A meghívás

The Invitation

2023.12.28 Jocpappa

10/9

Ez a film az ütőkártyám minden esetben, amikor megkérnek, hogy mondjak egy jó filmet. Valamiért senki nem látta, és mindig azt a visszajelzést kapom rá, hogy nagyon jó volt. Azt még senki nem mondta rá, hogy nem tetszett. Másodjára nem ütött már akkorát (nyilván a csavar csak egyszer lőhető el igazán), kicsit jobbra emlékeztem, de still nagyon baró filmnek tartom, továbbra is ajánlgatni fogom mindenkinek. :)

2017.04.11 indingo

Tetszett a film, hogy nem volt a mindenkit egyesével kinyírok fajta. orránál fogva vezetve lett a néző, hogy most a pali képzeli be a dolgokat vagy tényleg valami turpisságra készülnek a vendéglátók. A végén a felvillanó piros fények picit zavartak e... Több

2018.05.05 Laca//Ho/rr/oR//

A film után csak arra gondoltam, hogy nagy szerencsém volt, hogy megtaláltam. Szeretem ezeket a pszichológiai stílusú filmeket, amik nem egyből levadászom kinyírom típus. Jól felépített volt, egyfolytában lehetett érezni a szereplők között a feszülts... Több

Kusama azért megcsinálta rendesen. Nem a darabolós, vérfolyós horror, de itt a csavarok, amik behálózzák ezt az alkotást. Izgalmas, fordulatokkal teli a film. Persze, néha kissé vontatott, kissé lassú, de érezzük végig a rejtett feszültséget benne. Részemről oké!

2017.12.10 Deku

Nem is volt hangulatom ehhez a műfajhoz és lám csak lám igazi gyöngyszemre bukkantam. Igazi kellemes csalódás lett ez a film. Mivel első ránézésre nem jött be és azonnal elítéltem.

2017.05.23 Szilonka

Egy viszonylag alacsony költségvetésű filmről van szó, de ez semmit sem ront rajta. A hangulata eléggé egyedi, és végig feszültség volt benne, nekem tetszett.

2020.02.24 elekm90

Tény, hogy lassan indul be, de érdemes kivárni, mert a film nagyon jól van felépítve. Nagyon nagy ötlet szerintem, végig tele van olyan jelenetekkel, amik fenntartják a misztikumot. A hangi effektek és zenék nagyon sokat hozzátesznek a feszült légkör megteremtéséhez. 8/10

2017.10.23 Bazzzsi

A főszereplő pali tiszta Tom Hardy. Egy nagyon alacsony költségvetésű filmről van szó, ahol a film 99% egy házban játszódik. Sok minden nem történik a múltból apróságok derülnek csak ki, még is egy vérfagyasztó thriller.

2018.04.16 TomÁcs

Ez is egy tipikusan olyan történet, amin még gondolkodik után az ember. Valamit még hiányoltam a történetből, de félelmetes volt ez a szektás dolog.

2018.10.29 VvV

Az eleje elég zavaros és egysíkú, de a végére minden kitisztul. Lezárásként azért kitalálhattak volna valamit.

2018.06.21 hsanya182

Elég erős thriller a Szeretet, Elfogadás, Spiritualitásról. Kicsit a hangulata hasonlít a "Coherence" című és az "Ajándék" című thrillerekhez. Érdemes megnézi milyen jeleneteket rendeznek a kis baráti összejövetelen az őszinte baráti beszélgetésekből... Több

2020.09.19 stevepisti

Végig bizonytalanságban tartja a nézőt, hogy most tényleg csak a pali képzelődik, vagy van valami hátsó szándék a meghívás mögött. Illetve később már azon agyalhatunk, hogy ki az aki áldozat lehet a történetben. A lassabb tempójú thriller kedvelőine... Több

2017.07.25 Lonka

Maradtam bennem megválaszolatlan kérdések, de nem volt egy rossz film. A zárt tér a filmben és a kezdetei ismeretlenség, hogy ki-kicsoda mi is történt a filmben nagyon felcsigázza a nézőt.

2017.12.12 Greeta

Nem mondom, hogy minden tiszta volt a történetben. Nagyjából értettem, de úgy a miértek nem derültek ki és így nem olyan kerek a dolog, bár lehet hogy a nézőre bízzák a dolgot, hogy találja ki.