Amikor kialszik a fény

Lights Out

2016.11.14 MKristijan

A trailerben kb az alapszisztéma bemutatkozott - mondták, majd az első 10 perc le is ment ugyanúgy és hirtelen becsöppentünk egy sztoriba ami annyira nem is volt új csak más. Egy kört megér, na jó talán 2-t is hogy megnézd más mit reagál :)

2016.09.25 Greeta

Unalmas volt gyenge történettel, helyenként nevetséges kivitelezéssel. Gyenge, semmi újat nem adott.

2016.11.26 TribeBubu

Jumpscare jumpscare hátán, történet nulla, semmi borzongás. A 2000-2005 közötti tucathorrorok színvonala. Még az alapelképzelés is mintha A sötétség leple koppintása lenne. Pedig a rövidfilm, ami inspirálta a készítőket, még egész ötletes volt, de úg... Több

2018.03.26 Queenakasha

Sorra jönnek ki hasonló filmek. Elcsépelt, unalmas,nincs benne semmi amiért kiemelkedne a többi közül. Hasonló történet, hasonlóan előadva, miért van erre szükség?

2018.08.15 Bizsu82

Sablonos, középszerű vígjáték, ami különösebben újat nem adott. Ennek ellenére egyszeri nézésre szórakoztató film, de semmi extra. Átlagos horror némi fordulattal.

2016.12.03 Insomnus

Jó kis horror! A Filmes blogok nagyon lehúzták az "Amikor kialszik a fényt", pedig valójában igenis jó a horror műfajban. A mi társoldalunk, a Filmtress blog 10/8-ra értékelte! Nekünk tetszett és a Rotten Tomatoes olvasóinak is, hiszen ott is 77% -ot ért el! És valóban jó is!

2017.09.19 SzFa

Teljesen lerí róla, hogy ki a rendező. Sok benne a horror klisé, a történet egyszerű, a hangulat a megszokott. Számomra egy átlagos élvezhető alkotás. Egyszer megnézhető, de nem túl félelmetes.

2016.11.21 stomachh

Tobbet vartam, kicsit tul lett hypeolva. Egyszer nezheto ijesztgetos horror. Ami kiemelkedo, az a szineszi jatek, abban nincs kivetnivalo.

2016.10.16 hell.l

Nem lett olyan jól szerintem, mint ahogy arra az előzetesből következtethettünk volna. A karakterek olyan semmilyenek, ijesztgetni próbálnak ugyan, de nem érik el a kívánt hatást.

2016.08.17 moov18

Néhány órája sétáltam ki a moziteremből, tehát enyhén szólva is friss az élmény. Nagy lelkesen vágódtam be elé, a film elkezdődött, a képkockák pörögtek a kukoricát pedig csak nyeltem. A film legfőbb pozitív ütőkártyája természetesen a főhősnő aki re... Több

2017.08.15 czigler.nora

Az alapötlet szerintem nagyon klassz volt, főleg amikor kaparászta a padlót meg közeledett..aztán valahogy bugyuta katyvasszá változott. Jó volt viszont,h nem lett elhúzva mint a rétestészta

2016.10.22 a-arnold

Nem rossz, de láttam már ennél jobbakat is... Inkább átlagos, úgy mondanám. Egyszer bőven nézhető, többször már nem biztos...

2016.08.08 Evcsi95

Igazából nem tudom miért nézek ilyen filmeket, mert utána fix, hogy egész éjszaka nem alszom. Sokszor megijedtem a film alatt, hiába tudtam, hogy mire számíthatok. Bár már egy kicsit unalmas ez a sok démonikus film.

2016.09.23 Ghotik

Horrorfilm kategóriában mindenképpen a jobbak között van. Végig izgalmas, rettegést kiváltó film, ami hozza azt amit a kategóriától elvártam. A sztorija is jó.