Önkívület

Önkívület

Self/less

Ben Kingsley

Egy dúsgazdag korosodó férfinak már nincs sok ideje hátra, szervezete hamarosan feladja a küzdelmet a rák ellen. Egy radikális orvosi beavatkozásnak köszönhetően a tudatát sikerül átmenteni egy fiatal férfi testébe, de a dolgok mégsem úgy alakulnak, mint az várta, miután feltárja a fiatal… Több

Premier (HU): 2015.07.23.

2024.03.01 Kövi Róbert

Nem hasonlít semmire, vagy mégis.

Kimondottan eredeti ötletnek számít a film nekem. Megköszönném a rendezőnek, hogy az elején bemutatott arcot már csak fotókon mutatta meg, ettől függetlenül a végig ott sikerült tartania a tudatomban.

2017.05.07 mamiéstöti2

Nem szeretem a Sci-fi-ket, de ez a film nagyon jól sikerült. Ryan Reynolds egyik legjobb filmje, végig izgalmas és egyedi megoldásokkal tarkított. Még Ben Kingsley is elviselhető volt.

2017.10.06 indingo

Annyira nem jött be a film. Valahogy a felépítésével volt baj, mert elmaradt a katarzis. Semmi csavar vagy fordulat, minden a szemünk előtt történt.

2015.12.25 Yosihiro

A film sci-fi be illő de mégis mintha a mindennapjainkat mutatná be. A pénz és a hatalom ami mostanság is jelen van éles ábrázolása annak, hogy az élet mennyire megvehető és hogy a gazdagoknak a pénz nem számít ha életről van szó. Az effajta kisérlet... Több

2016.05.27 Bogi87

Ryan Reynolds miatt 4 csillag, de ha nem lennék elfogult, akkor csak 3. Nagyon jó alapsztori közepesen jól kivitelezve.

A film összbevétele 30 523 226 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 86 855 600 forintot termelt.

(2015. 07. 27.)
Ben Kingsley levedlik
Az Önkívület tipikusan az a film, amelyben megvolt a potenciál valami újszerűre, ám végül minden eredetiségét hátrahagyva futott egy biztonsági kűrt. HUNGLER TÍMEA KRITIKÁJA. Több

(2015. 08. 17.)
Odáig is merészkedhetnék, hogy kiegyensúlyozott és összeszedett filmről van szó, sótlansága és lélektelensége mégis olyanná teszi, mintha fűrészport rágnánk két órán keresztül. Több