The Cloverfield Paradox

The Cloverfield Paradox

Cloverfield 3
HE7EDIK

Egy váratlan felfedezés kellemetlen helyzetbe hozza az űrhajósokat az űrbázison. Kénytelenek harolni a túlélésükért, miközben egyre jobban elmosódik a határ a valóság és a fantázia között.

(ps)

Rendező: Julius Onah
Forgatókönyvíró: Oren Uziel, Doug Jung
Premier: 2018.02.04. | Netflix (2019.08.05.)

2022.02.09 harnas1207

A film nem volt akkora csalódás, mint amennyire rossz értékeléseket kapott. Éreztem a kötődést a többi részhez. Sajnos a közepétől teljesen kisiklott a film, elindult a lejtőn, mellőzött minden feszültséget és izgalmat, átalakult egy filléres sci-fi ... Több

2018.11.10 Annuska

a nap véleménye

A korábbi két film nekem hangulatban és történetében is jobban tetszett. Közepes.

2018.02.14 Diesel

Volt szerencsém látni a korábbi Cloverfield részeket is. Mondhatni vártam is már hogy a következő részt lássam. Sok negatív dolgot olvastam a filmmel kapcsolatban ennek ellenére megnéztem és pozitívan csalódtam. Maga a kezdet kicsit keszekusza, de ig... Több

Rossz,és nekem kifejezetten kaotikus az egész.Semmi pozitívuma nincsen benne,és nekem olyan élettelen az egész mozi.A színészi játékok sem győztek meg róla,hogy eggyel több csillagot adjak.Ez ennyi,és nem több.

2018.02.08 HE7EDIK

Az előző rész parádésra sikeredett, így kíváncsi voltam erre is. Hát, vegyes érzéseim vannak....már az gyanús volt, hogy a mozik helyett maga a Netflix mutatta be a filmet, lehet sejtettek valamit... Jól kezdődik, egy nagyon jó felütéssel: mi van, ha... Több

A film egyik szereplője Daniel Brühl, aki a Hajsza a győzelemért-ben játszotta Nicky Laudát.Szerző: HE7EDIK

A film producere ezúttal is J.J. Abrams.Szerző: HE7EDIK

A filmsorozat harmadik része, egyben az első olyan film, amit nem moziban, hanem az interneten mutattak be.Szerző: HE7EDIK

(2018. 02. 07.)
A The Cloverfield Paradox felvonultatja a műfajra jellemző összes klisét, de közel sem sikerült olyan vállalhatatlanra, mint azt állítják. Engem az elejétől a végéig tökéletesen elszórakoztatott. 70/100 Több

Értékelés: 4.5/10
(2018. 02. 28.)
Mindent összevetve a The Cloverfield Paradox rettenetes csalódásnak minősült, a film legjobb momentumai közé tartoznak a Földön játszódó jelenetek, valamint az utolsó pár képkocka, azonban ez vajmi kevés azon, hogy a művet egy álmosító, átlagnál is gyengébb film szintje fölé emelje.
Értékelés: 4,5/10 Több

Értékelés: 6.5/10
(2018. 11. 23.)
"A Cloverfield-ellenhatás egyértelműen középszerű munka és pusztán anyagi okokból lett hozzácsapva a Cloverfield világához. Eredeti címe God Particle (Isteni részecske) volt, ami a film megtekintése után legalább annyira nem mutat utat, mint a végső változat." Több