A fantomlakó (2004)

El habitante incierto

Sabnock Sanatory   2020. 09. 26.

Nekem nagyon tetszett, ahogy főhősünk nagy magányában, kissé fura módon éli mindennapjait, lakótársat kap, akire nem számít. Andoni Gracia alakítása mindent vitt ebben az életerős thrillerben.

indingo   2018. 12. 26.

Sokkal izgalmasabbra számítottam. Voltak benne jó ötletek, de összességében vontatott.

VvV   2018. 12. 27.

Érdekes a története bár egy kicsit beteg, úgy mint a spanyol thrillerek legtöbbje.

Bazzzsi   2019. 01. 05.

Még egy hatalmas házban sem lehet úgy mászkálni, hogy az valakinek ne tűnjön fel. Nálam ezért nem hihető a story.

Timcsi   2019. 02. 20.

Furcsa volt számomra a film, de mindenképpen izgalmas alapötletre épül a sorozat. Az alakítások is tetszettek.

a-arnold   2017. 09. 24.

Tetszett a film, de semmiképpen nem nevezném horrornak, inkább thriller. A film vége, mintha hiányozna, vagy lehet csak én nem értettem eléggé, lehetett volna egy jobb befejezés is. Feszültség volt a filmben, nem kevés, és nem is sok, szerintem pont tökéletes. Összességében nem rossz, bátran nézzétek!

kecsaa   2016. 09. 20.

Nekem nagyon bejött a film egyedi hangulata, rejtélyessége, feszültsége és a csattanó, csavar a végén. Szokványosnak egyáltalán nem nevezhető, remek alkotás.