Vélemények: Tűzgyűrű (2013)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

Deku   2017. 08. 30.

Ez aztán oltári király film lett. Nagyon kellemes volt az egész, hangulatos volt a látványvilága és nagyon lélegzetállító is. Szerintem simán csúcs lett és ez nem elfogultság. Nagyon tudom ajánlani.

Orosz István   2017. 07. 18.

Ezt a filmet nagyon eltalálták , a történet és a látvány is rendben van. Ja és ami a legjobb még egy folytatást is ígértek, amire én már személy szerint nagyon kíváncsi vagyok.

MKristijan   2016. 11. 18.

Egynek elment, nem nagy kedvencem ez a kategória, fogadás vesztésből ültem be rá. Végignéztük, de nem volt maradandó.

Ms. Akárki   2019. 06. 28.

Nem vártam sokat a filmtől, de kifejezetten kellemeset kellett hogy csalódjak. Egész jó kis robotos szörnyharcos bunyós film lett a végére, bár néhol a történet azért vérzett, de egy ilyen filmnél ez majdhogynem várható. Akciódús, látványos ütközetek és kiválóan koreografált harcjelenetek.

hsanya182   2018. 06. 27.

Elég erős a történetvezetés és igazán emberi szemszögből építkezik fel, teccett ahogy indul a film. Távolabbról szemlélve egy igazi "alien"-es, "robot"-os, "godzilla" like féle szupermozi. Szóval aki vevő és nyitotta az ilyenekre annak igazi csemege lesz ez a scifi vonal. Sok benne az akció, jó a szereplőgárda, szóval könnyű lesz beleélni magunkat. Összességében olyan szuperhősös mese jelleg. Rosszabbra számítottam.

Norbert93   2018. 09. 12.

Szerencsére a film nem próbálja magát komolyan venni, mint a Transformers. Azt adja aminek készült: LÁTVÁNYFILM. Azon kevés filmek egyike, amelyikre megérte 3D jegyet váltani.

JokerOmen   2018. 05. 08.
Óriásszörnyek vs Óriásrobotok.

A Pacific Rim lehetne akár egy jól működő anime is. Helyette egy átlagon felül funkcionáló látványmozi, Guillermo del Toro rendezésében. Az elején leszögezném, hogy a filmet még annak idején IMAX moziban láttam, így ez bőven befolyásolja a film értékelését. Történetünk egy "Jäger" ász testvérpárossal nyit, akik a szörnypüfölésen kívül semmihez sem értenek - ahhoz viszont nagyon is jól. Legalábbis addig, amíg egy náluk erősebb ellenféllel nem találják magukat szemben. A drámai nyitány után a film természetesen elindul a popcron mozik kitaposott útján. Egy főhős, aki elveszett valakit, egy főhősnő, aki elvesztett valamit, pár teljesen kidolgozatlan háttérkarakter, két tudós, akik a humorért fe... több»

Borga   2016. 11. 25.

Ha nem akarunk sokat agyalni a filmen, csak ki szeretnénk kapcsolódni, akkor jó választás a Tűzgyűrű. Maradndó élményt nem nyújtott számomra, viszont a látvány nem volt utolsó.

BoBamburg   2018. 08. 16.

Ha van filmes műfaj amit rohadtul bírok, azok a japán Kaidzsú filmek, meg az óriásrobotok. Erre boom, itt van ez a film, ami gyönyörűen ötvözi mindkét stílust. 2 órás játékidő tökéletesen kivan használva, végig pörög a film, látvány príma, történet rendben. Iskolapéldája a dögös akció/sci-finek.

Milanman   2015. 02. 11.

Minőségi blockbuster, remek látvánnyal, akcióval. Agy kikapcsol, szem a vásznon és tiszta szórakozás. Valamint óriásrobotok és hatalmas szörnyek. Mi kellhet még?

Megamovie   2016. 02. 11.

A film alapfelállása óriás szörnyek vs az emberek által vezérelt gigantikus robotok, a történet sokszor elővett elemeket használ de nálam mégis jobban működnek az akciók mint a hasonló felállású robotos film a Transformers .

Tomi   2015. 06. 08.

Nagyon látványos film, de amilyen látványos annyira egyszerű is. Szórakoztat de ne várjon tőle senki semmi extrát. Nem lett egy nagy film. Ajánlani csak annak tudom aki szereti a bazi nagy robotokat ahogy bazi nagy szörnyek ellen harcolnak

trixxy   2016. 12. 21.

Nálam nem az egyszernézős kategóriába tartozik. Látványos, izgalmas és folyamatosan fenntartja a figyelmedet. A szereplők jól játszanak, a látvány pazar, a történet pedig nekem nem sablonos. Mi kell még 2 óra kellemes eltöltéséhez a tv előtt..

Mr. Zero   2015. 08. 26.

Mennyire jó ez a film, nem is nagyon tudom, hogy ki az, akinek ez ne tetszene. Zseniális színészi játék látható a filmben. Nyugodtan nézd meg ha némi kikapcsolódásra vágysz. :D

Robi92   2015. 11. 21.

Robotos,verekedős film és ennél többet nem is nagyon mutatott ez a film.Az mondjuk igaz,hogy látvány terén kitettek magukért.Az idegen lények világa viszont egész ötletes lett.

Akodako   2015. 06. 20.

Annak ellenére hogy nem tartozik a kedvenceim közé ez a műfaj ez a film megfogott, mert nagyon jó a sztori és a történet izgalmas , érdekes, elgondolkodik rajta az ember,.

Enccso   2015. 05. 25.

Borzalmas volt ez a film. Nem vártam sokat csak egy szórakoztató világmegmentős filmet, de egész végig kínosan béna volt a sztori is a párbeszédek, még annyira sem lehetett komolyan venni amilyennek szánták. Nagy csalódás!

mimi   2015. 04. 22.

A film erényeként egyetlen dolog hozható fel amellett, hogy voltak benne olyan lehetőségek, amelyeket hagytak elsodródni az alkotók. Bár egy majdnem két órás alkotásról van szó, a jó vágás miatt mindez fel sem tűnik. Pörgős a ritmusa, és bár sok harci jelenet található benne, mégsem válik unalmassá. Valahogy ráéreztek, hogy mikor kell váltani az egyes részek között. Bár ráéreztek volna arra is, hogy hogyan lehetett volna több a Tűzgyűrű a szörnyes és robotos filmek puszta összeolvasztásánál!

Gecko   2016. 05. 21.

A színészek nem erőltették meg magukat, a rendező sem igazán, az animátorok viszont tény odatették magukat. Sajnos nem valami kiemelkedően jó sci-fi, unalmas kiszámítható és inkább az a "ha már elkedztem végigszenvedem fajta".

superxaba   2015. 05. 20.

Igazi látványos robotmosntrum múvi, de sokat ront alátványon, hogy sötétben, vagy félhomályban küzdenek az acéltornyok, ront az élményen a vizes közeg is, bár szerintem ezt külön erényként kezelte a vizuál-csapat. A filmen meg az ront sokat, hogy gyenge a kerettörténtet. De azért igazi, mozibavaló, hálivudi alkotás.

Regi82   2015. 11. 18.

Sajnos egyszer nézhető gyenge filmnek tartom. Látványilag kitettek magukért az alkotók,de hiába ha a történet semmit se ér. Kicsit a tranformerst és a vasembert véltem felfedezni a filmben.

krysn95   2015. 10. 29.

Pont az amit ígér, agyament blocbuster. Látványos, egészen üdítő..csak végig esik benne az eső és este van. Guillermo del Toro ebben a műfajban is egyedit alkotott. Kár a magas büdzséért és a bukásért. Szívesebben néznék még ilyet, mint bármelyik Trafót. 3/5

neeta92   2015. 06. 21.

Hát igen ez az a fajta film ami tele van akcióval és nem akar több lenni mint ami. Nem akarja magát valami hú de bonyolult sztorival körbe ölelni. Robotok és szörnyek és kész. Azonban ez pont elég is volt. Látványban is kiváló úgyhogy szerettem.

era93   2015. 06. 04.

Nagyon tetszett, igazából szinte tökéletesen kialakítottak egy jövőbeli világot. Látványosra és izgalmasra sikeredett, nem hagyta, hogy unatkozz ami pozitív.

Melibaba   2015. 05. 27.

Eszmeletlen jo film! Hihetetlenul latvanyos, jol kidolgozott, egyedi torteneten alapszik a film. Mindenkeppen erdemes megnezni ezt a filmet.

johnny87   2016. 04. 24.

Nem tudom miért volt baja ezzel a filmel néhány embernek mert szerintem egy nagyon látványos szörnyes film lett.Nekem hozott mindent amit kellett sőt még többet.A sztori ahogy működnek a gépek az agykapcsolat és harcművészet.A zene nagyon jól meg lett komponálva.a szinészek mindig hozták amit a helyzet kívánt ha poénrol volt szó akkor viccesek voltak ha pedig komolyságrol akkor pedig jött a drámai hangulat.Ês a végén a vízalatti jelenet az mindent vitt. Egyszerüen lehengerlő film.

kucsera   2016. 11. 12.

Az egyik kedvenc filmem.Milliószor megnéztem már.Izgalmas.Elgondolkodtató.Tele vicces jelenetekkel.Egyszerűen zseniális.Volt hogy egymás után kétszer is megnézte.Számomra megunhatatlan

laura2694   2015. 01. 28.

monumentális, abszolút új világot teremtő, és a filmzene is tökéletes, összhang uralkodik a filmben, és a katarzis élmény se marad el. Nagy élmény volt megnézni

FilmFlash   2018. 03. 30.

Látványos, izgalmas és akciókkal teli film úgy, hogy még a sztorija is jó. Bár hozzá kell tegyem: a való életben sima vadászgépekkel, robotrepülőkkel és drónokkal atomjaira lőnék Kaijukat, nem kellenének az óriás robotok. De mindent egybevéve nekem bejött ez az egész, tetszetős a sztori, jó a rendezés és mozgalmasak a a jelenetek. Simán lehet akár 8 pontos is.

Mia1982   2018. 07. 14.

Nagyon jó a látvány, tetszett a film, bár kissé sablonos volt...de basszus a színészi játék?! Öregem..egy ilyen filmbe ennyire gyenge , semmilyen szereplőket (most a két főszereplőről beszélek, mert a többi jó volt), hogy a fenébe tudtak castingolni? A fejemet fogtam végig, főleg a csaj miatt.. ATYAÉG!!!