Vérző acél

Vérző acél

Bleeding Steel

Jackie Chan ezúttal egy különleges ügynök szerepében tér vissza, akinek az a feladata, hogy megvédjen egy fiatal nőt egy csapatnyi gyilkostól. Az ügynök és a fiatal nő között különleges kapcsolat kezd kialakulni, mintha ismernék egymást egy másik… Több

Rendező: Lijia Zhang
Forgatókönyvíró: Erica Xia-Hou, Siwei Cui, Lijia Zhang
Zene: Fei Peng
Ország: Hongkong, Kína
Premier: 2017.12.22.

2019.10.13 Charvi30

Hát, nem tudom, azért ennyire sablonos történetet egészen ritkán látok. Nagyon nem mertek kockázatot vállalni a készítők. Igaz, hogy ebben a műfajban nem is igazán könnyű újat hozni, de az hogy érezhetően meg sem próbálták nagy csalódással töltött el.

2019.07.19 atombence

A sosem volt lány, és az ő khm. különleges apja

Ez az a film amit soha nem folytattak. Sajnálatunkra. A történet kicsit kusza már az elején is, ugyanis a múlt és a jelen összemosódása nem teszi átláthatóvá a szálakat. A mellékszereplők akiket a filmben a "starring" jelzővel ihlettek csak pár perc erejéig tűnnek fel, és a lényeg itt is a két főszereplőn van. Ha ők az igazi sztárok, a többieket miért nem az "also starring" jelzővel ihlették... Nah mind1, egyestés mozi, mást nem kell várni tőle.

2018.01.01 cvölf

Nagyon megörültem, hogy egy jó kis Jackie Chan filmet látok majd, mivel az Idegen nagyon jól sikerült. Sajnos erről már nem igazán lehet ezt elmondani. Unalmas és klisés.

Valós halál
2018