Bates Motel: Psycho a kezdetektől

5. évad (2017) - 10 epizód

Max Thieriot
Max Thieriot
Vera Farmiga

A Batels Motel a kultikus Psycho előzménysorozata, mely a tinédzser Norman Bates és édesanyja életét mutatja be.

(hp)

Premier (HU): 2013.10.04. | SkyShowtime (2023.02.14.)

2024.01.01 sawyer

Az első két évadot 2-2 nap alatt végignéztem, a harmadik évadnak a vége viszont elég lapos nekem, a 4. rendben, majd az ötödik évad, amit szerintem elhagyhattak volna, pontosabban 4 évadba kellett volna belesűríteni a lényeget. Azért az utolsó két ré... Több

2016.11.18 indingo

Remek hangulata van a sorozatnak, nekem nagyon tetszik. Érdekes a sztori, nem túl szirupos és érzelmes.

2017.08.19 Deku

Fogalmam se volt róla, hogy ez egy előzmény sorozat a Psycho filmnek. Viszont enélkül is teljesen élvezhető és izgalmas darab. Feszültséggel teli és érdekfeszítőek a karakterek.

2023.03.23 Emmersson

Elátkozott szálloda

Azonnal beugrott, hol láttam már én ezt a srácot. Freddie Highmore – a nevét persze nem tudtam – a Charlie és a csokoládégyár gyerek főszereplője volt. Azóta sem tűnt fel számomra, elkerültük egymást. Vagy olyan filmben játszott, ami engem nem érdeke... Teljes kritika

2017.05.23 Szilonka

Folyamatos bizonytalanságban volt a néző, ami nekem nagyon bejött. Nem volt minden magától értetőd, amit én el is bárok egy minőségi sorozatól. Tetszett.

A Bates Motel három People Choice-díjat is elnyert kedvenc kábeltévés dráma, valamint kedvenc kábeltévés színésznő (Farmiga) és színész (Highmore) kategóriában.Szerző: jfruzsi97

A Psycho film valójában Robert Bloch 1957-es, Psycho című könyvén alapul. Bloch a könyv írása alatt Wisconsinban lakott; ez idő alatt tartóztatták le a hírhedt sorozatgyilkost és kannibált, Ed Geint Bloch lakóhelyének közvetlen közelében. Norman karakterét nem a sorozatgyilkosra alapozta, később mégis felfedezte, hogy a kettő közt meglehetősen sok hasonlóság van. Ed Geinnek majdnem azonos a családi története Norman Batesével. Például a gyanúsan elhunyt anyák közösek mindkettőben, és Gein is kórosan a nők megszállottja volt.Szerző: jfruzsi97

Egy apa-fia páros is játszik a sorozatban, Ian és Keenan Tracey, bár közös jelenetük sosem volt.Szerző: indingo

A sorozat az alapjául szolágló filmmel ellentétben (Fairvale) egy fiktív városban, Pine Bay-ben játszódik.Szerző: hp

Az első évadot Vancouverben, Aldergrove városában forgatták.Szerző: hp

(2015. 05. 18.)
Bates Motel - első évad
Minden bizonnyal nem az a sorozat, amit kedvencünkként fogunk megnevezni, de üde színfolt. Megérdemli, hogy kapjon egy esélyt. Több