A sziget

Sabnock Sanatory   2019. 08. 29.

Megírták,megrendezték,megcsinálták.De minek? Ezerszer lerágott csont,gyenge színészi teljesítménnyel,a képi világ,és a helyszínek sem jönnek át! Felejtős produkció.

indingo   2017. 04. 10.

Nagyon jó kis film, remek témában készült. Picit az őssejt körüli mizériát juttatja eszembe. Egyorvos ismerősöm mondta, hogy nem érdemes őssejtet levetetni a csecsemőből, mert bekerül egy adatbázisba. Ha valahol, valakinek szüksége lesz rá, másnak pár volt gyerek nincs gyerek.

Deku   2017. 07. 18.

Valóban nem rossz kis film még ma sem bár engem azért annyira nem győzött meg. Erősen közepes film. Van benne elég érdekesség és izgalom azonban hiányzik belőle valami.

MP170506   2017. 07. 10.

Nagyon jó film, izgalmas, kalandos és elgondolkodtató, tanulságos is. A színészek is jól hozzák karakterüket. Többször nézhető alkotás.

Szilonka   2019. 07. 25.

Remek kis film, igazi gyöngyszem. Izgalmas és fordulatos történet, meglepő fordulattal. Remek színészek.

TomÁcs   2018. 04. 22.

Egy nagyon ijesztő világot mutat be a film, ahol egyre inkább értékét veszíti az emberi lény, és a testrészei pedig felértékelődnek. Izgalmas történet remek szereposztásban.

hsanya182   2016. 07. 10.

Kiváló mozi, remek összkép! Épp most néztem meg, kiválóan megállja a helyét 2016-ban is! Izgalmas, lebilincselő történet, fordulatos és humoros-játékos de komoly témájú akció scifi! Erősen ajánlott ilyen filmek közé mint a Különvélemény, Déjà vu, Feledés, Emlékmás, Equilibrium, Upside Down, Eredet, Elysium...

Sean Bean
Ewan McGregor

A Lincoln Six Echo által vezetett autó egy Cadillac Cien tanulmányautó, ami a 2002-es Detroit Auto Showra készült.

(VFTS)

Tom Lincoln karaktere Skóciából származik, és rajong a sportmotorokért, csak úgy, mint az őt játszó Ewan McGregor.

(SódóGA)

A filmben feltűnő Black and White reklám, amiben Sarah Jordan szerepel, nem a film kedvéért készült, hanem egy eredeti reklám, amiben Scarlett Johansson szerepel.

(SódóGA)

A Merrick irodájában található kubista festmény Pablo Picasso Femme Assise (Jacqueline) című 1962-es munkája.

(SódóGA)

Ez volt az első Michael Bay-film, aminek nem Jerry Bruckheimer volt a producere.