Amikor kialszik a fény

Lights Out

2016.10.13 Hablaty

nem találtam elég izgalmasnak a filmek és a története is gyengécske volt. Egy gyenge közepes.

2021.01.08 helfannn

Nem volt kár rá a mozijegy annyira. Tökre élethűre csinálták a lényt. A sztori is titokzatos. Nem nagyon lehet negatív hozzászólást hozzáfűzni ehhez a filmhez, mert konkrétan meg volt benne minden. A színészek is jól játszottak ebben a filmben. Nem csak egyszer nézős film.

2017.03.07 Hedy0809

Na ez tényleg para film! Kevesebbet vártam,sokkal többet kaptam! Végre egy horror,ahol a szereplők használják az agyuk. Pár jelenetnél sikítottam a frásztól... Nagggggyon jóóóó!!!!

2017.02.17 Acropolis

Moziban nagy hatású volt a film. Rettegést kiváltó, félelmetes film, ami hat a nézőre, azt a hatást váltja ki amit a kategóriától elvártam. Műfaj kedvelőinek ajánlom!

2017.01.23 Enjoy

Kemény, erős horrorfilm, amin igazán lehet izgulni. Feszültséget árasztó, erőteljes, hozza azt amit a kategóriától vártam. Profik a színészek, még napokig a hatása alatt voltam.

2016.12.07 Szorcsik

Átlagos ijesztgetős, rémisztgetős film azoknak a nézőknek, akik szeretnek rettegni a sötétben. Én bevallom, semmi kiemelkedőt nem találtam benne, ami miatt azt mondanám, hogy ezt a filmet még egyszer megnézném. Viszont egynek jó.

2016.11.01 kicsimano

Tetszett, hogy a film nem csupán az ijesztgetésre összpontosított, hanem volt mögötte történet is. Bár nem vagyok oda ezért a műfajért, ez a film egész jó volt a maga kategóriájában.

2016.10.10 niky86

A filmtől pontosan azt kaptam, amit vártam tőle és amire hivatott volt. Akadt benne bőven elég ijesztgetés és szerencsére a sztori is eléggé kerek volt, tetszett a befejezés. Egyszer nézhető.

2017.02.09 Ancsus

Egyszer nézhető, felejthető horrot, bennem egyáltalán nem hagyott mély nyomot, csak egyes jeleneteire emlékszem, meg úgy nagyjából arra, hogy miről szólt. Nem egy nagy szám, de egynek elmegy.

2016.08.29 GaraiV

Horror kategóriában szerintem átlagnál jobb film. Moziban láttuk a hétvégén. Igényes film, tényleg ijesztő és rettegést kiváltó, izgalmas film és az alapsztori is jó!

2017.01.17 Katkatt

Sajnos sokkal jobb alkotások is vannak a témában, picit összelopkodott volt. Egyszer megnéztem, de nagyon nem lett a kedvencem.

2016.12.02 gubimari

Teljesen átlagos horror, nem volt benne semmi kiemelkedő, ami miatt ne azt mondanám, hogy csak egy a sok tucatfilm között. Viszont egyszer meg lehet nézni, de közel sem olyan ijesztő, mint hittem.

2016.08.30 Nnoorraa

Horror kategóriában átlagosnál jobb film, hozza azt amit elvártam. Nagyon feszült hangulatú, végig izgalmas és ijesztő, rettegést kiváltó film, aminek van sztorija, logikája is.

2017.04.22 jozsagabri

Számomra kicsit sablonos volt a történet, lerágott csont, ezért nem kötötte le túlságosan a figyelmemet, átlagos, lapos, nem sok mondanivalóval bíró film.