Bates Motel: Psycho a kezdetektől

Bates Motel

2024.01.01 sawyer

Az első két évadot 2-2 nap alatt végignéztem, a harmadik évadnak a vége viszont elég lapos nekem, a 4. rendben, majd az ötödik évad, amit szerintem elhagyhattak volna, pontosabban 4 évadba kellett volna belesűríteni a lényeget. Azért az utolsó két ré... Több

2016.11.18 indingo

Remek hangulata van a sorozatnak, nekem nagyon tetszik. Érdekes a sztori, nem túl szirupos és érzelmes.

2017.08.19 Deku

Fogalmam se volt róla, hogy ez egy előzmény sorozat a Psycho filmnek. Viszont enélkül is teljesen élvezhető és izgalmas darab. Feszültséggel teli és érdekfeszítőek a karakterek.

2023.03.23 Emmersson

Elátkozott szálloda

Azonnal beugrott, hol láttam már én ezt a srácot. Freddie Highmore – a nevét persze nem tudtam – a Charlie és a csokoládégyár gyerek főszereplője volt. Azóta sem tűnt fel számomra, elkerültük egymást. Vagy olyan filmben játszott, ami engem nem érdeke... Teljes kritika

2017.05.23 Szilonka

Folyamatos bizonytalanságban volt a néző, ami nekem nagyon bejött. Nem volt minden magától értetőd, amit én el is bárok egy minőségi sorozatól. Tetszett.

2017.11.01 Bazzzsi

Egy külön műfajt teremtett a sorozat számomra. Végig van benne valami misztikum, amit nem tudok megmagyarázni. Nem egy pörgős sorozat és annak ellenére, hogy számtalan gyilkosság is történik benne nem egy véres fajta.

2018.04.14 TomÁcs

Nagyon jó ötlet volt az eredeti Psycho filmhez képest, hogy hús-vér formában is megjelent az anyuka. Remek alakítások vannak benne, történetben hű maradt az eredetihez.

2018.11.01 VvV

Mennyire király ötlet már egy 30 évvel ezelőtti filmhez előzménysorozatot csinálni a jelenben. Szuper hangulat, remek karakterek.

2016.01.16 beero88

Nagyon imádom a sorozatot. Nem tudok olyan konkrétumot mondani ami miatt tetszik egyszerűen magával ránt ez a kis világ. A látvány és a színészek játéka tökéletes és szerethető.

2023.05.06 Anti007

Egy fiú legjobb barátja,mindig az anyja

Szeretem a Hitchcock-filmeket, és a Psycho egy klasszikus alapműnek mondható alkotás. Ilyen filmhez hozzá nyúlni nagy bátorságot igényel, mert a mester, Alfred Hitchcock nagyon magasra tette a lécet. A Bates Motel – Psycho a kezdetektől esetében ez... Teljes kritika

2017.07.23 Lonka

Tök jó kis sorozat, nem is nagyon ismerek mást, ahol egy kiskorú sorozatgyilkos áll a középpontban. Nem fröcsög benne a vér és szépen építkezik is a sorozat.

2016.09.26 Greeta

Remek sorozat imádom a történetét, a hangulatát, a karaktereket.

2020.11.04 jfruzsi97

Érzelmileg elég összetett volt számomra. Hol nyomasztó, hol beteg. Érdekes hangulata van a sorozatnak. Az elején még érdekes volt, de a vége felé már csak azért néztem, mert elkezdtem.

2019.01.26 Timcsi

Vera Farmiga alakítása lenyűgöző. A sorozat nagyon egyben van, nem lehet rá rosszat mondani.