hsanya182   2018. 07. 07.

Az összhatás elég gyengére sikerült, pedig elég komoly filmet ígér a kezdés, amit tart elég sokáig, bunyókkal fűszerezve, de ahogy a sok baki meg a gyenge történet kibontakozik elég nevetséges szintre kerül. Egyszer meg lehet nézni, nem lett a kedvencem, pedig az első részét élveztem, ez a folytatás teljes mértékben kihagyható.

Hetedik   2018. 06. 30.

Nem voltak túl nagy elvárásaim a filmmel kapcsolatosan, de sikerült még azokat is mélyen alulmúlni. Egyébként azt sem értem, egy ilyen Zs kategóriás film hogy juthatott el egyáltalán a mozikba. Azt meg pláne nem értem, az első remek rész után mi szükség volt erre. Ha egy filmnek se normális története, se értékelhető szereplőgárdája nincs, legalább a bunyók lennének ütősek, de itt még azok is értékelhetetlenek. Agyon vannak vágva, szinte semmi nem látszik belőlük. A kevés CGI borzalmas, ez a főszereplő ázsiai csávó pedig egy Barátok közt epizódban is kevés lenne, arcmimikája kb. Steven Seagal vagy Chuck Norris szinten. Stallone és Bautista meg beugrottak egy kis zsebpénzért, hatalmasat rontva imidzsükön. Remélem harmadik rész már nem lesz, bár az a veszély nem fenyeget hogy azt megnézem.

MMcFly2015   2018. 07. 16.

Már a kezdésnek kapott akció is felnyitja a néző szemét, hogy milyen színvonalra számíthatunk. Ilyen pocsék CGI-t használni, egy mozifilmre bűn. Mikor megkapjuk a röhejesen egyszerű - és ostoba bonyodalmat, a Hades nevű börtönben látottakon csak egy kínos nevetést érdemes már elejteni. Az olcsó költségvetés egy sötét termet, neon fényekkel tarkítva tud nyújtani. A borítón látható színészek (főleg Dave Bautista) mellékszereplő szinten mozognak, így be kell érnünk Hong Kongi akció,,sztárokkal". De színészi teljesítményről nem beszélhetünk, minden párbeszéd elvérzik, akár keménykedésről, akár humorról van szó. Stallone fején pedig csak az unalom (és megbánás) rajzolódik ki. A szökés megtervezése is szánalmas... anno a Prison Break sorozat egyetlen epizódjában több izgalmat és furfangot láthattunk, mint a Szupercella 2 teljes játékidején. A legszomorúbb az egészben, hogy egy olyan befejezést kapunk, ami jelzi: hamarosan jön a harmadik rész. Kösz, abból már nem kérünk. Stallone játszott már ,,csak" DVD-n megjelent filmben (pl: Fejlövés) de ott képes volt húzónév lenni. Jelen esetben ezt a filmet semmi - és senki nem tudja megmenteni.

jos78   2018. 06. 30.

Ez a film nagyon gyengére sikerült. Megtervezetlen, kidolgozatlan mind a cselekmény, mind a helyszínek. Nyomába sem ér az első résznek. Kidobott pénz volt a jegy ára.

sajvi   2018. 06. 28.

Vannak filmek, amik annyira rosszak, hogy már jók. Na a Szpercella 2 eddig sem jutott el, egyszerűen úgy rossz, ahogy van. tévében, éjfél után ha elcsípem, akkor azt mondom, itt elfér, nem jó, de ez van. Moziban viszont óriási csalódás, higgyétek el, bánni fogjátok a mozijegy árát...

50 Cent
50 Cent
Lydia Hull
Wes Chatham
Sylvester Stallone

A film legnagyobb kérdései: mi az alaprajz és hol van a börtön? Az alaprajzot nem az eredeti csapat szerzi meg, hanem egy Légió nevű neo-náci hacker triumvirátus (valaki kommentelje már ide, honnan volt a börtönben annyi hintőpor, amit ők minden nap az arcukra mázoltak?), akiket el is intéznek az egyik frappáns beszélgetésben egy félmondattal (Mi vagyunk a Légió. – Felőlem.). A börtön helye pedig az utolsó öt percben derül ki, egy félvállról odavetett mondattal. Magyarázat nélkül. Oké, nem kellett volna felépíteni ide semmilyen csattanót, nem ez lenne az egyik legfontosabb infónk a gonoszokról, dehogy. több»

Mint amikor mindenki magasról tesz mindenre – röviden így tudom összefoglalni az amúgy egészen szórakoztató Szupercella című akciódarab folytatását. több»

A filmben számos hivatásos élsportoló is játszik, köztük az NFL sztárja, Devonta Freeman is.

A filmben feltűnik az UFC jelenlegi váltósúlyú bajnoka, Tyron Woodley is.

Sylvester Stallone és Dave Bautista második közös filmje A galaxis őrzői 2 után.