Körök

(Rings)

dulkap  2017. 09. 09. 22:43

Nem azt mondom, hogy nézhetetlenül borzalmas a film, csak hogy mérhetetlenül unalmas, ezer éve lerágott klisékkel. Galeckit inkább jópofa volt látni egy másfajta professzor szerepében. (Bár kikérem magamnak, hogy egyetemi prof létére úgy szerel videót, hogy a kazetta kiadó kis lyukon át és nem szedi le a tetejét, amit kb. négy csavar szokott tartani…) A jobb sorsra érdemes D'Onofrio meg lassan csak akkor kap szerepet, ha nagy darab gonosz ember kell. Összességében egy unalmas film, ami egy percre sem emeli meg az ember pulzusát.

Lamboh  2017. 10. 09. 16:05

Gondoltam, hogy gyenge lesz, de hogy ennyire... Ez egy a végletekig unalmas, és sablonos film. Kár volt időt szánni rá.

parapapa  2017. 02. 13. 00:43

Az első 2 film után más volt az élményem, tény hogy próbáltak bele vinni új dolgokat, a színészek is helyükön voltak. De valamiért, nem tudom hogy a vas ízű cola amitől vérízű lett a szánk vagy az hogy 3an ültünk a moziban úgy hogy egy nagy teremben ültök ketten a pároddal és a 3. személy akit nem ismertek pont elétek kér helyet, tett rá zavaró pecsétet vagy egyszerűen nem is vonzott be a film annyira amennyire kellett volna. De lehet hogy az én hibám, nem figyeltem eléggé. Csak azt nem értettem hogy egy kutyaugatástól miért ijedtem meg hamarabb mint az annak szánt lényektől.

tilino  2017. 02. 07. 16:05

Nem érte el azt a színvonalat amit vártam. Nagyon sablonos és sokszor volt az az érzésem hogy nem haladnak az események. Az első részhez képest is gyengébbnek és kevésbé érdekfeszítőnek éreztem.

Szilágyi Maja Bernadett  2017. 02. 14. 19:09

Hát nem értem miért kell erőltetni azt, amit nem kéne. Az elsőtől még betojtam, de hogy ennyire hogy lehet valamit húzni. Szegény Szamarának soha se lesz nyugta XD
Na mindegy, ez csak magán véleményem

Bonnie Morgan
Bonnie Morgan
Aimee Teegarden
Aimee Teegarden
Vincent D'Onofrio
Movieaddicts: Körök
A Körök nem is annyira taszító, hanem inkább totál érdektelen, színtelen, szagtalan, bóvli. A rémisztgetésekben semmi, de semmi új nincs, sőt még pofátlanul lop is elődjeitől. Nincs atmoszférája, nincs lelke, egy kis szerencsével pár hét múlva már a létezésére se fogunk emlékezni. Abszolút kihagyható. 3/10
VOX.hu - Körök
Bár a Köröknek vannak mozgalmasabb részei, jó a kiállítása, és fásultsággal, unalommal nehezen vádolható, mégis az a fajta tucathorror, amiben az a legfélelmetesebb, hogy milyen gyorsan elfelejtjük az egészet. 45/100
Hessteg: Körök
Mai fejjel már nagy a mellény és könnyen rámondom, hogy mit nekem horror, de ha őszinte akarok lenni, akkor bizony a 2002-es A kör igencsak rám hozta a frászt annak idején. Ebben persze nem csak annak volt nagy szerepe, hogy aránylag jól össze volt rakva a mozi, hanem annak is, hogy kevésbé voltam eltompulva az azóta már klisésnek ható megoldásoktól.(2.5/5)

A Paramount stúdió a film bemutatója előtti pár hétben felbérelt néhány hosszú hajú lányt, akik Samarának öltözve különféle műszaki boltokban a tv-készülékekből előmászva ijesztgették a látogatókat. Erről a kampányról számos felvétel készült, amelyek bejárták a világhálót.

A körökben szereplő Samarának a jelmeze és sminkje 6 és fél óra munkát igényelt s tartalmazott egy olyan vizes réteget is a ruhájába rejtve, amelynek köszönhetően állandóan vizet tudott csöpögtetni maga körül.

Az ebben a filmben Samarát alakító Bonnie Morgan már a Kör 2-ben is feltűnt, részben ő játszotta a karaktert, de még csak a különleges mozgásokat igénylő jelenetekben, mint dublőr működött közre.