Zöld Darázs

Christoph Waltz
Cameron Diaz
Christoph Waltz
Jay Chou

Britt Reid (Seth Rogen) egy igazi nagydumás milliomos, a balhékban elmaradhatatlan társa a hűséges Kato (Jay Chou), aki eredetileg Reid apjának, James Reidnek (Tom Wilkinson) a titkára. A párosnak az az eszement ötlete támad, hogy felveszik a harcot a bűnözés ellen. Reid szuperhősre vált,… Több

Forgatókönyvíró: George W. Trendle
Premier (HU): 2011.01.13.

2018.08.08 Norbert93

Kellemes kis poénos, laza mozi. Ha nem ismerném a karaktereket észre se venném, hogy ez egy DCU film, s ismeretlensége ellenére is sokkal jobb azok nagyrészénél.

2016.10.24 jencike1985

Sok poén sok akció. A zenék jók. A karaktereket néha túlzásba vitték, a kevesebb néha több. Könnyed családi filmezéshez ez a film pont jó választás aki kemény akciót vár az inkább hagyja ki.

2016.02.13 Balint

Kellemes meglepetés volt, bár úgy rémlik eléggé gyenge volt a történet, de a vetítésen nyertem egy eredeti Green Hornet pólót, és később a fémtokos BR-t is ajándékba kaptam. Ha minden rossz film mellé járna egy póló szép lenne ez a világ ;)

2015.03.04 trinagl

Ez a film sajnos nem sikerült annyira jól, mint ahogy sikerülhetett volna. A karakterek egy kicsit túl vannak formálva, a színészek is egy kicsit elripacskodják az egészet. A sztori egyébként jó lenne, de a rendezésnek nem sikerül könnyed humorú ütős... Több

2018.07.06 migoras

Ez egy tipikusan olyan film, ami nem éri meg a mozijegyet. Sajnos két jó poénon és pár akciójeleneten kívül nincs semmi, amit pozitívan lehetne értékelni, csak talán még a filmzenét. A rendezés nem képes életet lehelni ebbe a sztoriba, ami egyébként jó lenne, csak máshogyan kellett volna megragadni. Kár érte!

Kato noteszében az egyik rajz Bruce Lee-t ábrázolja. Az 1966-os Zöld Darázsban Kato szerepét Lee alakította.Szerző: ps

A forgatáshoz 29 Fekete szépséget építettek, amely egyébként egy Chrysler Imperials. A forgatást mindössze három kocsi élte túl épen.Szerző: ps

A film készítői egészen a forgatás befejeztéig nem tudták, hogy Jay Chou hazájában ismert énekes.Szerző: ps

A Zöld darázs történetét 1966 és 1967 között egy azonos címen futó tv sorozat is feldolgozta.Szerző: ps

(2015. 03. 28.)
Birdman-hét: Fülön csípett szuperhősök
A Batman és a Bosszúállók térhódításával, az első szuperhős-dekonstrukciók is megjelentek a színen. A független oldalról érkező ellenpólusok mellé (Ha/Ver, Defendor) egy nagystúdió is (Sony/Columbia) harcba indított egy renitens teremtményt, kinek neve: Zöld Darázs. Több
A fiúk
Hol nézheted: Amazon Prime