indingo   2016. 11. 18.

Remek hangulata van a sorozatnak, nekem nagyon tetszik. Érdekes a sztori, nem túl szirupos és érzelmes.

Deku   2017. 08. 19.

Fogalmam se volt róla, hogy ez egy előzmény sorozat a Psycho filmnek. Viszont enélkül is teljesen élvezhető és izgalmas darab. Feszültséggel teli és érdekfeszítőek a karakterek.

Szilonka   2017. 05. 23.

Folyamatos bizonytalanságban volt a néző, ami nekem nagyon bejött. Nem volt minden magától értetőd, amit én el is bárok egy minőségi sorozatól. Tetszett.

beero88   2016. 01. 16.

Nagyon imádom a sorozatot. Nem tudok olyan konkrétumot mondani ami miatt tetszik egyszerűen magával ránt ez a kis világ. A látvány és a színészek játéka tökéletes és szerethető.

TomÁcs   2018. 04. 14.

Nagyon jó ötlet volt az eredeti Psycho filmhez képest, hogy hús-vér formában is megjelent az anyuka. Remek alakítások vannak benne, történetben hű maradt az eredetihez.

Max Thieriot
Max Thieriot
Vera Farmiga

Minden bizonnyal nem az a sorozat, amit kedvencünkként fogunk megnevezni, de üde színfolt. Megérdemli, hogy kapjon egy esélyt. több»

Érdekesség, hogy egy apa fia páros is játszik a sorozatban Ian és Keenan Tracey, bár közöS jelenetük sosem volt.

(indingo )

A sorozat az alapjául szolágló filmmel ellentétben (Fairvale) egy fiktív városban, Pine Bayben játszódik.

Az első évadot Vancouverben, Aldergrove városában forgatták.