indingo   2016. 11. 18.

Remek hangulata van a sorozatnak, nekem nagyon tetszik. Érdekes a sztori, nem túl szirupos és érzelmes.

Deku   2017. 08. 19.

Fogalmam se volt róla, hogy ez egy előzmény sorozat a Psycho filmnek. Viszont enélkül is teljesen élvezhető és izgalmas darab. Feszültséggel teli és érdekfeszítőek a karakterek.

Szilonka   2017. 05. 23.

Folyamatos bizonytalanságban volt a néző, ami nekem nagyon bejött. Nem volt minden magától értetőd, amit én el is bárok egy minőségi sorozatól. Tetszett.

beero88   2016. 01. 16.

Nagyon imádom a sorozatot. Nem tudok olyan konkrétumot mondani ami miatt tetszik egyszerűen magával ránt ez a kis világ. A látvány és a színészek játéka tökéletes és szerethető.

Bazzzsi   2017. 11. 01.

Egy külön műfajt teremtett a sorozat számomra. Végig van benne valami misztikum, amit nem tudok megmagyarázni. Nem egy pörgős sorozat és annak ellenére, hogy számtalan gyilkosság is történik benne nem egy véres fajta.

Max Thieriot
Max Thieriot
Vera Farmiga

Minden bizonnyal nem az a sorozat, amit kedvencünkként fogunk megnevezni, de üde színfolt. Megérdemli, hogy kapjon egy esélyt. több»

Érdekesség, hogy egy apa fia páros is játszik a sorozatban Ian és Keenan Tracey, bár közöS jelenetük sosem volt.

(indingo )

A sorozat az alapjául szolágló filmmel ellentétben (Fairvale) egy fiktív városban, Pine Bayben játszódik.

Az első évadot Vancouverben, Aldergrove városában forgatták.