A sötétség kora

3. évad (2015) - 22 epizód
4. évad (2017) - 13 epizód
5. évad (2018) - 13 epizód

Leah Pipes

Sok évvel ezelőtt egy vámpír család boldog életet élt New Orleans-ban. Egy napon azonban minden megváltozott, így rajtuk a sor, hogy visszaszerezzék mindazt, amit egykoron felépítettek.
A népszerű Vámpírnaplók című széria spin-offja.

(hp)

Premier: 2013.10.03. | HBO Max (2022.03.08.)

2023.08.13 bkzsani

A sorozat mélyen lenyűgözött az izgalmas történet és a kiváló színészi teljesítmények által. Az „Örökkön örökké”-ben született Mikaelson testvérek kalandjai keltek életre, miközben saját múltjukkal, sötét titkaikkal és az örök szerelemmel vívnak harc... Több

2022.03.14 JRD

Jobb, mint a Vámpírnaplók

Imádtam. Imádom. Hogy miért? Mert valóban jobb, felépítettebb, ravaszabb és érzelmesebb, mint a Vámpírnaplók. Természetesen a Vámpírnaplókat is szeretem, de azért ott a sztori évadról évadra ellaposodik (a 2. évad pedig egyenesen lassú). De ugyebár n... Teljes kritika

2017.08.21 Deku

Ez a sorozat sokkal jobban tetszik mint az eredet történet. Ez pedig nálam nagyon ritka. Egy olyan spin-off ez mely bőven túlnő önmagán. Nagyon hangulatos lett.

2017.11.02 Bazzzsi

Szerintem még jobb, mint a Vámpírnaplók. Sokkal jobb karakterek vannak benne és valahogy érzelmesebb is a történet. Több szálon fut és sok minden történik benne.

2017.06.24 indingo

Az első pár rész kicsit unalmas, de utána beindult. Voltak benne érdekes és izgalmas részek, bár nejem egy kicsit sok, hogy mindenki valamilyen természetfeletti lény.

A websorozatban főleg az Ősök kapcsolataira láthatunk rá.Szerző: JRD

A sorozatból websorozat is készült, amelynek címe The Originals: The Awakening.Szerző: JRD

A sorozat vége felé pár színész bejelentette, hogy szeretne kilépni a sorozatból. Válaszként a The Originals megkapta a sorozattörténelem egyik leggagyibb, legostobább befejezését, mellyel nemcsak a sorozatrajongókat, hanem a sorozat színészeit is arcul köpték.Szerző: JRD

A Vámpírnaplók című sorozat néhány szereplője egy-egy epizód erejéig szerepel ebben a sorozatban is. Szerző: Gábor390920

A sorozat a Vámpírnaplók testvérsorozata. A mostani főszereplőket, az Ősöket, korábban a Vámpírnaplókban ismerhette meg a közönség. Szerző: Gábor390920