Feledés

Deku   2017. 08. 30.

Nem volt probléma ebben a filmben semmivel, nagyszerűek voltak a karakterek és a film maga is kedvelhető. Viszont a sztorit nem nekem találták ki így ez nem jött be. Kár érte.

dailyfilmsan   2018. 09. 27.

Ennek a filmnek a legrosszabb pontja Olga volt. Szegény színésznőnek nem jött be ez a szerep sajna nagyon pocsék volt és ezzel rontott a film amúgy jó ütemén és futurisztikus beállítottságán. Kicsavarva kapjuk meg a történet apró morzsácskáit és a végkifejlet olyan izgalmat zúdít ránk hogy érdemes megnézni.

Norbi   2018. 07. 29.

Egészen elbűvölő világot fest élénk a film, sokszínűsége és látványvilága már 5 csillagot ér számomra. A történetről és a színészekről már nem is beszélve.

harnas1207   2018. 11. 22.

Tom Cruise filmjei közül csak a sci-fiket tudom megnézni. A feledés nagyon kellemes csalódás volt. Tetszett, izgalmas volt és magával ragadó. Azt azért gyorsan tegyük hozzá, hogy a sztori a HOLD című filmből lett koppitnva.

kevelin   2018. 12. 09.

Nekem nagyon tetszett a film. Nem volt az a tipikus sci fi engem mégis magával ragadott pedig nem igazan kedvelem a műfajt

Zoë Bell
Nikolaj Coster-Waldau
Andrea Riseborough

Elég magas, 120 millió dollár volt a költségvetése, 286 millió dollár összbevételt produkált.

(LionelMessi10)

Tom Cruise a film forgatása közben töltötte be 50. életévét, ezert megkapta ajándékba az egyik motort.

(ZeroHero)

A díszlettervezők a filmhez egy élethű robotrepülőt építettek. A műszerfal megalkotásában Tom Cruise is segédkezett, akinek nem mellesleg repülőgép jogosítványa is van.