Játssz egy iPad-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login
NA

Vrpp   2018. 03. 31.

Nagyon beteg :) Nem mindenkinek ajánlom, mert néha gyomor kell hozzá. És olykor elég nyomasztó, de annyira jó az ötlet, hogy muszáj végignézni.

tibor   2018. 03. 02.

Nagyon furcsa..az első rész, első percénél vegyesen gondolkodtam, hogy folytassam e, vagy kibírjam e végéig. Nagyon jó egy sorozat, az első évad végénél se nagyon értettem, hogy mi is történik igazán, de mégis annyira érdekes, nyomasztó de mégis jó!

Katia Raquel Leon
Mackenzie Wojcik
Marina Stephenson Kerr
Bruce Novakowski
Fiona Shaw

Erős mondanivaló, egyedi hangulat, kiváló színészgárda, magával ragadó, a bőröd alá mászó történet, felkavaró képekkel és brutálisan jó zenével. A kivitelezésre sem lehet panasz, csodaszép a fényképezés, nagyon jó az operatőri munka. Nincs benne semmi sablonos. Tavaly azt írtam, hogy várom a következő évadot, most pedig azt mondom, hogy csak győzzem kivárni a harmadik felvonást.
Pontszámom: 10/10 több»

Fáj ezt leírnom, de inkább kerüljétek, ha pedig ismerőseiteket akarjátok megismeretni a creepypastákkal vagy a Channel Zero szériával, véletlenül se ezt az évadot válasszátok. több»