Játssz egy Huawei MediaPad T3-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

24 óra a halálig

(24 Hours to Live)

hsanya182  2018. 02. 06.

Moziba is simán megnézném. Én is eléggé kritikus tudok lenni, de szerintem mostanában az elég jól sikerült akciófilmek közé tartozik, vagyis elég jól kitettek magukért az akciójelenetek kivitelezésében. A történet sem átlagos DIE HARD koncepció. Izgalmasabb, misztikusabb féle nem pedig egy Steaven Segal gagyi akciófilm, remek üldözés meg lövöldözések vannak benne, és a történet sem átlagos így 4/5

ollggaalek  2017. 12. 25.

Teljesen átlagos akciófilm, a tévében minden órában találsz egy ugyanilyet, ezért nem feltétlenül érdemes moziba menni.

ollókéz  2017. 12. 24.

Finoman szólva sem vett le a lábamról, és meg kell valljam, a trailer és a stáb alapján többre is számítottam. Hawke profi, csak nem akcióhős, ez van.

nero  2017. 12. 23.

Hát, Hawke-ot nagyon szeretem, de akcióhősként totálisan hiteltelen számomra. Nézem, nézem, és egy pillanatig nem hiszem el neki. Eresszétek el ezt a filmet, van mit nézni a mozikban ezen kívül, ami jobban megéri.

gandalf01  2017. 12. 21.

Liam Neeson kezdte a sort az ilyen akciófilmekkel, de ott is csak egyszer működött. Ethan Hawke kapott egy elég borzasztó filmet, amivel ő sem tud mit kezdeni.

Vox.hu - 24 óra a halálig
Előbb-utóbb az összes valamirevaló amerikai férfiszínészt eléri a filmesek kapuzárási pánikja, amikor is kitalálják, hogy öregedő akcióhősök lesznek. Van, akinek jól áll ez és van, akinek nem… 40/100

A film premierje 2017. október 26-án volt az Austin Film Festivalon.

A film premierje 2017. október 26-án volt az Austin Film Festivalon.