Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Félhomály
Hans Matheson

Queenakasha   2018. 03. 26.

Egyszer nézősnek nem rossz. Nem egy kiemelkedő darab, nagyon sajnálom, hogy Demi Moore megragadt ezen a szinten, pedig tudom, láttam, hogy többre is képes. A történet sem annyira megragadó, megpróbáltak egyet kettőt csavarni rajta, de az sem jött be igazán.

Kirana80   2017. 07. 25.

A zene a képi világ és természetesen a főszereplők is csodálatosak. Szomorkás történet mégis megéri megnézni. Hans Mathesont külön kiemelném. Az utolsó arcidegszálával is játszik. Jó történet, csavaros.

Jeanny   2018. 03. 01.

A filmet ajánlás miatt néztem meg, de bennem egyáltalán nem alkotott maradandót a történet. Azonban Demi szerethető volt, a zene és a látvány lenyűgöző, az pedig, hogy a történet az írás körül körvonalazódott, különösen elnyerte a tetszésem. Egyszernézős kategória.