Szupercella 2: Hades (2018)

Escape Plan 2: Hades

hsanya182   2018. 07. 07.

Az összhatás elég gyengére sikerült, pedig elég komoly filmet ígér a kezdés, amit tart elég sokáig, bunyókkal fűszerezve, de ahogy a sok baki meg a gyenge történet kibontakozik elég nevetséges szintre kerül. Egyszer meg lehet nézni, nem lett a kedvencem, pedig az első részét élveztem, ez a folytatás teljes mértékben kihagyható.

Yosihiro   2019. 04. 14.
Cella 2

Volt alkalmam megtekinteni a filmet feliratosan. Az első rész után ugyan jobbat nem vártam, de rosszabbat sem. Amit kaptam, egy közepes film. A történet "elcsépelt" az első részhez képest. Többet vártam. Meglepetések és fordulatok nem igazán voltak benne, csak némi pszichológia :) Az érzelmek sem tomboltak, de annál feltűnőbb a verekedős jelenet, ami talán nem igazán illik a filmbe, plusz egy kis autós üldözés, ami végképp nem illet bele szerintem. Stallone a kedvencem, ezért az ő játéka nekem tetszett, mindig jókor volt jó helyen, és jókat mondott. Másik kellemes meglepetés színész Dave B. volt, aki felnőtt a szerepéhez, és remélem, a folytatásban is szerepel. Romantika nem volt a filmben, de én csempésznék bele, hogy színesebb legyen, és ne ez a börtönből szabadulós kategória mindig. A képi effektek rendben voltak, ugyan látszik az alacsony költségvetés, és összecsapott vágás, de a 3 csillagnál ez sem emelkedett felül. A látvány még a 2 csillagot sem érte el. A hangi effektek rendben voltak szerintem. Összességében egyszer nézhető tömeg-akciófilmet kaptunk ezzel, és akkor mindent elmondtam. A 3 csillagnál feljebb nem emelkedik a film, ezt be kell vallanunk. Várjuk a jobb folytatást... Üdv, Yosi

MMcFly2015   2018. 07. 16.

Már a kezdésnek kapott akció is felnyitja a néző szemét, hogy milyen színvonalra számíthatunk. Ilyen pocsék CGI-t használni, egy mozifilmre bűn. Mikor megkapjuk a röhejesen egyszerű - és ostoba bonyodalmat, a Hades nevű börtönben látottakon csak egy kínos nevetést érdemes már elejteni. Az olcsó költségvetés egy sötét termet, neon fényekkel tarkítva tud nyújtani. A borítón látható színészek (főleg Dave Bautista) mellékszereplő szinten mozognak, így be kell érnünk Hong Kongi akció,,sztárokkal". De színészi teljesítményről nem beszélhetünk, minden párbeszéd elvérzik, akár keménykedésről, akár humorról van szó. Stallone fején pedig csak az unalom (és megbánás) rajzolódik ki. A szökés megtervezése is szánalmas... anno a Prison Break sorozat egyetlen epizódjában több izgalmat és furfangot láthattunk, mint a Szupercella 2 teljes játékidején. A legszomorúbb az egészben, hogy egy olyan befejezést kapunk, ami jelzi: hamarosan jön a harmadik rész. Kösz, abból már nem kérünk. Stallone játszott már ,,csak" DVD-n megjelent filmben (pl: Fejlövés) de ott képes volt húzónév lenni. Jelen esetben ezt a filmet semmi - és senki nem tudja megmenteni.

jos78   2018. 06. 30.

Ez a film nagyon gyengére sikerült. Megtervezetlen, kidolgozatlan mind a cselekmény, mind a helyszínek. Nyomába sem ér az első résznek. Kidobott pénz volt a jegy ára.

FGyula   2019. 03. 03.
Nem tudom miert néztem meg

Az előző rész nem volt rossz. De megmutatták hogy tudnak rosszabbat is.

50 Cent
50 Cent
Lydia Hull
Wes Chatham
Sylvester Stallone

A film legnagyobb kérdései: mi az alaprajz és hol van a börtön? Az alaprajzot nem az eredeti csapat szerzi meg, hanem egy Légió nevű neo-náci hacker triumvirátus (valaki kommentelje már ide, honnan volt a börtönben annyi hintőpor, amit ők minden nap az arcukra mázoltak?), akiket el is intéznek az egyik frappáns beszélgetésben egy félmondattal (Mi vagyunk a Légió. – Felőlem.). A börtön helye pedig az utolsó öt percben derül ki, egy félvállról odavetett mondattal. Magyarázat nélkül. Oké, nem kellett volna felépíteni ide semmilyen csattanót, nem ez lenne az egyik legfontosabb infónk a gonoszokról, dehogy. több»

Mint amikor mindenki magasról tesz mindenre – röviden így tudom összefoglalni az amúgy egészen szórakoztató Szupercella című akciódarab folytatását. több»

A filmben számos hivatásos élsportoló is játszik, köztük az NFL sztárja, Devonta Freeman is.

A filmben feltűnik az UFC jelenlegi váltósúlyú bajnoka, Tyron Woodley is.

Sylvester Stallone és Dave Bautista második közös filmje A galaxis őrzői 2 után.