Amikor kialszik a fény

indingo   2017. 06. 28.

Számomra unalmas volt a film. Tök jellegtelen történettel, semmi izgalom, érdekesség csavar nem volt a filmben, pedig ez elengedhetelen ebben a témában.

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 11. 13.

Kétes érzések voltak bennem a film után. Láttam már erősebb horrort természetesen, de sokkal rosszabbat is. Voltak benne jó ötletek amit a rendező jól megvalósított, valamint olyan jelenetek amit teljes mértékben átéltem és egy kisebb szintű félelmet váltott ki. Összességében egy elég jó filmet raktak össze.

Deku   2017. 11. 20.

Végre egy olyan film amiben a főbb szempontokat figyelembe véve készítették a filmet. Na ez már igazán használható darab lett. Mondhatni a ráfordított idő megtérült mert elszórakoztatott, láttam, hogy dolgoztak vele és ez nagyon jó.

HercegPeter   2016. 11. 29.

Egyszer megnézhető, de nem egy maradandó élmény. Kicsit sajnálom, mert az alapötlet egyébként nagyon jó, hiszen az emberek egyik legalapvetőbb félelmére épít. Viszont a megvalósítás már nem sikerült igazán, a vége pedig túl összecsapott. A filmet ihlető rövidfilm alapján többet vártam volna. Kis túlzással az a 2-3 perc jobban sikerült, mint ez a 80.

puffancshercegnő   2016. 09. 10.

Nagyon ijesztő volt úgy kb a film 3/4-éig. Sok volt benne a jumpscare, aminek mindig be is dőltem.
Spoiler kezdete
Szerintem jobb lett volna, ha mondjuk a végén az derül ki, hogy a fényérzékeny lány akit kezeltek és az egyik kezelésnél egyszercsak eltűnt, és ezután azt hitték, hgy meghalt, nem meghal, hanem a kísérleti kezelés miatt láthatatlanná válik és ezért látszódik például az uv lámpa alatt, és nem az lesz a vége hogy igazából csak az anya fejében létezik. Szerintem nem volt túl kreatív megdolás az, hogy öngyilkosságával oldották meg a rejtélyt.
Spoiler vége

Billy Burke
Alexander DiPersia
Alexander DiPersia
Teresa Palmer

A rémisztgetés nagyban alapoz jump scare-ekre, de még azt is kissé bénán, mivel mindegyikre fel lehet előre készülni lelkiekben. A többi pedig jól ismert klisé, a kaparászással az élen. Nem igazán tudom ajánlani, mert hiába a jó alapötlet, ha a készítők nem tudtak vele mit kezdeni. Gyors, sablonos és felejthető. Kár érte. 4/10 több»

Egy szimpla ijesztgetős horrorfilm, ami megpróbál ennél többnek látszani. 60/100 több»

David F. Sandberg lehetőséget kapott, hogy elkészítse nagy sikerű rövidfilmje, az Amikor kialszik a fény egészestés változatát. Megrendezte, de elpuskázta. 5/10 több»

Amikor Becca a kórházi hangfelvételt hallgatja a diktafonon, a jackdugó be van dugva, mégis a hangszórón hallgatja.

(mamiéstöti2 )

Becca barátjának egy Volvoja van.

(mamiéstöti2 )

A gyerekek anyja a jegygyűrűjét a nyakláncára fűzte az apa halála után.