Bates Motel: Psycho a kezdetektől

Bates Motel

2020.01.11 Zoe091

Nagyon jó, hogy az elején mit sem lehet sejteni arról ki az igazi gyilkos. Aztán szépen lassan rávezeti a nézőt.

2015.06.05 Mr. Z

Hát igen ez tipikus komoly sorozat, valószínűleg meg is osztja a nézőközönséget. Elsősorban karakter fejlődésről szól a sorozat és nem kell effektes meg mit tudom én miféle gyilkosos sorozatot várni. Én abba a kategóriába tartozok akinek tetszik a sorozat.

2016.12.07 Szorcsik

A Bates Motel rendkívül hamar rabul ejteni a nézőjét és arra sarkalni, hogy ne akarja abbahagyni a nézését. Engem teljesen elvarászolt. Szuper sorozat, nagyon izgalmas. Várom a folytatást.

2016.12.30 Potoczkie

Talán épp abban van enneka sorozatnak a varázsa, hogy a Norma és Norman párosnál betegebb anya-fia kapcsolatot nehezen tudnék elképzelni. Néha már vágyat érzek, hogy észhez térítsem mind a kettőt. Fantasztikus sorozat, lebilincselő.

2017.03.01 Zenta

Teljesen függőjévé váltam ennek a sorozatnak az első négy évad során, úgyhogy nagyon boldog vagyok, hogy kijött az 5. is, így ismét tudok Bates Motelt nézni. Szuper sorozat.

2017.02.25 Beuszi

Jelenleg ezt a sorozatot nézem, ugyanis most jött ki pár napja a befejező évadnak az utolsó epizódja. Nagyon kíváncsi leszek, ez alkalommal a készítők hogyan kavarják majd meg a száalakat, eddig max pontos nálam ez a sorozat.

2015.06.20 neeta92

Nagyon jó sorozatra sikeredett a Bates Motel. Voltak kétségeim de valamiért megszerettem ezt a karakterfejlődős dolgot benne. Nem vontatott és mindig van benne valami érdekesség ami miatt muszáj folytatni.

2017.03.21 Péter

Kiváló sorozat, a Normat es Normant megformáló színészek brillíroznak a szerepükben. Elképesztő élethűen testesítik meg karaktereiket. Imádom ezt a sorozatot.

2017.01.17 Katkatt

Remek sorozat, amely lassanként építkezik, de annál biztosabb lábakra. Végig izgalmas és érdekes.

2017.01.08 holnaputan

Nagyon-nagyon várom az utolsó 5. évadot, kíváncsi vagyok hogy zárják le, bár gondolom sehogy. A története nem túl pörgős, de ennek ellenére sem unalmas és érdekes a szereplők jellemfejlődsée. Továbbá azt találtam különösnek, hogy szinte alig van pozitív karakter a sorozatban, senki sem normális.

2016.12.13 Pappcsino

Nemrég kezdtem el nézni a Bates Motel, de viszonylag gyorsan ledaráltam az első évadot. A lassú kezdést követően egyik pillanatról a másikra nagyon felgyorsultak az események és azon kaptam magamat, hogy nem bírom abbahagyni a nézését.

2017.02.24 időjós

Imádom ezt a sorozatot. Kezdetben idgesített Norman-nek és Norma-nak a karaktere, feszültté tettek, főleg az állandó kiabálásukkal. Aztán rádöbbentem,mennyire zseniális ez a sorozat, hiszen rádöbbentem, hogy bírálom őket, velük együtt gondolkozom, sz... Több

2016.10.23 malnaturmix

Olyan kis álmoskásan kezd, de egyre jobban összekuszálódnak a szálak. Remek sztori remek szereposztásban.

2017.08.30 ocskol

A Psycho című mesterműn alapuló sorozat hozza azt a színvonalat, amely a nagy előd után elvárható tőle. Én teljesen a hatása alá kerültem és függővé váltam. Nagyon szerettem a sorozat zenéjét.