Körök

Rings

Movieaddicts.hu
2017/02/03

A Körök nem is annyira taszító, hanem inkább totál érdektelen, színtelen, szagtalan, bóvli. A rémisztgetésekben semmi, de semmi új nincs, sőt még pofátlanul lop is elődjeitől. Nincs atmoszférája, nincs lelke, egy kis szerencsével pár hét múlva már a létezésére se fogunk emlékezni. Abszolút kihagyható. 3/10 Több

Vox.hu
2017/02/06

Értékelés: 4.5/10
Bár a Köröknek vannak mozgalmasabb részei, jó a kiállítása, és fásultsággal, unalommal nehezen vádolható, mégis az a fajta tucathorror, amiben az a legfélelmetesebb, hogy milyen gyorsan elfelejtjük az egészet. 45/100 Több

Hessteg.com
2017/02/22

Mai fejjel már nagy a mellény és könnyen rámondom, hogy mit nekem horror, de ha őszinte akarok lenni, akkor bizony a 2002-es A kör igencsak rám hozta a frászt annak idején. Ebben persze nem csak annak volt nagy szerepe, hogy aránylag jól össze volt rakva a mozi, hanem annak is, hogy kevésbé voltam eltompulva az azóta már klisésnek ható megoldásoktól.(2.5/5)

jerrycomovie
2018/12/05

Rings (2017)
"Megtekintés: Ha szeretted az előzményfilmeket, ez kicsit vissza fog vetni.

Miért készítették el ezt a filmet valójában, próbáltam mosogatás közben rájönni. Voltak jogok, amik lejártak volna, ha nem kerül gyorsan moziba a forgatás után?" Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!