Oblivion
drg0602

Zoë Bell
Nikolaj Coster-Waldau
Andrea Riseborough

Jack Harper az utolsó robotrepülő szereplők egyike. A Föld kihalt, és egy hosszú háború következményeként a felismerhetetlenségig megváltozott. Jack küldetése a végéhez közeledik, ám életét teljesen felforgatja egy gyönyörű idegen, aki hajójával a Földre zuhant. A férfi számára hamarosan… Több

Forgatókönyvíró: Karl Gajdusek, Michael Arndt
Premier (HU): 2013.04.11. | HBO Max (2024.04.19.)

2023.12.15 Farkasember37

Az egyik legjobb romantikus sci-fi

Sosem feledem el, amikor először belenéztem, és nem értettem a filmet, nem fogott meg az eleje, és leállítottam, de nem mondtam le róla, egyik este elkezdtem, nem bántam meg, könnyes pillanatokat éltem át, de nem csak erről van szó, akkora töltet van a filmben, mondanivaló a szerelemről, a monumentalitásról (ezt felsőbb dimenziókba hozza a zene és a filmben lévő csavar), aki ezt megvárja, az garantáltan nem fog csalódni a filmben. :) Na és ahogyan a film ezt a tökéletes szerelmi történetet sci-fi köntösbe bújtatja, az megmutatja a tökéletes igazságot a jelen világunkról, vagyis megerősít abban, hogy a világunk, ez a mesterséges, mesterkélt világunk, amiben élünk, csak elválasztja az embereket egymástól, az igazi szerelem csak mindettől távol, a természetes valóságban, na meg a teljes igazságban valósul meg! :) 10/10 egyértelműen. :) :')

Tom Cruise olyan mint a jó bor.Beérett,és arat,tarol minden filmjében.Kifejezetten jó akciómozi,amit sci-fi köntösben adnak el nekünk!Izgalom élesítve.Nincs hiányérzetem,adott,és én elvettem,elraktároztam.

2018.09.27 dailyfilmsan

Ennek a filmnek a legrosszabb pontja Olga volt. Szegény színésznőnek nem jött be ez a szerep sajna nagyon pocsék volt és ezzel rontott a film amúgy jó ütemén és futurisztikus beállítottságán. Kicsavarva kapjuk meg a történet apró morzsácskáit és a végkifejlet olyan izgalmat zúdít ránk hogy érdemes megnézni.

2017.08.30 Deku

Nem volt probléma ebben a filmben semmivel, nagyszerűek voltak a karakterek és a film maga is kedvelhető. Viszont a sztorit nem nekem találták ki így ez nem jött be. Kár érte.

2020.12.30 drg0602

Szuper!

Nagyon látványos. Szuper jó téma mellé. Kevés szereplővel nagyon jó filmet sikerült készíteni. A színészi teljesítmények nagyon jók. 10/9

Elég magas, 120 millió dollár volt a költségvetése, 286 millió dollár összbevételt produkált.Szerző: LionelMessi10

Tom Cruise a film forgatása közben töltötte be 50. életévét, ezert megkapta ajándékba az egyik motort.Szerző: ZeroHero

A díszlettervezők a filmhez egy élethű robotrepülőt építettek. A műszerfal megalkotásában Tom Cruise is segédkezett, akinek nem mellesleg repülőgép jogosítványa is van.Szerző: hp

A filmben látható NASA logót az amerikai repülésügyi és űrhajózási hivatala 1975 és 1992 között használta.Szerző: hp