Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Feledés

Zoë Bell
Nikolaj Coster-Waldau

elekm90   2021. 07. 10.

Akciódús film valami elképesztően jó látványvilággal és egyedi történettel. Nem kell tőle hardcore sci-fi-t várni, ez egy futurisztikus akciófilm, de a szórakoztató fajtából.

Sabnock Sanatory   2020. 07. 11.

Tom Cruise olyan mint a jó bor.Beérett,és arat,tarol minden filmjében.Kifejezetten jó akciómozi,amit sci-fi köntösben adnak el nekünk!Izgalom élesítve.Nincs hiányérzetem,adott,és én elvettem,elraktároztam.

Norbi   2018. 07. 29.

Egészen elbűvölő világot fest élénk a film, sokszínűsége és látványvilága már 5 csillagot ér számomra. A történetről és a színészekről már nem is beszélve.

Deku   2017. 08. 30.

Nem volt probléma ebben a filmben semmivel, nagyszerűek voltak a karakterek és a film maga is kedvelhető. Viszont a sztorit nem nekem találták ki így ez nem jött be. Kár érte.

dailyfilmsan   2018. 09. 27.

Ennek a filmnek a legrosszabb pontja Olga volt. Szegény színésznőnek nem jött be ez a szerep sajna nagyon pocsék volt és ezzel rontott a film amúgy jó ütemén és futurisztikus beállítottságán. Kicsavarva kapjuk meg a történet apró morzsácskáit és a végkifejlet olyan izgalmat zúdít ránk hogy érdemes megnézni.

Ms. Akárki   2019. 09. 30.

Egyszernéző futurisztikus akciófilm. Tipikus Tom Cruise akciófilmnek mondanám, de valahogy számomra mégsem volt az igazi, mert semmit nem magyaráztak meg csupán sejtették a nézőkkel. Így nemigen tudtam beleélni magam a történetbe és a szereplőknek szurkolni.

drg0602   2020. 12. 30.

Szuper!

Nagyon látványos. Szuper jó téma mellé. Kevés szereplővel nagyon jó filmet sikerült készíteni. A színészi teljesítmények nagyon jók. 10/9

Elég magas, 120 millió dollár volt a költségvetése, 286 millió dollár összbevételt produkált.

(LionelMessi10)

Tom Cruise a film forgatása közben töltötte be 50. életévét, ezert megkapta ajándékba az egyik motort.

(ZeroHero)

A díszlettervezők a filmhez egy élethű robotrepülőt építettek. A műszerfal megalkotásában Tom Cruise is segédkezett, akinek nem mellesleg repülőgép jogosítványa is van.

A filmben látható NASA logót az amerikai repülésügyi és űrhajózási hivatala 1975 és 1992 között használta.

Joseph Kosinski forgatókönyvét a Disney egy árverésen vásárolta. A szkript jogai korábban a Universal Pictures tulajdonában álltak.