Halálfutam: A pokol tüze

Halálfutam: A pokol tüze

Death Race: Inferno

A film középpontjában Frankenstein, minden idők legjobb Halálfutam sofőrje áll, aki mindössze egy győzelemre van attól, hogy elnyerje szabadságát, ami nem csak neki, hanem csapatának is a börtönön kívüli életet jelentené. Az élet-halál autós verseny borzasztó megpróbáltatás lesz a versenyzők számára. Az ellenfelek nem ismernek könyörületet egymás iránt, ráadásul a sivatagi körülmények tovább nehezítik a versenyen résztvevők harcát.

Rendező: Roel Reiné
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Dél-afrikai Köztársaság
Premier (HU): 2013.02.21.

Halálfutam 2.  (2010)

Halálfutam  (2008)

2020.02.14 BoBamburg

Sejthető volt, hogy egyre lejjebb csúszik a széria minősége, elvégre ennyi részt csinálni autóbersenyző rabokból eléggé vad ötlet, de ez a részt már már rossz volt nézni, csak azért jutottam a végére, mert nagyon nem tudtam elaludni, másik filmet elk... Több

2018.10.23 Norbert93

Nem sokban különbözik a 2.részhez történetfolyamához képest, viszont a végét jobban eltalálták, már-már fordulatosnak volt tekinthető. Hajszállal jobban sikerült az előző résznél, de még mindig megragadt a felesleges vérontásnál és robbantásnál. Kb. minden felrobban a filmben amit meglőnek vagy felborítanak.

2019.02.28 barcika

Nagyon pörgős, akcióban gazdag film! Nekem nagyon bejön!!! Várom a következő futamot!

2015.01.27 krissz001124

A 2. résznél megírtam hogy az nekem nem jött be.De ez a rész már annál inkább. Szerintem látványos, pörgös, Ha tettszési sorrendet kéne mondanom akkor azt mondanám hogy:1,3,2.(rész)