Kísértetjárás Connecticutban

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2009.09.10.

2023.06.15 Czene Gàbor Nézhetetlen

Vélemény

Mit írjak egy nézhetetlen filmről? Zéró színészi alakítás, nulla horror. Bár el se kezdtem volna nézni!

Köszönjük ezt a filmet. Horror a javából, és igen, lehet rajta parázni elég rendesen. Martin Donovan és Virginia Madsen jól hozzák a karaktereket. A fal,és a holttestek,na az különösen bejött nekem. Borzongat, de ezt várom egy horrortól.

2021.07.14 Laca//Ho/rr/oR//

Izgalmas kísértetjárás, ötletes kis finomság

Egy igazán nagyszerű és sokoldalú horrort kaptunk Peter Cornwell rendezőtől, akinek tán ez lett a legjobb alkotása. Jó választás volt a "rutinnal" bíró Virginia Madsen választása a főszerepre, hiszen a 92-es, Kampókéz című horrorban is nagyszerű alakítást nyújtott. De térjünk vissza Connecticutba, és azon belül abba a rémülettel teli házba, amely a történet középpontja! Rengeteg ijesztő, fordulatos horrorfilm, amely tele volt csupa meglepetéssel. A karaktereknek volt személyisége, amit sokszor elfelejtenek a készítők, és nagyon jól építették fel az egész cselekményt az elejétől a végéig. Jó sok csavarral lehetett találkozni, és emellett egészen káprázatos jelenetsorokat vetíttek a szemünk elé. A falból kiömlő hullák egészen jó megoldás volt, vagy a szemhéj levágás a hulláknak sem volt utolsó. Kyle Gallner "Matt" játéka, karakterének a kidolgozása és mellékszálának (betegségének) a beillesztése egy ilyen jellegű filmbe. Ez nem az a film, amire azt mondjuk, egyszer meg lehet nézni, hiszen tele volt izgalmakkal, rémisztő, sokoldalú és rendkívül ötletes, amit többször meg lehet tekinteni.

2017.05.29 vivikejencikelara

Egyik kedvenc horrorom. Igazi film ami nagyon ijesztő, fordulatos rémisztő. A falból kiömlő hullák pedig zseniális. Amikor a szemhéj le metszős rész van akkor pedig kiráz a hideg.

2017.08.15 czigler.nora

Szerintem elég ijesztő filmre sikeredett, ami persze bók ebben a kategóriában. Néhol förmedvény, néha rémisztő...szuper film, akár többször nézős is!

(2022. 12. 06.)
Véleményem szerint ez egy meglehetősen gyengécske produkció volt, nem adott hozzá semmi újat az életemhez. Próbált nagyon félelmetes lenni, főleg a sok jump scare-rel, de nem érte el a kívánt hatásfokot, kiszámítható maradt. Egynek elment, de többször nem nézném újra. Több