Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Róbert Gyenes   2020. 02. 09.

A Vámpírnaplók széria egyik spin-offja de messze felülmúlja az anya sorozatot. Tele van izgalommal és az ősi vámpírcsalád történetét imádom. Rebekah a kedvencem.

indingo   2017. 06. 24.

Az első pár rész kicsit unalmas, de utána beindult. Voltak benne érdekes és izgalmas részek, bár nejem egy kicsit sok, hogy mindenki valamilyen természetfeletti lény.

Deku   2017. 08. 21.

Ez a sorozat sokkal jobban tetszik mint az eredet történet. Ez pedig nálam nagyon ritka. Egy olyan spin-off ez mely bőven túlnő önmagán. Nagyon hangulatos lett.

Szilonka   2017. 07. 11.

Egy fokkal jobb, mint a Vámpírnaplók, bár itt is néha nagyon tesze-toszák a szereplők és ugyanazon rágódnak több rész erejéig. A második évad elég unalmas volt.

TomÁcs   2018. 04. 14.

Szerencsére nem olyan nyálas mint az elődje a Vámpírnaplók. Sok kedvelhető negatív karakter van benne, azok a kedvenceim. Történetben is izgalmas és misztikus keverék.

VvV   2018. 11. 02.

Manapság nagyon divat előzménysorozatot csinálni. Maga az ötlet nem rossz, de nemek ez túl véres volt már.

Bazzzsi   2017. 11. 02.

Szerintem még jobb, mint a Vámpírnaplók. Sokkal jobb karakterek vannak benne és valahogy érzelmesebb is a történet. Több szálon fut és sok minden történik benne.

Leah Pipes

Joseph Morgan (Klaus), Phoebe Tonkin (Hayley), Nathaniel Buzolic (Kol), Claire Holt (Rebekah) és Daniel Gillies (Elijah) a Vámpírnaplók című sorozatban is együtt játszott.

Steven Krueger (Josh), Claire Holt (Rebekah), Nishi Munshi (Gia), Meg Foster (Josephine), Nathaniel Buzolic (Kol), Shane Coffey (Tim) és Rebecca Breeds (Aurora) is játszott a Hazug csajok társasága című sorozatban.

Joseph Morgan és Daniel Sharman második közös munkája a Halhatatlanok után.