Total Recall - Az emlékmás

Total Recall

2024.03.09 Jocpappa

10/8

Érdekesek a Paul Verhoeven-filmek, mert szinte mindegyike egy B filmbe ágyazott fogyasztói társadalomkritika. Erről a filmről sem tudtam időnként eldönteni, hogy zseniális-e, vagy borzasztó gagyi, mert egyszerre mindkettő. Az biztos, hogy nagyon jól megírt és kivitelezett film, a maga hülyeségei és B filmes mivolta ellenére is nagyon szórakoztató, visz magával a cselekmény. Schwarzenegger pedig mindig is borzasztó színész volt, mégis nagyon szerethető minden filmjében, rendkívül karizmatikus az ipse. Emlékezetes film marad, megéri megnézni.

Schwarzi erre a sci-fi thrillerre büszke lehet.Nagyon jó mozi,szuper kis történet,szép,és egyedi képi világ,betalál a zene,és Ironside is nagyot játszik benne.Sharon Stone is szuperül hozza azt a kis szerepet,amit kapott.Egyszóval minden klappol!

2017.12.13 Yosihiro

Arnold klasszikus filmjei közé tartozik. A jövőbe kalauzol el a történet . Remek akciófilm a klasszikusok között a helye csak ajánlani tudom

2017.07.19 ArpiHajdu és Réci

Verhoeven szintet lépett

Ez egy nagyon érdekes sci-fi egy olyan rendezőtől, aki a zsánerben már megmutatta, hogy mit tud (Robotzsaru), de a Total Recall egy szintlépés, mert remekül van összerakva. Verhoeven ért a mocskos szórakoztatásához, a szó legjobb értelmében: a történ... Teljes kritika

2017.07.17 Deku

Az biztos, hogy Schwarzenegger remek alakítást mutatott be, a film pedig elgondolkodtató és bonyolult de ez jól áll neki. Nem tudok mit kiemelni mert úgy jó ahogy van.

2015.05.04 ZeroHero

Nagy kedvencem, hatalmas film! Ha egy mit sem sejtő filmrajongó meglátja Schwarzi nevét a stáblistán, azt gondolhatná: valami agyatlan "kilencvenes" akciófilm - Nagy hiba! Valójában Arnie egyik, ha nem a legjobb filmje. A története nagyon összetett, ... Több

2020.02.22 drg0602

Arnold szereplése véget is érdemes volt megnézni, egyébként tökéletes, jó témájú film. Korához képest elég jó van megcsinálva. Feltűnik benne Sharon Stone aki jó szerepel, bár még a film elkészítése előtt nem volt annyira ismert színész. Sci-fi kategória egyik legjobba szerintem. Tetszik, jó film! nálam 10/10

2018.07.10 Norbi

Már rengetegszer láttam. Nagyon jó film, nem egyszerű/sablon történet amit érdemes figyelemmel követni. Jó ötlet a két klón együttműködése, és izgalmasra sikeredett.

2019.04.21 MidoD7

Nem tudom még most se felfogni, hogy mégis miért vágtam bele. Na és, hogy miért nem kapcsoltam ki. Egyszerűen borzalmas. Jobban jártam volna, ha kihagyom, mert ez minden volt, csak jó film nem.

2015.05.04 Milanman

Okos, látványos, a tudományos fantasztikum széles skáláján mozgó akció sci-fi, remek hangulattal, a korszaknak megfelelő tálalással.

2019.01.28 Bizsu82

Nem vagyok oda Arnold Schvarczeneggerert de ebben a filmben nagyon jól alakít. Végig izgalmas, aktív film, amiben pörögnek az események és érdekes a cselekménye is.

2015.11.21 irongozu

Scwarci egyik nagy filmje. Mindig ott ragadok előtte.

2015.05.26 zsanett0820

Kislány voltam, amikor ez a film megjelent. Akkoriban szerintem ez nagyon nagy durranás lehetett. Rám is nagy hatással volt, láttam többször, és úgy gondolom, hogy az eltelt 25 év ellenére ez a film a mai napig megállja a helyét. A korához mérten remek képi világot nyújt, és a sztori sem utolsó.

2015.05.07 Mate

Akciófilm, ami időnként olyan rossz, hogy jó. Kimondottan szórakoztató, de még a legnagyobb jóindulattal sem lehet komolyan venni.