Odaát (2005-2020)

Supernatural

Odaát

Roland386235   2021. 02. 20.

Egyszeri, megismételhetetlen kaland. Azóta sem találtam hasonlóan szórakoztató sorozatot

Az örök kedvenc, nagyon sajnálom, hogy véget ért ez a zseniális történet.

indingo   2017. 12. 03.

Szuper izgalmas misztikus sorozat, ahol a sokadik évad sem laposodott el ugyanolyan izgalmas és meglepő, mint az első volt. A történetben mindig történik valami.

Deku   2017. 08. 21.

Nagyszerű sorozat ez mind a horror, mind pedig a misztikum kedvelőinek. A két főszereplő tökéletesen alakít az egész sorozatban. Humorban sincs hiány a komoly történet mellett.

mamiéstöti2   2018. 12. 05.

Ez egy szuper sorozat és a szereplők teljesen azonosulnak filmbeli önmagukkal. Egyáltalán nem unalmas, inkább fordulatos.

Sabnock Sanatory   2018. 12. 14.

Fantasztikusan indult a sorozat. Kiváló színészek, és minden részben fordulat, csavar, és izgalom... De... Mindennek vége szakad egyszer, és tudni kell a csúcson abbahagyni. Nekem ez az ötödik évadban jött el. Lapos, néhol túlvariált, és egysíkú lett... De azért egy jó kis sorozat!

Bazzzsi   2017. 11. 02.

Kár, hogy kevés ilyen sorozat készült. Ütős történet, izgalmas részek, ahol mindig történik valami. Hitelesek a színészek és már-már összenőttek a szereppel.

Yosihiro   2017. 12. 13.

Nem rossz sorozat. Kicsit erőltetnek érzem a részeket de összességében nézhető részek. A történet folyama kicsit már sablonos az évadok elteltével de azért jó szórakozást kínál.

Jeffrey Dean Morgan, Jared Padalecki és Jensen Ackles mind társult a "Dean" névvel. Jared karakterét a Szívek szállodájában (2000) Deannek nevezték, Jensen karakterét az Odaátban Deannek hívják, Jeffrey Dean Morgan középső neve Dean.

(zsozsesz)

A legtöbb, ha nem az összes karakter, aki a Winchesterhez kötődik, a show egy bizonyos pontján meghal.

(zsozsesz)

Samantha Smith (Mary Winchester) csak kilenc évvel idősebb, mint Jensen Ackles (Dean Winchester), aki a legidősebb fiát játssza.

(zsozsesz)

Az eredeti tervezetben Deannek sok tetoválása volt, de kezdetben a show költségvetése nem engedhette ezt meg.

(zsozsesz)

A két karakter, Alastair és Crowley a híres angol okkultistáról, Aleister Crowley-ról kapta a nevét.