Feledés

Deku   2017. 08. 30.

Nem volt probléma ebben a filmben semmivel, nagyszerűek voltak a karakterek és a film maga is kedvelhető. Viszont a sztorit nem nekem találták ki így ez nem jött be. Kár érte.

Norbi   2018. 07. 29.

Egészen elbűvölő világot fest élénk a film, sokszínűsége és látványvilága már 5 csillagot ér számomra. A történetről és a színészekről már nem is beszélve.

nanita95   2018. 09. 27.

Ennek a filmnek a legrosszabb pontja Olga volt. Szegény színésznőnek nem jött be ez a szerep sajna nagyon pocsék volt és ezzel rontott a film amúgy jó ütemén és futurisztikus beállítottságán. Kicsavarva kapjuk meg a történet apró morzsácskáit és a végkifejlet olyan izgalmat zúdít ránk hogy érdemes megnézni.

Nathan03   2016. 02. 07.

Nekem kifejezetten tetszett a film. Tom Cruise jó a szerepben ahogy Morgan Freemannek is jól áll a filmben játszott karakter. Látvány nagyon jó a történet is elragadja az embert. Aki szereti a sci-fit nézze meg.

pisti18   2015. 06. 25.

Egy rendkívűl eredeti és alulértékelt sci-fi ez. Rendkívül monumentális csavaros alkotás, megjelenésének évében az egyik legnagyobb pozitív csalódást okozta számomra.

Zoë Bell
Nikolaj Coster-Waldau
Andrea Riseborough

Elég magas, 120 millió dollár volt a költségvetése, 286 millió dollár összbevételt produkált.

(LionelMessi10 )

Tom Cruise a film forgatása közben töltötte be 50. életévét, ezert megkapta ajándékba az egyik motort.

(ZeroHero )

A díszlettervezők a filmhez egy élethű robotrepülőt építettek. A műszerfal megalkotásában Tom Cruise is segédkezett, akinek nem mellesleg repülőgép jogosítványa is van.