hsanya182   2018. 02. 06.

Moziba is simán megnézném. Én is eléggé kritikus tudok lenni, de szerintem mostanában az elég jól sikerült akciófilmek közé tartozik, vagyis elég jól kitettek magukért az akciójelenetek kivitelezésében. A történet sem átlagos DIE HARD koncepció. Izgalmasabb, misztikusabb féle nem pedig egy Steaven Segal gagyi akciófilm, remek üldözés meg lövöldözések vannak benne, és a történet sem átlagos így 4/5

mamiéstöti2   2018. 06. 01.

Nem tudhatjuk, hogy a film alapját képező újraélesztési technológia valójában létezik-e már, ami önmagában is elgondolkodtató lehet. A film cselekedete eléggé pörgős, bár vannak benne meredek részek, nekem tetszett. Ethan Hawke, nem mindig nyúl bele a legjobb forgatókönyvekbe, de a saját bánatába temetkezett kíméletlen sorozatgyilkost jól hozza, a film elején, ahogy gyorsan megmutatja érzelmesebb világát is, amikor nem teszi el láb alól az ügynöknőt. Az akciójelenetek néhol kicsit gyengébbek lettek, de ettől eltekintve nem tudok belekötni a rendezésbe sem. Mellékszereplőként belecsempészték Rutger Hauer-t is, ami üde színfolt lehet. Mostanában nem láttam ilyen egyedi lélegzetvételű akciót, mindenkinek ajánlani tudom.

MMcFly2015   2018. 05. 24.

Sosem fogom megérteni, hogy egy ilyen film hogy az istenbe kerülhet a magyar mozik premier listájára. Semmivel nem több mint a Steven Segal, Danny Trejo vagy Steve Austin féle tucatfilmek, amiket minden este vmelyik filmes csatornán láthatunk.Felszínes és rém egyszerű történetével képes volt a másfél órás játékidejét is totál érdektelenné tenni. Ethan Hawke úgy látszik a B kategóriás filmek szintjén ragadt, pedig 2000-es évek elején még nagy reményeket fűztem a színészhez. Sejtettem az értékelések és az előzetes alapján, hogy nem lesz egy csúcs szint, mégis megnézem ezeket a kaliberű filmeket is, mert azért okoztak már kellemes meglepetést a DVD-n napvilágot látott ,,remekművek" is. Szerintem ennél különbet is talál, aki kis akcióra vágyik, de ez csak a futószallagon gyártott olcsó, és gagyi tucatfilmek listáját erősíti.

ollggaalek   2017. 12. 25.

Teljesen átlagos akciófilm, a tévében minden órában találsz egy ugyanilyet, ezért nem feltétlenül érdemes moziba menni.

ollókéz   2017. 12. 24.

Finoman szólva sem vett le a lábamról, és meg kell valljam, a trailer és a stáb alapján többre is számítottam. Hawke profi, csak nem akcióhős, ez van.

Liam Cunningham

Előbb-utóbb az összes valamirevaló amerikai férfiszínészt eléri a filmesek kapuzárási pánikja, amikor is kitalálják, hogy öregedő akcióhősök lesznek. Van, akinek jól áll ez és van, akinek nem… 40/100 több»

Nos, Ethan Hawk is öregszik... Viszont azért sikerült alárakniuk egy olyan sztorit, amivel még nézhető filmet tudott lehozni. Igaz csak egyszer nézhetőt... A lelki vívódás és a drámai szál szerintem jól végigviszi a film hangulatát, amit a színészi játék erősít. Talán ez az, ami tényleg értékelhető benne. több»

A film premierje 2017. október 26-án volt az Austin Film Festivalon.

A film premierje 2017. október 26-án volt az Austin Film Festivalon.