Zöld Darázs

The Green Hornet

2018.08.08 Norbert93

Kellemes kis poénos, laza mozi. Ha nem ismerném a karaktereket észre se venném, hogy ez egy DCU film, s ismeretlensége ellenére is sokkal jobb azok nagyrészénél.

2016.10.24 jencike1985

Sok poén sok akció. A zenék jók. A karaktereket néha túlzásba vitték, a kevesebb néha több. Könnyed családi filmezéshez ez a film pont jó választás aki kemény akciót vár az inkább hagyja ki.

2016.02.13 Balint

Kellemes meglepetés volt, bár úgy rémlik eléggé gyenge volt a történet, de a vetítésen nyertem egy eredeti Green Hornet pólót, és később a fémtokos BR-t is ajándékba kaptam. Ha minden rossz film mellé járna egy póló szép lenne ez a világ ;)

2015.03.04 trinagl

Ez a film sajnos nem sikerült annyira jól, mint ahogy sikerülhetett volna. A karakterek egy kicsit túl vannak formálva, a színészek is egy kicsit elripacskodják az egészet. A sztori egyébként jó lenne, de a rendezésnek nem sikerül könnyed humorú ütős... Több

2018.07.06 migoras

Ez egy tipikusan olyan film, ami nem éri meg a mozijegyet. Sajnos két jó poénon és pár akciójeleneten kívül nincs semmi, amit pozitívan lehetne értékelni, csak talán még a filmzenét. A rendezés nem képes életet lehelni ebbe a sztoriba, ami egyébként jó lenne, csak máshogyan kellett volna megragadni. Kár érte!