Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Önkívület (2015)

Self/less

MP170506   2020. 09. 08.

A történet nem rossz, bár a vége teljesen kiszámítható, de számomra kicsit vontatott volt, nem túl sok akció van benne. A színészi alakítások jók, Ryan Reynolds remekül hozta a karaktert.

mamiéstöti2   2017. 05. 07.

Nem szeretem a Sci-fi-ket, de ez a film nagyon jól sikerült. Ryan Reynolds egyik legjobb filmje, végig izgalmas és egyedi megoldásokkal tarkított. Még Ben Kingsley is elviselhető volt.

indingo   2017. 10. 06.

Annyira nem jött be a film. Valahogy a felépítésével volt baj, mert elmaradt a katarzis. Semmi csavar vagy fordulat, minden a szemünk előtt történt.

Bogi87   2016. 05. 27.

Ryan Reynolds miatt 4 csillag, de ha nem lennék elfogult, akkor csak 3. Nagyon jó alapsztori közepesen jól kivitelezve.

Diesel   2018. 02. 14.

1 hónappal ezelőtt láttam még a volt barátnőmmel. Maga a történet jó nekem tetszett, élvezhető is a film bár szerintem eléggé kiszámítható hogy mi lesz a vége. Ez a film is egyfajta társadalom kritika. Próbálja felhívni a figyelmünket arra hogy a pé... több»

Yosihiro   2015. 12. 25.

A film sci-fi be illő de mégis mintha a mindennapjainkat mutatná be. A pénz és a hatalom ami mostanság is jelen van éles ábrázolása annak, hogy az élet mennyire megvehető és hogy a gazdagoknak a pénz nem számít ha életről van szó. Az effajta kisérlet... több»

TomÁcs   2016. 05. 09.

Sajnos én untam, semmi újat nem tudott mutatni, mindent ki lehetett találni. Kár érte, pedig azt hittem hogy jó lesz.

Ben Kingsley

Az Önkívület tipikusan az a film, amelyben megvolt a potenciál valami újszerűre, ám végül minden eredetiségét hátrahagyva futott egy biztonsági kűrt. HUNGLER TÍMEA KRITIKÁJA. több»

Odáig is merészkedhetnék, hogy kiegyensúlyozott és összeszedett filmről van szó, sótlansága és lélektelensége mégis olyanná teszi, mintha fűrészport rágnánk két órán keresztül. több»