Ál/Arc

Face/Off

Joan Allen
Gina Gershon
Alessandro Nivola

Sean Archer FBI ügynököt egy dolog hatja, hogy megtalálja fia gyilkosát, Castor Troyt. Ám amikor végre elkapja, kiderül, hogy egy tömegkatasztrófa közeleg, amelyet csak a bebörtönzött férfi állíthat meg. Egy titkos akcióban az ügynök és a gonosztevő arcát kicserélik, azonban a csere balul sül… Több

Premier (HU): 1997.10.09. | Disney+ (2022.06.14.)

2024.02.19 Schumy1

Érdekes történet, tele akcióval.

2017.07.08 Deku

Travolta és Cage párosa meglepően ügyesen tudott működni ebben az elmésen létrehozott krimiben. Engem teljesen megvett a sztorijával és az erős karakterekkel. Szerintem egész jó.

2022.03.28 JRD

Az egyik legjobb...

... a két színész játéka miatt! Olyan szinten kapták el egymás gesztusait, beszédstílusát, hogy a néző csak ámul. Eredeti hangon és szinkronnal is remek kikapcsolódás. Kedvenc részem pedig (és bevallom, ezt mindig visszanézem többször is) a fülhallgatós rész. John Woo amúgy is kedvenc rendező. A 90-es években olyan filmes látványvilágot teremtett, ami a későbbi rendezői generáció számára etalonként szolgált. (Ha az ember nem tudta a rendező nevét, még akkor is benne élt a gyanú, hogy ez bizony egy Woo-film.) Mindenképp nézd meg. Az ötlet, a sztori, a színészi játék, a rendezés, a látvány tökéletes egészet alkot úgy, hogy akkor még nem voltak olyan patent filmes trükkök, mint manapság. Mindenképpen érdemes a figyelemre! Szóval, filmre fel, és jó szórakozást!

2015.10.21 rbernadett

Nagyon ötletes film, emlékszem, hogy úgy jöttünk ki a moziból, hogy teljesen le voltunk nyűgözve. A megvalósíthatóságát természetesen nem vizsgáltuk az nem érdekelt. Ötletes volt, izgalmas volt és valami újat adott. És azért van benne egy-két jól sikerült hatásvadász jelenet is.

Woo a Rés a pajzson után ezt a filmet is szuperul megoldotta.Nekem Travolta játéka volt felejthetetlen,de természetesen Cage is jól hozta a karaktert.Fordulatos,izgalmas thriller,ajánlott kategória.

John Woo termékeny rendezőnek számít (Bérgyilkos, Szebb holnap 2, Tökéletes célpont, Rés a pajzson, Felejtés bére, A halál keze, Gyilkosok gyilkosa, Black Jack, Sárkányikrek... stb.). Egyedi látványvilágával beírta magát a filmek történelmébe. Szerző: JRD

67 ember hal meg a filmben.Szerző: Norbi

Wahlberg elutasította Pollux szerepét.Szerző: HE7EDIK