Zöld Darázs (2011)

The Green Hornet

Norbert93   2018. 08. 08.

Kellemes kis poénos, laza mozi. Ha nem ismerném a karaktereket észre se venném, hogy ez egy DCU film, s ismeretlensége ellenére is sokkal jobb azok nagyrészénél.

jencike1985   2016. 10. 24.

Sok poén sok akció. A zenék jók. A karaktereket néha túlzásba vitték, a kevesebb néha több. Könnyed családi filmezéshez ez a film pont jó választás aki kemény akciót vár az inkább hagyja ki.

Balint   2016. 02. 13.

Kellemes meglepetés volt, bár úgy rémlik eléggé gyenge volt a történet, de a vetítésen nyertem egy eredeti Green Hornet pólót, és később a fémtokos BR-t is ajándékba kaptam. Ha minden rossz film mellé járna egy póló szép lenne ez a világ ;)

trinagl   2015. 03. 04.

Ez a film sajnos nem sikerült annyira jól, mint ahogy sikerülhetett volna. A karakterek egy kicsit túl vannak formálva, a színészek is egy kicsit elripacskodják az egészet. A sztori egyébként jó lenne, de a rendezésnek nem sikerül könnyed humorú ütős akciófilmet kerekíteni az anyagból. Közepes filmnek még úgy ahogy elmegy, de ebben a történetben sokkal több van.

migoras   2015. 01. 18.

Ez egy tipikusan olyan film, ami nem éri meg a mozijegyet. Sajnos két jó poénon és pár akciójeleneten kívül nincs semmi, amit pozitívan lehetne értékelni, csak talán még a filmzenét. A rendezés nem képes életet lehelni ebbe a sztoriba, ami egyébként jó lenne, csak máshogyan kellett volna megragadni. Kár érte!

Christoph Waltz
Cameron Diaz
Christoph Waltz
Jay Chou

A Batman és a Bosszúállók térhódításával, az első szuperhős-dekonstrukciók is megjelentek a színen. A független oldalról érkező ellenpólusok mellé (Ha/Ver, Defendor) egy nagystúdió is (Sony/Columbia) harcba indított egy renitens teremtményt, kinek neve: Zöld Darázs. több»

Kato noteszében az egyik rajz Bruce Lee-t ábrázolja. Az 1966-os Zöld Darázsban Kato szerepét Lee alakította.

(ps)

A forgatáshoz 29 Fekete szépséget építettek, amely egyébként egy Chrysler Imperials. A forgatást mindössze három kocsi élte túl épen.

(ps)

A film készítői egészen a forgatás befejeztéig nem tudták, hogy Jay Chou hazájában ismert énekes.