Amikor kialszik a fény

Lights Out

2016.10.23 malnaturmix

Gyenge történet és szereplők. Én eléggé untam, semmi sem történt benne. Néha felhangosították az effektek azt kész.

2016.09.15 Vviktor

Horror kategóriában a jobbak között van a film. Nagyon feszült, végig rendkívül izgalmas és igazi története is van. Kiváltja azt a rettegést, amit a kategóriától elvárhatunk.

2017.03.27 Szinano

Ez egy átlagos horror film, meg lehet nézni, de pár nap és nem igazán emlékszik már rá az ember, ugyanis nincs benne semmi jellegzetes, semmi markáns. Kicsit tömegfilm, a gyengébbek közül.

2016.07.24 Holló

Egy mainstreambe tartozó horrortól nem várok el többet, mint amit az Amikor kialszik a fény tud. A történet egyszerű, mint a bot, nem is ez a lényeg, hanem hogy igényesen van tálalva. Teresa Palmer megint nagyon jó, a rendezőt pedig a jó érzékkel felépített és hidegrázós jelenetek miatt dícsérem.

2016.09.20 Zzssuuzzssii

Durva, színvonalas horror, kategóriájában kiemelkedőnek mondanám. Hozza azt a feszültséget, rettegést amit a műfajtól vártam és sztorija is van. Voltak részek amiket nem bírtam nézni.

2016.08.11 laci044

Baromi jó hangulata van, az idei év egyik meglepetése számomra. Jó színészi játékkal előadott kompetens karakterek. Remek atmoszféra, a misztikumot jól kezelik, meg van írva, nem hagy sok kérdést maga után. Ami kicsit problémás volt, a túlzott jump scare használat, egyébként horror kedvelőknek ajánlom!

2016.11.03 szabi17

A kategóriájában egy egész jó kis alkotás ami nem akar többnek látszódni, mint ami. Egy egyszerű, néhol sablonos sztorijú film de nem túlhúzott így képes volt egy bizonyos fokú érdeklődést végig fenntartani. Az ijesztgetések terén főként a jumpscare-... Több

2019.03.30 Dóra7.6

Sokkal többet vártam ettől a filmtől az előzetes alapján. Kevés az ijesztő jelenet, ami van, ott is csak jumpscare-rel próbálnak ijesztgetni... Sajnos csalódás volt.

2018.01.21 czardora

Unalmas volt. Csak poénkodni volt jó utána. Sajnáltuk a pénzt amit kiadtunk rá moziban

2016.08.23 Maszat

Nem ez volt életem meghatározó horror élménye, de egynek nagyon is elment. A történet jó, a gonosz háttérsztoriját (mitológiáját) okosan és eredetien lett kitalálva, a szereplők pedig hitelesek voltak. A rémisztő részek nem hoztak semmi újat, lehetet... Több

2016.11.02 jos78

Voltak benne parázós részek, nem volt különösebben kiemelkedő de összességében nézhető film.

2019.09.10 bettina50

Egy jobb színészi játék még megmenthette volna a filmet. Sajnos ennek híján marad a közepes. Néhányszor azért sikerült megijedtem. :)

2016.07.21 Ximpi

Szórakoztató horror, amelyik jl kezeli a rndelkezésére álló helszíneket. A történet eléggé lináris, de ettől horrorfilmként még élvezhető. Néhány klissére azért jobb, ha már az elején felkészülünk. Szóval ez egy semmiképp sem eredeti, de tisztessége minőségű horror.

2016.07.23 pet-et

Remek nevek állnak a film mögött, James Want egyenesen a horoorok hercegének tartják, Teresa Plamert pedig szintén inkább a horrorfilmekben nyújtott alakításaiért ismerjük. Minden adott lenne egy ütős alkotáshoz, ehelyett egy ócska ilyesztegetős film... Több