A Hill-ház szelleme (2018)

The Haunting of Hill House

Lulu Wilson

Peti396071   2022. 07. 04.

A kedvencem lett! Szuper! A színészek, a magyar hangok,a történet, minden! Mindenkinek kötelező lenne megnéznie.

dailyfilmsan   2019. 03. 22.

Tiszta hátborzongató a sorozat. Gyakran nézek hasonló filmeket, mert imádom a témát és ez kellőképpen eltalálta a szintet. Adott egy család különleges gyermekei és egy trauma, amit egy ház vált ki náluk, amiben nem mellesleg kísértetek hemzsegnek. Az... több»

JRD   2022. 03. 26.

Nem kezeltem horrorként...

... csak hagytam, hogy vigyen a sztori. Mivel nem fűztem hozzá nagy reményeket, így nem is csalódtam. Hasonlóan pofás sorozat, mint a Bly-udvarház. Nézd meg, és szórakozz jól! Szóval, filmre fel Mindenkinek!

indingo   2020. 08. 28.

Picit jobb vagy legalább is egyedibb történetre számítottam. A hangulata jó volt, a ház is izgalmas volt, de úgy éreztem, hogy sok benne a hosszúra nyúló, semmitmondó párbeszéd és a vége sem volt valami ütős.

Sabnock Sanatory   2020. 08. 07.

A flashbackek miatt hatalmas koncentrációt igényel, és sajnos nem elég pörgős a sorozat.Néhol értelmetlen, néhol unalomba fullad az egész. Zavaros és kellően idegesítő.

jfruzsi97   2020. 09. 29.

Imádtam. Nagy horror rajongó vagyok és ez bőven megütötte az elvárásaimat.A hangulat a téma is "hátborzongató", ijesztő emberek jelennek meg egy-egy kis zugban a képernyőn. Van benne 1-2 jumpscare ami nagyot is üt. Na és a történet, a végén összeáll ... több»

BoBamburg   2021. 11. 03.

Meglepően jó sorozat, ami nem mellesleg ékes példája annak, hogy milyen az, amikor egy filmes feldolgozás jobb, mint maga a könyv, amiből készült. Legalábbis nekem sokkal jobban bejött, ami tényleg ritka.

A "Hajlított nyakú hölgy" című filmben a jelenetet, melyben Steven könyvet olvas, ugyanakkor forgatták, mint Shirley temetkezési házát. Steven ott áll, ahol Nell koporsója lenne. Amikor Nell feláll a könyvolvasásnál, később ugyanazon a helyen áll, mint a Bent-Neck Lady a temetkezési házban.

(jfruzsi97)

A Hill House egyik fő zenei témáját tulajdonképpen egy ebédszünetben állították össze a zongoránál.

(jfruzsi97)

Minden nap több, kísértetnek öltözött statiszta állt készenlétben, hogy bármelyik pillanatban bekerülhessenek a jelenetek hátterébe.

(jfruzsi97)

Steven Crain Steven Spielbergről kapta a nevét, akinek a produkciós cége részt vett a tévésorozat gyártásában.

(jfruzsi97)

Kinek ajánljuk: annak, akinek nem elég, ha pár percenként megugrik a fotelban a jól időzített jumpscare hatására, hanem hajlandó feláldozni egy kicsit az egyébként ép lelkivilágát és átélni valami sokkal mélyebbet. Nekik viszont nagyon ajánljuk. több»