Paranoia 1.0

Paranoia 1.0

One Point O

Simon kissé paranoiás programozó, aki otthon dolgozva tölti mindennapjait. Egy nap azonban egy üres barna dobozt talál a szobájában, majd minden nap újabbat és újabbat. A férfi lassan kételkedni kezd elmeállapotában és össze kell szednie magát, hogy megfejtse a rejtélyt.

(mamiéstöti2)

Forgatókönyvíró: Jeff Renfroe, Marteinn Thorsson
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Izland, Románia
Premier (HU): 2005.06.15.

2020.07.09 Di Canio

Megnéztem és utána azon gondolkoztam, hogy ez meg mi volt? Értelme az nem sok van, zavaros ez az egész, nem sikerült megfejtenem.

2016.08.17 gandalf01

Fogadni mernék, hogy az egész egy sci-fi novellából állt fel, ugyanis papíron olvasva egy egész jó kis sztori lett volna belőle. Filmnek viszont nem egy nagy durranás.

2015.08.15 Penge

Erőteljesen Cronenberget idézi, aki a történet fejlődése helyett a karakterek pszichés fejlődésére helyezi a hangsúlyt. Egészen jól sikerül átvinnie a nézőre a főhős lelki állapotát. Úgyhogy nem a széplelkeknek való cucc.

Adam (a robotfej) két színész hangján szólal meg. Az egyik Udo Kier, a másik Jeremy Sisto.Szerző: magyaristvan

Értékelés: 7.3/10
(2021. 07. 16.)
Szerintem nagyon erős darab, és igen kellemesen csalódtam benne. Kaptam bőven elgondolkodnivalót, nagyon jók voltak a színészek. Több