Deku   2017. 07. 26.

A történet és amit taglal nekem általában tetszik, itt viszont nem tetszett ahogy megvalósították. Én legalábbis úgy éreztem, hogy nagyon nincs rendben valami. A színészek kihozták a lehető legjobbat, de a történet nekem nem jött be.

rbernadett   2015. 09. 08.

Érdekes elgondolás, de a legemlékezetesebb alakítást nekem Michael Caine hozta a hippi szerepében.

indingo   2017. 04. 10.

A film egy érdekes témát vetett fel. A történet végig lekötötte az ember figyelmét, nem tudtam rajta elaludni pedig elég későn néztem. A kezdetekről viszont keveset kaptunk.

Bazzzsi   2017. 10. 23.

Olvastam a könyvet az persze felkavaróbb, de a filmet is a körülményekhez képest jól megcsinálták. Nem mindennapi történet, felkapja rá az ember a fejét.

VvV   2016. 05. 10.

Érdekes film, főleg annak tudatában, hogy olyan kérdést feszeget, ami akár a közeljövőben 'el is érhet minket'.

Ám az igazi értékek a felszín alatt rejtőznek, mert bár hiába is egy gyöngyszem filmtechnikai szempontból a mexikói direktor sci-fi drámája, a mondanivaló az, amely a látszatra botegyszerű sztorit elviszi a hátán. több»

P.D. James, az eredeti történet írója megjelenik a filmben: Ő az idős hölgy a büfében Theoval.

(magyaristvan)

Az eredeti történet írója állítólag nagyon meg volt elégedve a végeredménnyel.

(magyaristvan)

Majdnem minden jelenetben látható állat, általában egy kutya.