A fantomlakó

El habitante incierto

2023.12.30 Ари Шандор

Elfogultan

Valamiért engem ez a film nagyon megfogott. Annyira átjött, hogy megnéztem háromszor is. Aki nem látta még, ajánlom megtekintésre. De ez nem egy amerikai „remek”, úgyhogy ne számíts megszokott hangulatra.

Nekem nagyon tetszett, ahogy főhősünk nagy magányában, kissé fura módon éli mindennapjait, lakótársat kap, akire nem számít. Andoni Gracia alakítása mindent vitt ebben az életerős thrillerben.

2018.12.26 indingo

Sokkal izgalmasabbra számítottam. Voltak benne jó ötletek, de összességében vontatott.

2019.01.05 Bazzzsi

Még egy hatalmas házban sem lehet úgy mászkálni, hogy az valakinek ne tűnjön fel. Nálam ezért nem hihető a story.

2018.12.27 VvV

Érdekes a története bár egy kicsit beteg, úgy mint a spanyol thrillerek legtöbbje.

2019.02.20 Timcsi

Furcsa volt számomra a film, de mindenképpen izgalmas alapötletre épül a sorozat. Az alakítások is tetszettek.

2021.10.20 Di Canio

A horrorhoz ennek semmi köze sincs. Az elején elég lassan indul, de aztán egész jó film lett belőle, bár kissé zavaros a vége.

2017.09.24 a-arnold

Tetszett a film, de semmiképpen nem nevezném horrornak, inkább thriller. A film vége, mintha hiányozna, vagy lehet csak én nem értettem eléggé, lehetett volna egy jobb befejezés is. Feszültség volt a filmben, nem kevés, és nem is sok, szerintem pont tökéletes. Összességében nem rossz, bátran nézzétek!

2016.09.20 kecsaa

Nekem nagyon bejött a film egyedi hangulata, rejtélyessége, feszültsége és a csattanó, csavar a végén. Szokványosnak egyáltalán nem nevezhető, remek alkotás.

2016.06.26 cvölf

Zseniálisan hátborzongató film, egyszerűen tudja, hogyan kell előcsalnia az emberből a félelmeit és ez tetszett, erre pedig még a képi világa is rátesz egy lapáttal. Vérbeli idegelelős horror, amit szerintem mindenkinek, aki csak kedveli a műfajt, látnia kell.

2017.05.06 WaldyxMan

Hát, nekem ez egy picit sok(k) volt, túlságosan is nagy hatással volt rám és nem tudtam eltávolodni a filmtől. Persze jól van felépítve meg minden, de az atmoszférája túlságosan is kihat az emberre.