Paranormális esetek

Paranormális esetek

Paranormal

A két lábbal a földön álló, híres hematológus kénytelen beismerni, hogy paranormális jelenségeket tapasztal. Megpróbál utánajárni a jelenségek, amelynek okai valahol mélyen a múltjában gyökereznek.… Több

Ország: Egyiptom
Premier: 2020.11.05. | Netflix (2020.11.05.)

Razane Jammal

2022.07.05 JRD

3,5* de mégis felül pontoztam...

...mert ez a film nem rossz. Igaz, nem is a jók között van, de tagadhatatlanul érdekes, kísérteties, hátborzongató, de néha vontatott. Angol szinkronnal néztem (sajnálom az "egyiptomi"/javítva/ nyelv nem igazán tetszik). De hiába, az érdekes események, valahogy nem hívogatott minden rész, hogy azonnal megnézzem. De kinek mi jön be! Nézd meg! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

Legalább Aya Samaha egy jó nő!

Na, letudtam az első egyiptomi misztikus filmemet. Szép, kényelmes tempóban tettem, ezzel már azt is elárultam, hogy nem szippantott annyira magába, bár a jobb és kellemesebb filmélmények közé tartozott. A történet középpontjában a kissé esetlen, lá... Teljes kritika

2020.11.23 Kanyi

Csak azért kezdtem hozzá, mert tetszett az előzetese, de mit mondjak, egész pozitív csalódás lett számomra ez az egész sorozat.

2020.11.08 András

Na, tessék, végre egy nagyon pozitív családás: kicsit félve kezdtem el, mert fogalmam sem volt, hogy mit várjak az egyiptomi filmgyártástól, és tessék, olyan magas színvonalú munkát tettek le az asztalra, hogy ejha.

2022.07.03 Török389133

Nem tudom másoknak mi tetszett annyira ebben a sorozatban, szerintem borzasztó unalmas volt.

A sorozatot Ahmed Khaled Tawfiq regényei alapján készítették, amelyekből 15 milliót adtak el világszerte. Szerző: Varga_Júlia

A Netflix első saját, egyiptomi gyársátú sorozata. Szerző: Varga_Júlia

Értékelés: 7.5/10
(2021. 07. 16.)
Indulásnak tökéletes sorozat, kellemes kiszakadni az amerikai és európai sorozatok darálójából. Őszintén megmondva a széria megtekintése előtt nem volt semmilyen prekoncepcióm, hogy mit fogok látni, és milyen lesz? Most viszont alapjában véve azért várom, hogy a doki visszatérjen. Több