Az ember gyermeke (2006)

Children of Men

bukip   2021. 11. 25.

Szerintem a történet átlagos, de a kivitelezés és a képi világ zseniális, és még annál is jobb. Szerintem sokszor újra fogom nézni.

rbernadett   2015. 09. 08.

Érdekes elgondolás, de a legemlékezetesebb alakítást nekem Michael Caine hozta a hippi szerepében.

indingo   2017. 04. 10.

A film egy érdekes témát vetett fel. A történet végig lekötötte az ember figyelmét, nem tudtam rajta elaludni pedig elég későn néztem. A kezdetekről viszont keveset kaptunk.

Deku   2017. 07. 26.

A történet és amit taglal nekem általában tetszik, itt viszont nem tetszett ahogy megvalósították. Én legalábbis úgy éreztem, hogy nagyon nincs rendben valami. A színészek kihozták a lehető legjobbat, de a történet nekem nem jött be.

Sabnock Sanatory   2020. 07. 11.

Érdekes téma,tisztességesen megcsinálva,de azért nem lesz a kedvenc mozim.Clive Owen egy jó karakterszínész,itt is jól játszik.Nem rossz,izgalmas,érdekfeszítő,de nekem könnyen felejthető.

Szilonka   2020. 02. 16.

Olvastam a könyvet, az egy hangyányit jobban tetszett. Érdekes témát feszeget a történet.

harnas1207   2018. 12. 01.

Nagyon egyedi az ötlet, de a kivitelezése nem igazán volt tökéletes. Érdekelt, megnéztem és tetszett, de szerintem ez lehetett volna sokkal jobb.

P.D. James, az eredeti történet írója megjelenik a filmben: Ő az idős hölgy a büfében Theoval.

(magyaristvan)

Az eredeti történet írója állítólag nagyon meg volt elégedve a végeredménnyel.

(magyaristvan)

Majdnem minden jelenetben látható állat, általában egy kutya.

(magyaristvan)

A filmben a meddőségi krízisben valamennyi nő meddő, az eredeti novellában a férfiaknak nincs spermája.

(magyaristvan)

A film megtalálható a Steven Jay Schreider által összeállított "101 Sci-Fi Movies You Must See Before You Die" (Magyarul annyit tesz: 101 Sci-fi film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz) című könyvben. (2009)