Zoe091   2020. 01. 11.

Nagyon jó, hogy az elején mit sem lehet sejteni arról ki az igazi gyilkos. Aztán szépen lassan rávezeti a nézőt.

indingo   2016. 11. 18.

Remek hangulata van a sorozatnak, nekem nagyon tetszik. Érdekes a sztori, nem túl szirupos és érzelmes.

Deku   2017. 08. 19.

Fogalmam se volt róla, hogy ez egy előzmény sorozat a Psycho filmnek. Viszont enélkül is teljesen élvezhető és izgalmas darab. Feszültséggel teli és érdekfeszítőek a karakterek.

Szilonka   2017. 05. 23.

Folyamatos bizonytalanságban volt a néző, ami nekem nagyon bejött. Nem volt minden magától értetőd, amit én el is bárok egy minőségi sorozatól. Tetszett.

beero88   2016. 01. 16.

Nagyon imádom a sorozatot. Nem tudok olyan konkrétumot mondani ami miatt tetszik egyszerűen magával ránt ez a kis világ. A látvány és a színészek játéka tökéletes és szerethető.

TomÁcs   2018. 04. 14.

Nagyon jó ötlet volt az eredeti Psycho filmhez képest, hogy hús-vér formában is megjelent az anyuka. Remek alakítások vannak benne, történetben hű maradt az eredetihez.

VvV   2018. 11. 01.

Mennyire király ötlet már egy 30 évvel ezelőtti filmhez előzménysorozatot csinálni a jelenben. Szuper hangulat, remek karakterek.

Max Thieriot
Max Thieriot
Vera Farmiga

Érdekesség, hogy egy apa fia páros is játszik a sorozatban Ian és Keenan Tracey, bár közöS jelenetük sosem volt.

(indingo)

A sorozat az alapjául szolágló filmmel ellentétben (Fairvale) egy fiktív városban, Pine Bayben játszódik.

Az első évadot Vancouverben, Aldergrove városában forgatták.

A Bates család minden tagja legalább egy embert megölt.

A sorozat írója, Bill Balas cisztás fibrózisban szenved. Ez adta az ötletet Emma Decody karakterének betegségéhez.

A Norman Batest alakító Freddie Highmore fél évet halasztott az egyetemen a sorozat miatt. A forgatások végeztével visszaült az iskolapadba, és megszerezte diplomáját Cambridge-en.

Norma autója egy 1972-es Mercedes Benz 280 SEL 4.5.

Minden bizonnyal nem az a sorozat, amit kedvencünkként fogunk megnevezni, de üde színfolt. Megérdemli, hogy kapjon egy esélyt. több»