Dead of Summer

A 80-as években játszódó Dead of Summer című horrorsorozat főszereplői egy csapat diák és felügyelő tanáraik, akik egy nyári táborban olyan ősi természetfölötti erővel néznek szembe, mely meghaladja legrosszabb rémálmaikat.

(hp)

Premier: 2016.06.28.

1. évad (2016) - 10 epizód

2021.05.08 Caravaggio1978

Azt pontosan adja, amit vár tőle az ember

Egy szuper kis szórakozásra, kis feszültségre vágyik általában az ember, ha valami hasonló sztorit szemel ki magának. Kicsit hozza a feszültséget, és azt, hogy azon agyalsz, mikor lesz a következő rész. Kicsit hiányoltam is már az ilyen jellegű filmeket.

2016.07.03 lollipopp

Biztosan vannak ennél jobb sorozatok is a műfajon belül, de én azt gondolom, hogy ez a széria az elmúlt évek egyik legeredetibb és legjobb horror-sorozata. Pontosan azokkal az elemekkel dolgozik, melyekkel ez várható volna, így az ember azt kapja től... Több

2018.07.11 Koniv

Pedig a történet maga nagyon jó, sokkal jobban is meglehetett volna csinálni ezt a sorozatot. Még azt mondanám, hogy az út, melyen elindultak jó volt, érdekes, izgalmas; a helyszín remek választás volt, a szereplők is megfelelőek az egyes karakterekh... Több

A Dead of Summer két színésze, Elizabeth Mitchell és Charles Mesure mindketten szerepeltek az ABC csatorna egy másik sorozatában (V).Szerző: erare

A Dead of Summer két kitalálója, Adam Horowitz és Eddy Kistis az Egyszer volt, hol nem volt című tévésorozat kiötlői is egyben.Szerző: erare

Elizabeth Lail az Egyszer volt, hol nem volt című tévésorozatban Anna hercegnőt alakította a Jégvarázsból, míg Elizabeth Mitchell a Hókirálynő Ingrid bőrébe bújva volt látható.Szerző: erare

Elizabeth Lailnek és Elizabeth Mitchellnek ez a második közös munkája: korábban az Egyszer volt, hol nem volt című sorozat révén is dolgoztak már együtt.Szerző: erare