Feledés

Oblivion

2017.03.22 gyerekpeti

Nagyon jó film. A színészek jól alakítanak , a story is jó.

2021.11.09 Málinger Zsolt

Ez a film igazán megmutatja, hogy mennyire szociális lény az ember. Végig leköti a figyelmet. Zseniális képi világ.

2016.08.03 hunfolker

Csodálkozom, hogy sokan belekötöttek, ízlések és pofonok, de ez egy kiváló alkotás. A robotok, repülők designja, a látvány, effektek csodásak, egyedül az tűnik abszurdnak, hogy egy idegen hatalom miért luxuskörülmények között tartott, agymosott emberi klónokkal üzemelteti a saját rendszerét...

2015.02.09 visigo

Tom Cruise jót alakított benne, a történet maga is tetszett, látványban is remekelt. Érdekes sztori, tudtam vele azonosulni.

2015.01.28 PNemeth

Nekem ez a film nagyon tetszett, izgalmas volt, fordulatos, Tom Cruise pedig jól játszott.

2019.05.25 szksz

Nem rossz, jobb mint egy tucatfilm

Összességében nem bántam meg, hogy megnéztem. Igaz, ez a film, mint a legtöbb hasonló sci-fi negatív utópia. Elég jól feldolgozták a készítők a témát, volt benne egy kis csavar is a végén.

2015.04.01 csusza

Megnéztem. Megmondom őszintén kellemesen csalódtam, ugyanis fenntartásaim voltak a filmmel szemben, főleg Tom miatt, aki unszimpatikus mint ember - de mint színész valóban jó. A film nagyon tetszett. Elgondolkodtató volt, és nem volt unalmas. Biztos újra fogom nézni valamikor.

2015.01.23 Emil444

Őszintén szólva majdnem elaludtam rajta..sokkal jobbra számitottam, örülök, hogy a moziba nem jutottam el megnézni, mert sajnálkozva jöttem volna ki, hogy még egy jó történetet elrontottak egy számomra jónak tartott szinésszel...

2015.03.31 lizidavid2010

Az egész történet szimbolikus. A TET jelen van a mi világunkban is, mint ahogy a "klónhadsereg", akik mi magunk vagyunk, a fogyasztók. A morgan freeman fajta emberek a kissebbség, akik tudják mi az a TET, és mi a célja. A mindent látó szem, vagy a nagy testvér, mindegy hogy nevezzük. Spolier

2014.12.17 piZZola

Posztapokaliptikus világ, idegen megszállás, robotok, emléktörlés: mind mind olyan téma, melyek köré kiválóan fel lehet építeni egy scifit, és a Feledésnek ez a külsőségek terén sikerült is, azonban ami a belbecset illeti, elég lapos, és üres maradt ... Több

2016.05.19 Turro

Az Oblivion egy nagyon profin összerakott blockbuster, épp azt tudja, amit egy hollywoodi szuperprodukciónak tudnia kell, de egy kicsivel sem többet. Közepes scifi, és közepes film, innen már könnyű kiszámolni az átlagot.

2015.08.20 Domino

A Feledés annyi helyről merít, hogy szinte lehetetlen lenne felsorolni mindent. Semmi újdonság nincs benne, ennek ellenére az alkotók mégis egy többé-kevésbé koherens filmet tudtak összerakni. A végén pedig csak ez számít.

2015.03.02 zarra

Nem volt rossz. A történet tetszett, a látvány szép, de ennél többet sajnos nem ad. Moziban biztos nem néztem volna meg.