült igazán, a vége pedig túl összecsapott. A filmet ihlető rövidfilm alapján többet vártam volna. Kis túlzással az a 2-3 perc jobban sikerült, mint ez a 80.

Billy Burke
Alexander DiPersia
Alexander DiPersia
Teresa Palmer

A rémisztgetés nagyban alapoz jump scare-ekre, de még azt is kissé bénán, mivel mindegyikre fel lehet előre készülni lelkiekben. A többi pedig jól ismert klisé, a kaparászással az élen. Nem igazán tudom ajánlani, mert hiába a jó alapötlet, ha a készítők nem tudtak vele mit kezdeni. Gyors, sablonos és felejthető. Kár érte. 4/10 több»

Egy szimpla ijesztgetős horrorfilm, ami megpróbál ennél többnek látszani. 60/100 több»

David F. Sandberg lehetőséget kapott, hogy elkészítse nagy sikerű rövidfilmje, az Amikor kialszik a fény egészestés változatát. Megrendezte, de elpuskázta. 5/10 több»

A film összbevétele 148 868 835 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 121 038 037 forintot termelt. A hazai mozik összesen 91 820 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Amikor Becca a kórházi hangfelvételt hallgatja a diktafonon, a jackdugó be van dugva, mégis a hangszórón hallgatja.

Becca barátjának egy Volvoja van.

A gyerekek anyja a jegygyűrűjét a nyakláncára fűzte az apa halála után.