Feledés

Oblivion

2024.04.23 Fikatours_blogger

Felejthetetlen alkotás is lehet felejthető

Kifejezetten tetszett a film, de a felénél rájöttem, hogy ezt már láttam korábban. Akkor úgy látszik, Jack Harper mégsem nem annyira felejthetetlen, mint Jack Reacher.

Tom Cruise olyan mint a jó bor.Beérett,és arat,tarol minden filmjében.Kifejezetten jó akciómozi,amit sci-fi köntösben adnak el nekünk!Izgalom élesítve.Nincs hiányérzetem,adott,és én elvettem,elraktároztam.

2018.09.27 dailyfilmsan

Ennek a filmnek a legrosszabb pontja Olga volt. Szegény színésznőnek nem jött be ez a szerep sajna nagyon pocsék volt és ezzel rontott a film amúgy jó ütemén és futurisztikus beállítottságán. Kicsavarva kapjuk meg a történet apró morzsácskáit és a végkifejlet olyan izgalmat zúdít ránk hogy érdemes megnézni.

2017.08.30 Deku

Nem volt probléma ebben a filmben semmivel, nagyszerűek voltak a karakterek és a film maga is kedvelhető. Viszont a sztorit nem nekem találták ki így ez nem jött be. Kár érte.

2020.12.30 drg0602

Szuper!

Nagyon látványos. Szuper jó téma mellé. Kevés szereplővel nagyon jó filmet sikerült készíteni. A színészi teljesítmények nagyon jók. 10/9

2018.07.29 Norbi

Egészen elbűvölő világot fest élénk a film, sokszínűsége és látványvilága már 5 csillagot ér számomra. A történetről és a színészekről már nem is beszélve.

2022.12.30 Erik Csok

Ez a film nekem nagyon tetszett, jól szórakoztam rajta. Hasonlít a Mátrixra és a Csillagok közöttre is egy kicsit, és ha azt a két filmet összerakjuk, akkor megkapjuk ezt a filmet. A látványvilága nagyon jó, izgalmas, és remek jelenetek vannak benne.... Több

2021.07.10 elekm90

Akciódús film valami elképesztően jó látványvilággal és egyedi történettel. Nem kell tőle hardcore sci-fi-t várni, ez egy futurisztikus akciófilm, de a szórakoztató fajtából.

2019.09.30 Ms. Akárki

Egyszernéző futurisztikus akciófilm. Tipikus Tom Cruise akciófilmnek mondanám, de valahogy számomra mégsem volt az igazi, mert semmit nem magyaráztak meg csupán sejtették a nézőkkel. Így nemigen tudtam beleélni magam a történetbe és a szereplőknek szurkolni.

2018.11.22 harnas1207

Tom Cruise filmjei közül csak a sci-fiket tudom megnézni. A feledés nagyon kellemes csalódás volt. Tetszett, izgalmas volt és magával ragadó. Azt azért gyorsan tegyük hozzá, hogy a sztori a HOLD című filmből lett koppitnva.

2022.07.08 Lóri Ádámcsik

Nem feledjük

Jó történek, jó látványvilág, jó szereplők, jó fordulat. Minden meg van benne, ami egy jó esti mozihoz kell.

2018.12.09 kevelin

Nekem nagyon tetszett a film. Nem volt az a tipikus sci fi engem mégis magával ragadott pedig nem igazan kedvelem a műfajt

2020.11.17 Di Canio

Jól indult, érdekes is volt, de aztán összekuszálódott a történet, és ez nekem nem tetszett, innentől túl sci-fi lett, és pont ezért nem szeretem ezt a stílust. Ez nem futurisztikus, csak egy nagy katyvasz, aminek sok értelme nincsen.

2022.05.28 msfini

Csak közepes sci-fi

Miután megnéztem, nem tudtam teljesen eldönteni, hogy tetszett-e vagy sem. A befejezés kicsit összecsapottnak, és klisésnek érződött, de Tom Cruise filmtől nem is vártam nagy megfejtést. Vizuálisan viszont remekül nézett ki, a nagyon modern és a poszt- apokaliptikus jelenetek is igen minőségin lettek megjelenítve. Morgan Freeman karaktere nem volt érdekes, de ez minden szereplőről elmondható. Egydimenziósak és egyszerűen lettek megírva. Még a lázadókkal sem sikerült túlságosan együttéreznem, de azért Jacknek (Tom Cruise) szurkoltam. A fő gonosz is egy másik sci-fiből lett átemelve, akit most spoiler miatt nem nevezek meg. A fordulatokat is pillanatok alatt el kell fogadnunk: a nézőknek és a szereplőknek sincs idejük elmélkedni a történteken. Az első 15-20 perc igen meggyőzőre sikeredett, bevonzott a film, de a 2 órát nem éreztem szükségesnek. Se a történet, sem pedig a szereplők nem igazán kötöttek le. A dialógusok se lettek emlékezetesek, a színészek nem remekelnek, de nem is borzalmasak. Engem a látványvilág nem tudott teljesen kompenzálni a többi tényezővel szemben, inkább csak közepes sci-fi popcorn mozinak mondanám.