Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Tökéletes katona (1992)

Universal Soldier

Sabnock Sanatory   2020. 07. 12.

Jean-Claude Van Damme itt még a topon volt,Akciódús,kissé futurisztikus,misztikus elemekkel,olyan Men In Black-es érzettel felvezetett film.Titkos szuperkatonák,érzelem nélkül,de az egyik öntudatra ébred.Dolph Lundgren jól hozza a kíméletlen gonoszt. Ajánlott kőkemény akciófilm.

Yosihiro   2016. 05. 22.

A katonás filmek között és Van D. között talán ez a legjobb film amit Dolph L. tesz felemelőbbé és megunhatatlanná én többször láttam és nagyon szeretem remek film szerintem :)

7ETEDIK   2018. 07. 17.

Emmerich ezzel az időtálló akció-klasszikussal debütált a tengeren túlon, Lundgren pedig élete legjobb alakítását nyújtja. Mikor a végén dobálja Van Damme-ot, mint egy zsák krumplit, közben pedig benyögi: - Ha azt mondom ugorj, azt kérdezed milyen ma... több»

Norbert93   2018. 09. 12.

Kőkemény 90es évekbeli Van Damme mozi. Egyszerű, de jó történettel és pont a film hangulatához mérten nem túlzott drámai szálakkal.

superxaba   2015. 05. 21.

Réz András filmkritikus azt mondta a filmről, hogy acél idegek kellenek hozzá, meg titán gyomor. Hát bőven elég a cérna ideg, meg egy hétköznapi gyomor, mert nem egy idegfeszítő, feszültségekkel teljes film. Egyszerű, egyszermegnézős akciófilm.

War Of Change   2015. 06. 06.

Az 1. Dolph Lundgren film volt amit láttam és bár ő itt főgonosz volt, mégis megtetszett a színész és onnantól kezdve követem nyomon a munkásságát. Ez tipikusan olyan filmje, hogy bármikor meg tudom nézni.

ifjJanóGyörgy   2019. 01. 04.

Izgalmas és hatalmas, stílusos mozi. A két főszereplőt alakító színésznek nem volt sok színészi dolga, de azt elvégezték. Király story és király rendezés. A második rész is nagyon jó volt, viszont egy életre bezárnék mindenkit aki az első és második rész után még megpróbált nyúzni rajta és csak megbecstelenítette.

Luc gyerekkori énjét Van Damme fia játszotta.

(LionelMessi10)

A film zeneszerzője, Christopher Franke a Tangerine Dream együttes tagja volt.

(LionelMessi10)

Eredetileg Andrew Davis rendezte volna a filmet.

(Terminátor6)

Pletykák szerint Van Damme és Lundgren nem jöttek ki túl jól egymással a forgatás alatt.

(Terminátor6)

Ez a film volt Roland Emmerich filmrendező első amerikában készült filmje.