Dr. Téboly

Dr. Téboly

Dr. Giggles
Videók

Egy megtébolyult orvos páciensei szívét gyűjtve szedi áldozatait, ám két férfi szembe száll vele, de ők is veszélybe kerülnek ezáltal.

(mamiéstöti2)

Zene: Brian May
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Japán
Premier (HU): 1994.05.01.
Larry Drake
Larry Drake

2020.10.22 Kóborló

Itt van a doktor

"Van nekünk egy doktorunk, úgy hívják, hogy Rendel/ Óvakodj a házától, mert ott a pokol rendel!/ Felszabja a testedet, kis miszlikbe tépi,/ Kiveszi a szívedet, nagy öröm ez néki..." Számomra ez a kis versike maradt meg első megtekintés után ebből a f... Teljes kritika

2020.03.22 BoBamburg

Szórakoztató kis trash/slasher, a kor minden egyes horror elemével és bájával. Habár sokan biztos nem fogják értékelni a filmet, a retro horror szerelmeseinek mindenképpen érdemes tenni vele egy próbát.

Magyarországon nem mutatták be moziban, 1994-ben egyből videokazettán jelent meg.Szerző: Kóborló

A filmbéli Dr. Rendell szerepére Matt Frewer és Ted Danson neve is felmerült.Szerző: Kóborló

A film rendezője, Manny Cotto egy interjú során elárulta, hogy rengeteg véres és gore jelenetet kellett kivágniuk a kész filmből ahhoz, hogy az amerikai korosztály-besoroló bizottság végül meg tudja adni az R-es (17 éven aluli nézők számára nem ajánlott) besorolást a filmnek.Szerző: Kóborló

A filmbéli Jennifer szerepére Jennifer Anistont és Ashley Juddot is meghallgatták.Szerző: Kóborló