Vélemények: Amikor kialszik a fény (2016)

helfannn   2021. 01. 08.

Nem volt kár rá a mozijegy annyira. Tökre élethűre csinálták a lényt. A sztori is titokzatos. Nem nagyon lehet negatív hozzászólást hozzáfűzni ehhez a filmhez, mert konkrétan meg volt benne minden. A színészek is jól játszottak ebben a filmben. Nem csak egyszer nézős film.

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 11. 13.

Kétes érzések voltak bennem a film után. Láttam már erősebb horrort természetesen, de sokkal rosszabbat is. Voltak benne jó ötletek amit a rendező jól megvalósított, valamint olyan jelenetek amit teljes mértékben átéltem és egy kisebb szintű félelmet váltott ki. Összességében egy elég jó filmet raktak össze.

indingo   2017. 06. 28.

Számomra unalmas volt a film. Tök jellegtelen történettel, semmi izgalom, érdekesség csavar nem volt a filmben, pedig ez elengedhetelen ebben a témában.

Deku   2017. 11. 20.

Végre egy olyan film amiben a főbb szempontokat figyelembe véve készítették a filmet. Na ez már igazán használható darab lett. Mondhatni a ráfordított idő megtérült mert elszórakoztatott, láttam, hogy dolgoztak vele és ez nagyon jó.

HercegPeter   2016. 11. 29.

Egyszer megnézhető, de nem egy maradandó élmény. Kicsit sajnálom, mert az alapötlet egyébként nagyon jó, hiszen az emberek egyik legalapvetőbb félelmére épít. Viszont a megvalósítás már nem sikerült igazán, a vége pedig túl összecsapott. A filmet ihl... több»

Sabnock Sanatory   2018. 08. 22.

Féljünk?Ne féljünk? Ez itt a kérdés...jól indul a mozi, és kezdünk félni és borzongani...persze emberek vagyunk, és ezt a filmet is emberek csinálták, és hibáztak is...a vége elnagyolt, kissé gyengére sikerült, de azért nem rossz mozi ez, üljünk le, és nézzük, csak hagyjuk égve a villanyt...

puffancshercegnő   2016. 09. 10.

Nagyon ijesztő volt úgy kb a film 3/4-éig. Sok volt benne a jumpscare, aminek mindig be is dőltem. Spoiler kezdete Szerintem jobb lett volna, ha mondjuk a végén az derül ki, hogy a fényérzékeny lány akit kezeltek és az egyik kezelésnél egyszercsak e... több»

Norbert93   2018. 09. 09.

Szokásos hirtelen hang és fényhatásokra , nulla sablonos karakterekre és jellemtelen sztorira épülő gagyi tucathorror.

Filmelemző   2018. 03. 29.

Nagyon pörgős és hátborzongató az egész. Bőven kapunk izgalomból, rettegésből és horrorból is. Az a rész pedig, amikor felkapcsolt lámpánál nem látszódik az a valami (ami a frászt hozza ránk), leoltva pedig megjelenik előttünk, ... kicsinálja idegein... több»

Bazzzsi   2017. 10. 21.

Elég semmilyen volt a története, már ezer hasonló készült. Mozifilmnek végtelenül gyenge. A története túl egyszerű és kiszámítható, még vártam valami csavart.

MKristijan   2016. 11. 14.

A trailerben kb az alapszisztéma bemutatkozott - mondták, majd az első 10 perc le is ment ugyanúgy és hirtelen becsöppentünk egy sztoriba ami annyira nem is volt új csak más. Egy kört megér, na jó talán 2-t is hogy megnézd más mit reagál :)

Greeta   2016. 09. 25.

Unalmas volt gyenge történettel, helyenként nevetséges kivitelezéssel. Gyenge, semmi újat nem adott.

Queenakasha   2018. 03. 26.

Sorra jönnek ki hasonló filmek. Elcsépelt, unalmas,nincs benne semmi amiért kiemelkedne a többi közül. Hasonló történet, hasonlóan előadva, miért van erre szükség?

Bizsu82   2018. 08. 15.

Sablonos, középszerű vígjáték, ami különösebben újat nem adott. Ennek ellenére egyszeri nézésre szórakoztató film, de semmi extra. Átlagos horror némi fordulattal.

TribeBubu   2016. 11. 26.

Jumpscare jumpscare hátán, történet nulla, semmi borzongás. A 2000-2005 közötti tucathorrorok színvonala. Még az alapelképzelés is mintha A sötétség leple koppintása lenne. Pedig a rövidfilm, ami inspirálta a készítőket, még egész ötletes volt, de úg... több»

jfruzsi97   2020. 11. 06.

Tetszett, volt benne borzongás, olyan jelenet, amire a mai napig emlékszem. Voltak benne érdekes részek, az alapsztorival se volt nagy gond. Lehet, újranézem.

SzFa   2017. 09. 19.

Teljesen lerí róla, hogy ki a rendező. Sok benne a horror klisé, a történet egyszerű, a hangulat a megszokott. Számomra egy átlagos élvezhető alkotás. Egyszer megnézhető, de nem túl félelmetes.

hell.l   2016. 10. 16.

Nem lett olyan jól szerintem, mint ahogy arra az előzetesből következtethettünk volna. A karakterek olyan semmilyenek, ijesztgetni próbálnak ugyan, de nem érik el a kívánt hatást.

moov18   2016. 08. 17.

Néhány órája sétáltam ki a moziteremből, tehát enyhén szólva is friss az élmény. Nagy lelkesen vágódtam be elé, a film elkezdődött, a képkockák pörögtek a kukoricát pedig csak nyeltem. A film legfőbb pozitív ütőkártyája természetesen a főhősnő aki re... több»

czigler.nora   2017. 08. 15.

Az alapötlet szerintem nagyon klassz volt, főleg amikor kaparászta a padlót meg közeledett..aztán valahogy bugyuta katyvasszá változott. Jó volt viszont,h nem lett elhúzva mint a rétestészta

stomachh   2016. 11. 21.

Tobbet vartam, kicsit tul lett hypeolva. Egyszer nezheto ijesztgetos horror. Ami kiemelkedo, az a szineszi jatek, abban nincs kivetnivalo.

Evcsi95   2016. 08. 08.

Igazából nem tudom miért nézek ilyen filmeket, mert utána fix, hogy egész éjszaka nem alszom. Sokszor megijedtem a film alatt, hiába tudtam, hogy mire számíthatok. Bár már egy kicsit unalmas ez a sok démonikus film.

Ghotik   2016. 09. 23.

Horrorfilm kategóriában mindenképpen a jobbak között van. Végig izgalmas, rettegést kiváltó film, ami hozza azt amit a kategóriától elvártam. A sztorija is jó.

a-arnold   2016. 10. 22.

Nem rossz, de láttam már ennél jobbakat is... Inkább átlagos, úgy mondanám. Egyszer bőven nézhető, többször már nem biztos...

Hablaty   2016. 10. 13.

nem találtam elég izgalmasnak a filmek és a története is gyengécske volt. Egy gyenge közepes.

Acropolis   2017. 02. 17.

Moziban nagy hatású volt a film. Rettegést kiváltó, félelmetes film, ami hat a nézőre, azt a hatást váltja ki amit a kategóriától elvártam. Műfaj kedvelőinek ajánlom!

Enjoy   2017. 01. 23.

Kemény, erős horrorfilm, amin igazán lehet izgulni. Feszültséget árasztó, erőteljes, hozza azt amit a kategóriától vártam. Profik a színészek, még napokig a hatása alatt voltam.

malnaturmix   2016. 10. 23.

Gyenge történet és szereplők. Én eléggé untam, semmi sem történt benne. Néha felhangosították az effektek azt kész.

GaraiV   2016. 08. 29.

Horror kategóriában szerintem átlagnál jobb film. Moziban láttuk a hétvégén. Igényes film, tényleg ijesztő és rettegést kiváltó, izgalmas film és az alapsztori is jó!

jozsagabri   2017. 04. 22.

Számomra kicsit sablonos volt a történet, lerágott csont, ezért nem kötötte le túlságosan a figyelmemet, átlagos, lapos, nem sok mondanivalóval bíró film.