Bates Motel: Psycho a kezdetektől

Bates Motel

2019.04.21 petraszab

Nagyon jól tudott feszültséget kelteni a film, anélkül, hogy tocsogtunk volna a vérben, vagy hangos zenei aláfestések lettek volna. Korrekt kis sorozat.

2017.01.03 Gigi

Még nem sok részen vagyok túl, de ez a nyomasztó hangulat, folyamatos feszültség hamar magához láncolta a figyelmemet.

2017.11.13 Zsceeeka

Nemrég fejeztem be az utolsó évadot, és nagyon tetszett. Az első és a 4. és 5. évad tetszett a legjobban. A 2. és a 3. eléggé vontatott volt, jó, hogy ki tudott kecmeregni a sorozat a gödörből. Hiányozni fog.

2020.10.14 Annuska

A Psycho megérdemelt egy ilyen sorozatot. Úgy tud megborzongatni a története, hogy nem ömlik a vér benne. Végig izgalmas volt az évadok során.

2016.09.11 Curacao86

Számomra enyhén szólva lassan indult a sorozat, de már az első felénél azt mondtam, hogy hol van az X-edik évad? :) Hamar képes magához láncolni, ahogy Norman beteges módon ragaszkodik Norma nevű anyjához. - Ez a különleges, néha gyomorforgatóan köze... Több

2021.10.30 HanGa

Ilyen témában nem is szoktak sorozatot csinálni. A karakterek elképesztően jók, akárcsak a történet.

2018.09.03 Candy

Nagyon szerettem, az első két évad nagyszerűre sikeredett. Tetszett Farmiga játéka, de Freddie is kiemelkedően hozta az ébredő pszicho-t. A 3-ik évad nekem mar sok volt, inkább unalmas mint élvezhető. Mindenesetre jó kis sorozat volt

2020.10.01 belavagyok

A sorozatot leginkább Freddie Highmore miatt kezdtem el nézni. Az alakítása a szokásos zseniális. A történet izgalmas és kiszámíthatatlan.

2019.01.20 szf

Csak az első Pszichó filmet láttam, de abból nekem nagyon hiányzott, hogy bemutassák a Norma - Norman szálat. Értettem én a koncepciót, de hiányérzetem volt és ez a sorozat kitöltötte bennem ezt az űrt. Elsősorban Freddie Highmore és Vera Farmiga ját... Több

2023.11.03 CsakEgyCsajszi

Volt olyan része a sorozatnak, mely unalmas volt, vagy épp semmi mondanivalója nem volt. Maga történet igen beteg, vannak benne igen nagy fordulatok. Ajánlom, a hangulata nagyon tetszett, a szereplők nagyon nagyot alakítottak. Ajánlom.

2017.08.01 czigler.nora

Klassz sorozat, végig izgalmas, fordulatos és beteg. A Psycho-t nem láttam még, de erősen gondolkozom rajta, hogy megnézzem. Sose tudod, mi lesz a következő lépés..

2018.10.31 Deniel

Nem lett a kedvenc sorozatom, viszont rosszat sem mondanék róla! Elképesztően jól válogatták be a szereplőket, totál "beteg" az összes arc benne! Ránézel és azonnal látod rajta, hogy valami lesz ezzel a formával és azzal is és azzal is....szóval elég... Több

2018.01.28 Hondati

Ha össze kéne vetnem a Fargoval vagy a Breaking beddel azok sokkal komolyabbak, de van itt stílusbeli különbség is ezért önmagában megállja a helyét a sorozat és méghozzá előkelő helyen. Leköt és szórakoztat.A két főszereplő első osztályú munkát végez. Egyszóval: Kiváló!

2016.10.08 Hablaty

Mostanában ez a kedvenc, már annyi jót olvastam róla, hogy el kellett kezdenem nekem is. Izgalmas a története és nem sablonos.