Vélemények: Feledés (2013)

Di Canio   2020. 11. 17.

Jól indult, érdekes is volt, de aztán összekuszálódott a történet, és ez nekem nem tetszett, innentől túl sci-fi lett, és pont ezért nem szeretem ezt a stílust. Ez nem futurisztikus, csak egy nagy katyvasz, aminek sok értelme nincsen.

Deku   2017. 08. 30.

Nem volt probléma ebben a filmben semmivel, nagyszerűek voltak a karakterek és a film maga is kedvelhető. Viszont a sztorit nem nekem találták ki így ez nem jött be. Kár érte.

dailyfilmsan   2018. 09. 27.

Ennek a filmnek a legrosszabb pontja Olga volt. Szegény színésznőnek nem jött be ez a szerep sajna nagyon pocsék volt és ezzel rontott a film amúgy jó ütemén és futurisztikus beállítottságán. Kicsavarva kapjuk meg a történet apró morzsácskáit és a végkifejlet olyan izgalmat zúdít ránk hogy érdemes megnézni.

Sabnock Sanatory   2020. 07. 11.

Tom Cruise olyan mint a jó bor.Beérett,és arat,tarol minden filmjében.Kifejezetten jó akciómozi,amit sci-fi köntösben adnak el nekünk!Izgalom élesítve.Nincs hiányérzetem,adott,és én elvettem,elraktároztam.

Norbi   2018. 07. 29.

Egészen elbűvölő világot fest élénk a film, sokszínűsége és látványvilága már 5 csillagot ér számomra. A történetről és a színészekről már nem is beszélve.

Ms. Akárki   2019. 09. 30.

Egyszernéző futurisztikus akciófilm. Tipikus Tom Cruise akciófilmnek mondanám, de valahogy számomra mégsem volt az igazi, mert semmit nem magyaráztak meg csupán sejtették a nézőkkel. Így nemigen tudtam beleélni magam a történetbe és a szereplőknek szurkolni.

harnas1207   2018. 11. 22.

Tom Cruise filmjei közül csak a sci-fiket tudom megnézni. A feledés nagyon kellemes csalódás volt. Tetszett, izgalmas volt és magával ragadó. Azt azért gyorsan tegyük hozzá, hogy a sztori a HOLD című filmből lett koppitnva.

kevelin   2018. 12. 09.

Nekem nagyon tetszett a film. Nem volt az a tipikus sci fi engem mégis magával ragadott pedig nem igazan kedvelem a műfajt

Nathan03   2016. 02. 07.

Nekem kifejezetten tetszett a film. Tom Cruise jó a szerepben ahogy Morgan Freemannek is jól áll a filmben játszott karakter. Látvány nagyon jó a történet is elragadja az embert. Aki szereti a sci-fit nézze meg.

pisti18   2015. 06. 25.

Egy rendkívűl eredeti és alulértékelt sci-fi ez. Rendkívül monumentális csavaros alkotás, megjelenésének évében az egyik legnagyobb pozitív csalódást okozta számomra.

tvmérnök   2016. 08. 13.

Nekem személy szerint nem jött be. Bár elgondolkodtató mégis túl futurisztikus és groteszk néhol. Tény , hogy látványos de a története akkor sem fofott me. És nem ez Tom legjobb filmje.

Deniel   2019. 01. 05.

Tom Cruise kuriózumnak számít és nagyon szeretem a filmjeit a személyét, de ez a film nekem kicsit nehezen emészthető volt, nem igazán tetszett. Ami feldobja a színvonalat az maga Tom Cruise és Morgan Freeman karaktere!

Tomi   2015. 06. 15.

Nem vagyok kimondottan egy Tom Cruise rajongó de ez a filmje tetszett és pozitív csalódásként ért. (az utóbbi időben jó filmeket csinál Tom) Ajánlom mindenkinek a filmet és egy olyan helikopter kell nekem is :D

Teófil   2015. 05. 14.

Nekem csalódás ez a film. Unalmas, átlagos, sablonos történet. Bíztam benne, hogy Tom Cruise szereplésével, valami nagyot sikerül alakítani, de sajnos nem, bár Crusise szereplésére nincs panaszom.

Akodako   2015. 03. 24.

Nagyon jól összerakott film. A sztori elcsépeltnek tűnik, de mivel jó a feldolgozás, élvezhető minden perce. Jól alakít benne Tom Cruise.

Manyi   2015. 02. 09.

Annyira nem vagyok oda Tom Cruise-ért, de ez a film nem volt rossz. Pörgős, izgalmas, élvezhető, szórakoztató volt. A sztori is jó.

kernernoemi   2016. 10. 22.

A film hangulata feszült, hátborzongató. A karakterek maximálisan jól játszanak. Érdekes és magával ragadó a történet. Az utóbbi idők egyik legjobb filmjének tartom. Kilép a klisék világából.

Rayman102   2016. 02. 17.

Nagyon izgalmas és látványos film. Nagy fantázia is kell egy ilyen történet kitalálásához. Fordulatos, megdöbbentő és leköti a figyelmet Jó színészek, jó alakítások.

schvarz   2018. 06. 18.

Nem rossz film, érdekes a történet, van benne fantázia. Viszont több része is van, ami vontatott, lassú cselekményű, ezért unalmassá válik. A színész alakítása ettől függetlenül hiteles, meggyőző, jól hozza a karaktert!

superxaba   2015. 05. 20.

Hiányzott már egy ilyen film, igazi, követnivaló utopisztikus scifi, amelyikben még az utolsó űrhajó is jól játssza a szerepét, igazi a kontraszt a mű és a valódi világ között!

Maxima   2016. 12. 15.

Profi színészek vannak benne, akik hozzák a formájukat, nem csalódtam bennük. Rendkívül izgalmas, érdekes, magával ragadó sztori, ami végig lekötötte a figyelmemet.

krysn95   2015. 10. 30.

Nem folytatás, nem remake, nem eredet sztori, nem spin off...Srácok, lányok támogtani kell az ilyet mert ilyen alíg 1-2 van évente A kategóriában. Egyedi hangulatos scifi. Abszolút megérdemli a figyelmet.

Filmzabáló   2015. 08. 20.

Tom Cruise már bizonyított a szájenszfiksön furcsa világában. Ezúttal is nagyszerűen helytállt, majdhogynem az egész film róla szó, de elbírta ezt a terhet, viszont maga a film…, hát idővel feledésbe fog merülni.

era93   2015. 06. 04.

Mint a film is mondja erre tényleg jó az a szó hogy feledés. Oda merült ez számomra is. Nem volt hatalmas dobbantás ez az alkotás így nem is kedveltem. Eléggé unalmas és talán egyetlen pozitívuma a látvány világ és az, hogy a történet nem lett volna egy halva született ötlet.

Kutyus   2016. 05. 02.

Lelkileg hat a nézőre a film. Lehangoló, érzelmekre ható, mélyen érinti a nézőt!. Minden perce izgalom és lehet is agyalni a filmnek. Profin összerakott film!

Newyqrk   2015. 06. 23.

hmm nézzétek meg mert meg fogtok lepődni, SOKSZOR, SOKMINDENEN!!!!!! Kihagyhatatlan film. Hiányoságai vannak. pl hogy kik és miért[majd megérted] deeee ettől el lehet tekinteni úgy érzem

inemeth   2015. 03. 14.

Hátborzongató, pont azt adja, amit várni lehet tőle. Akció, kaland, romantika keveredik, szerintem abszolút élvezhető film volt, és valami mondanivalója is akad.

johnny87   2016. 04. 24.

Ez nekem egy kicsit túl steril film lett.A látvány és a kipusztult föld nagyon szépen van megcsinálva .Tom Cruis ismét nagyot alakít a zene is jól komponált.De valahogy átalakul a film valami túlságosan szájbarágosra a film végi nagy csavarral együtt. Szerintem csak egyszer megnézhető többször csak saját felelőségre.

Panda   2016. 04. 11.

Kategóriájában átlagosnál jobb film. Karakteres, profi színészekben bővelkedő, megragadó történetű, izgalmas és magával ragadó film, ami fordulatokat is tartamaz.

nagynesze   2015. 08. 31.

A tájképek, épületek, szóval maga a jövőbeli, sivár képek megalkotása: 10+! De könyörgöm, ne ezzel csináljunk már mozit, sci-fi-t. Az alapvetően attraktív Feledés feledhetővé vált...