Halálfutam 2.

Halálfutam 2.

Death Race 2
Videók

A rendőrgyilkosság miatt életfogytra ítélt Carl Lucas (Lucas Goss) is ide kerül, akárcsak September Jones (Lauren Cohan) egy könyörtelen ex-televíziós, aki egy új valóságshow-t talál ki, a Halálfutamot. A derbyben a fegyencek felfegyverzett, spéci járgányokkal harcolnak egymás ellen, és csak egyikük maradhat életben – aki pedig elég futamot nyert, akár a szabadságát is visszakaphatja. Lucas jelentkezik a versenyre, és ezzel egy új legenda születik: Frankenstein.

Rendező: Roel Reiné
Forgatókönyvíró: Paul W.S. Anderson, Tony Giglio
Ország: Németország, Dél-afrikai Köztársaság
Premier (HU): 2011.02.17.

2021.11.03 freeman

Király film!

2018.10.23 Norbert93

Nem kifejezetten rossz spin-off, de durván sablonos és kiszámítható, a felesleges robbanások pedig kifejezetten idegesítőek voltak.

2018.12.04 harnas1207

Az első rész még elment, de ezek az újabbak már nagyon gázak. Nem értem miért erőltették.

2019.10.12 BoBamburg

Nem vagyok biztos benne, hogy tényleg szükség volt egy második részre, főleg, hogy ugyanaz kb mint az előző. És olyan sok potenciál azért nem rejlik egy börtönben megrendezett, felfegyverzett autókkal vívott versenyben. A vége viszont tagadhatatlanul... Több

2015.11.09 gihera81

Túlságosan szolgaian ragaszkodik ez az előzményfilm az első részhez, az eltérő befejezést leszámítva tulajdonképpen csak egy-két panelt cseréltek ki benne.