Felejtés (2004)

The Forgotten

Dominic West

harnas1207   2021. 07. 05.

A film folyamatosan adagolta nekünk a részleteket egy ütős és csavaros sztorihoz, de ahogy közeledtünk a végéhez, úgy tűnt, egyre inkább gyatrábbak a dolog. Minden rosszindulat nélkül Nicholas Cage mostani filmjeit idézte ez az alkotás. Se a színésze... több»

Bazzzsi   2017. 11. 20.

Először azt hittem, hogy már láttam a filmet, de abban egy másik neves színésznő van. az eleje tök olyan, utána picit más. Egyszer meg lehet nézni, de többször már az ismert poén miatt nem.

Sabnock Sanatory   2020. 09. 05.

Nagyon jól indul a film,és fokozatosan felpörög.Ahogy mindenki állítja,hogy nem is volt gyermeke,és ő közben jeleket talál,az zseniálisan van megcsinálva,és megoldva.Dominic West,és Julianne Moore is nagyon jól hozzák le a karaktert.Aztán a végén jön... több»

indingo   2017. 10. 04.

Nem egy egyszerű film. Kicsit olyan értése van az embernek, mintha két filmet gyúrtak volna össze. Az eleje alapján nem gondoltam volna, hogy ilyen kanyart vesz a film.

hsanya182   2018. 01. 01.

Elég bizarr film, még egyszer nem nézném meg, mivel bármire gondoltam sehogy nem állt össze a kép, elég rejtélyes, fiatalkoromban simán horrornak tituláltam volna, inkább a végefelé bontakozik ki, addig elég nehéz kitalálni. Ezután a film után a Dark City-t érdemes megnézni :)

TomÁcs   2018. 04. 15.

A földönkívüliek sutyiban elrabolják a gyerekeket, akiket a földön lévő társaik segítenek. Elég zavaros volt az elején a történet, utána kicsit összeállt, de így is csak közepes.

VvV   2018. 12. 27.

A műfajában megállja a helyét. Nem klasszikus, de vannak benne jó ötletek. Egyszer meg lehet nézni.