Ál/Arc
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

MidoD7   2019. 04. 06.

Mi mást várhat az ember egy filmtől, minthogy elvigye egy kalandra? Nem tudok rá mást mondani, mint, hogy ez egy marha jó történet, és eseménydús cselekmény jellemzi.

mamiéstöti2   2016. 08. 05.

Izgalmas fordulatokkal teli Nicolas Cage fiatalkori filmjeit meghatározó alkotás. John Travolta jó tanára volt.

rbernadett   2015. 10. 21.

Nagyon ötletes film, emlékszem, hogy úgy jöttünk ki a moziból, hogy teljesen le voltunk nyűgözve. A megvalósíthatóságát természetesen nem vizsgáltuk az nem érdekelt. Ötletes volt, izgalmas volt és valami újat adott. És azért van benne egy-két jól sikerült hatásvadász jelenet is.

Deku   2017. 07. 08.

Travolta és Cage párosa meglepően ügyesen tudott működni ebben az elmésen létrehozott krimiben. Engem teljesen megvett a sztorijával és az erős karakterekkel. Szerintem egész jó.

dailyfilmsan   2018. 02. 04.

Ez a film egy igazi Blockbuster. Igaz meglátszik rajta hogy 20 éves a film, de kifejezetten nézhető a mai viszonylatokhoz képest. Tele van akcióval és fordulattal. Bár vannak jelenetek ahol a hang a csillagkapu hangeffektusaival vetekszik és a fegyverek is kifogyhatatlan tárral rendelkeznek . Na és persze a galamb és a fa ütközéséből is robbanás lesz. De ez a film jó a maga módján a 20 évével. Travolta és Cage alakítása kifejezetten jó. Mind a kettőtől a hideg rázott a jó értelemben.

Joan Allen
Gina Gershon
Alessandro Nivola

67 ember hal meg a filmben.

(Norbi)

Wahlberg elutasította Pollux szerepét.

(HETEDIK )

Eredetileg Stallone és Schwarzi lettek volna a főszereplők.

(HETEDIK )